Najbardziej znani oraz rekomendowani fabrykanci opon w Polsce i za granicą

Opony spełniają ogromnie istotną funkcję w każdym samochodzie. Dlatego niezmiernie ważkie jest odpowiednie dobieranie opon względem marki bądź typu samochodu. Opony muszą umożliwiać perfekcyjną przyczepność wozu do powierzchni, powinny być także stabilne oraz odporne na rozliczne uszkodzenia.

opony samochodowe

Źródło: www.interopony.pl
W związku z tym pożądane byłoby nabywać opony od znanych, wyróżnianych fabrykantów opon, którzy zdołają zaoferować jakościowe, wyborne i stabilne opony samochodowe.

Obecnie możemy wypunktować kilku w największym stopniu znanych i cenionych fabrykantów opon, jacy działają na wielką skalę, bo ich opony (odwieź www) są wykorzystywane na całym świecie.

Masz jeszcze minutę? Jeżeli tak, to namawiamy Cię do następnej strony, gdzie znajdziesz atrakcyjne artykuły – najedź na link do wpisu (http://www.sklep.autopart.pl/akumulatory-rolnicze,c8,pl.html).

Jeśli chodzi o największy na świecie koncern, który zajmuje się produkcją oraz dystrybucją opon na rozległą skalę to należy do niego grupa Continental zaistniała w Niemczech, która ma aż 15,03 mld Euro wartości rynkowej. Produkuje ona takie marki opon, jak na przykład Mabor (Portugalia), Barum (Czechosłowacja), Matador (słowacka marka) bądź także Viking (Stany Zjednoczone).

Z pewnością należy również zwrócić uwagę na opony bridgestone (więcej informacji). Bridgestone to drugi odnośnie do kapitalizacji koncern opon, który mieści się w Japonii. W jego ofercie wolno znaleźć takie opony, jak Firestone (Ohio), Lassa (Turcja) oraz także Dayton (Ohio) i opony nokian . Co ciekawe marka Nokian (Helsinki), jaka powstała w roku 1988 jako główna marka na całym świecie rozpoczęła produkcję zimowych opon!

opony w Mercedesie

Autor: CONCAVO WHEELS
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o polskich fabrykantów opon to z pewnością należy napomknąć o firmie Dębica, jaka w Polsce jest jednym z największych producentów rozmaitych opon, przeznaczonych zarówno do wozów osobowych, jak też do wozów dostawczych. Opony motocyklowe (sprawdź sam) są chętnie wybierane przez wielu Klientów, bowiem charakteryzuje je ogromna odporność, są stworzone niezmiernie stabilnie i charakteryzują się świetną jakością, nic więc dziwnego, że w Polsce marka Dębica cieszy się ogromnym uznaniem.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*