Kwestie dotyczące internetu, jakie dobrze jest poznać. Czy są znane powszechnie?

Jeśli słyszymy wyrażenie: “internet”, o jakich rzeczach myślimy? Może być to dużo różnych myśli, jakie są bardziej albo mniej istotne pod wieloma względami. Mogą to być media społecznościowe, z jakich korzysta bardzo dużo ludzi, mogą to być ciekawe strony internetowe, a przede wszystkim znajomi, bo dziś, jak nigdy dotąd, utrzymujemy tak relacje. Są też pojęcia, o których nie słyszymy za często, lecz które też odnoszą się do wcześniejszego zagadnienia.

Strona www

Autor: Syed Ikhwan
Źródło: http://www.flickr.com
Takim czymś jest bez wątpienia marketing narracyjny, jest to coraz bardziej powszechne zjawisko w internecie oraz nie tylko. Tego typu marketing to nic innego jak opowiadanie różnych historii, a któż z nas nie lubi ich słuchać? W świecie, gdzie górę biorą procedury oraz standardy nic tak nie skłania do zwrócenia uwagi na nasz produkt, jak właśnie zajmująca historia. Odnoszą się one do problemów, z którymi borykają się nasi klienci. Przez to można dowiedzieć się istotnych rzeczy w sposób interesujący, doskonale opowiedziany. To coś lepszego niż nieciekawe wiadomości albo też natrętne reklamy. Marketing narracyjny nie jest specjalnie nowy, od zawsze, ludzie bardzo lubili wysłuchiwać opowieści. Nic się w tej kwestii nie zmieniło.

Kolejną rzeczą, o której dobrze jest powiedzieć jest zapytanie, jak zablokować strony internetowe? Czemu tak naprawdę możemy chcieć to robić? Może być tak, iż nie chcemy, żeby z na naszym komputerze były otwierane konkretne strony internetowe. Łatwo można je zablokować, nie trzeba do tego osobnego oprogramowania. Jedyne co trzeba zrobić to zmodyfikować plik systemowy. Dostęp do określonych przez nas stron www możemy zablokować wpisując odpowiednie polecenia do systemowego pliku hosts.

To sprawy bardzo techniczne, lecz przydadzą się również informacje, które dotyczą tematyki prawnej, to znaczy sprzedaż internetowa a kasa fiskalna .

Nasze nowe teksty są tak samo zajmujące, jak ten. Zatem wejdź w link tutaj inhibitory korozji i przeglądaj skrupulatne wiadomości. Zachęcamy!

Zasada jest taka, że przedsiębiorca, który dokonuje sprzedaży przez internet musi zakupić kasę fiskalną, aby dokumentować tego typu transakcje za pomocą paragonów. Jednakże, sprzedaż różnych rzeczy w sieci przy dopełnieniu określonych warunków, jest zwolniona z tego typu ewidencji.