Najczęściej stosowane przez panów techniki golenia, jak znaleźć najlepszy zestaw do golenia za pomocą brzytwy

Mężczyźni od wieków walczą z brodami, natura z jakiejś przyczyny dała im tam włosy, a ci z uporem lepszej sprawy robią wszystko, aby się ich pozbyć. Przez wieki wzór eleganckiego pana się zmieniał wielokrotnie, dziś raczej jest przyjęte, żeby brody nie posiadać, ewentualnie tolerowany jest nieduży, kilkudniowy zarost. Z akcesoriów do golenia, kosmetyków i maszynek zrobiono międzynarodowy przemysł warty wiele miliardów dolarów, bo przecież codzienne golenie wymaga posiadania tych wszystkich akcesoriów.

kosmetykido golenia

Autor: András Bögöly
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś najczęściej panowie korzystają z różnego rodzaju maszynek, z paroma ostrzami, które bez problemów sobie radzą z każdym zarostem. Dużą popularność mają także golarki na prąd, nie wymagają one żadnych pianek i żeli, ale wielu mężczyznom nie do końca będzie podchodzić taka metoda. No i oczywiście spróbować można golenia w najbardziej klasyczny sposób, czyli za pomocą dokładnie naostrzonej brzytwy, która bardzo dobrze da sobie radę z każdym włoskiem, ale w przypadku drgnięcia ręki może także wyrządzić krzywdę.

Powszechnie się uważa, że dziś golenie brzytwą to zajęcie dla prawdziwych mężczyzn i będzie w tym dużo racji.

Poczekaj sekundę! Zaintrygował Cię wpis? Masz chęć na kolejne dodatkowe informacje? To miłe. Wejdź w poniższy link i przeloguj się do witryny z detalami na omawiany temat.

Tak czy inaczej każdy amator tej metody powinien zaopatrzyć się w odpowiedni zestaw akcesoriów, i to wysokiej jakości, bo tylko takie gwarantują komfort i bezpieczeństwo golenia. Niewątpliwie do najlepszych zaliczają się brzytwy taylor of bond street, zrobione z najlepszych gatunków stali i wspaniale ozdobione posłużą przez długie lata właścicielowi. Więcej na

Do zmiękczenia zarostu może się przydać odpowiednia pianka, a tu lepszej nie będzie, niż produkty firmy truefitt&hill, kosmetyki tego producenta zrobione są na bazie całkowicie naturalnych składników i gwarantują doskonałą ochronę dla skóry twarzy. Skórę należy także pielęgnować jak już będzie po goleniu, warto wtedy użyć jakiegoś dobrego kremu który nawilży i złagodzi podrażnienia. Tu z kolei można polecić balsamy old bond street , one także mają świetną jakość i doskonale dają sobie radę na twarzach wszystkich panów.