Do wyświetlania wyników okazuje się stosowany ekran led

Jeszcze parę lat temu, jeśli ludzie chodzi na stadiony dopingować swojej drużynie, musieli zadowolić się tym, że wyniki były pisane na specjalnych tablicach, albo przyklejane do tablicy okazywały się plakietki z właściwymi cyframi. Takie rozwiązanie, choć pozwalało na błyskawiczną zmianę pokazywanych wyników, to jednakże sprawiało, że nie wszyscy kibice mieli szansę na bieżąco zobaczyć obecny wynik.

technologia ledowa

Autor: darkday
Źródło: http://www.flickr.com
Przez to szukano rozwiązań, które powodują, że wynik będzie można przemieniać równie prędko, lecz równocześnie każdy będzie miał możliwość zobaczenia go w dowolnej chwili i to bez potrzeby pytania sąsiada. Teraz takie rozwiązanie się znalazło, każdy kibic dokładnie widzi tablicę z wynikami i nie ma tutaj znaczenia, ani jego wzrok, ani nawet miejsce w którym siedzi, taki wynik okazuje się pokazany wyraźnie oraz dość wielkimi cyframi, zatem nie ma ewentualności żeby ktoś go nie zauważył. A jak został rozwiązany ten trud?

Ekran led to podstawa na stadionach

Do pokazywania wyników jest zastosowany odpowiedni ekran, który pokazuje obraz w technologii cyfrowej, a zatem nie dość, że okazuje się niesamowicie czytelny, to jeszcze zezwala na przemianę koloru wyświetlanych cyfr, przez co mamy szansę je dobrać do warunków będących na stadionie.

Jeśli masz chęć poznać większą ilość informacji na opisywany wątek – doskonale się składa, gdyż istnieje już pełna informacja (http://www.ticol.pl/pianka-anty-statyczna/), którą można zobaczyć tutaj.

Taki ekran led zezwala nie tylko na pokazywanie wyników, ale też na pokazywanie obrazu z kamer, przez co w przerwach możemy na nim wyświetlać obraz pokazujący fanów na trybunach.

nośniki reklamowe

Autor: onnola
Źródło: http://www.flickr.com
Co więcej możemy na nim również pokazywać reklamy przeróżnych zakładów, przez co wydatki przyszykowania calutkiej imprezy będą trochę zminimalizowane, dzięki wpływom za tego rodzaju reklamy pokazywane w przerwach meczu. Tak naprawdę tego typu ekrany tak wspaniale spisały się na stadionach, że obecnie nikt nie wyobraża sobie możliwości, aby mogło ich tam nie być.

Poznajmy się z ich rozmiarami

Tego typu ekrany występują w różnych wielkościach, więc wspaniale dobierzemy je bez względu na to, czy powinny się znaleźć na niewielkich halach, czy mają być powieszone na ogromnych stadionach. Najważniejsze okazuje się tu to, żeby były dobrze dobrane do miejsca gdzie powinny zostać powieszone, gdyż jedynie wtenczas kibice będą mieli szansę wszystko idealnie zobaczyć.