Zara – modne botki

Hiszpańska marka, której założycielem jest bajecznie bogaty Hiszpan, sprzedaje nie jedynie ekskluzywne ubrania dla bogatszych konsumentów. Buty też są ciekawe – są robione z dobrej jakości surowców w wielu niepowtarzalnych projektach. W artykule omawiamy kilka ciekawych towarów, które trzeba nabyć w tym roku, by nadążyć za nieustannie zmieniającymi się trendami. Fantastyczną propozycją na ciepłe dni są eleganckie botki . Na witrynie WWW firmy znajdziesz mnóstwo modeli takich butów. Pierwszy projekt to brązowawe botki z figlarnie zagiętą górą, przywodzącą na myśl buty rodem z filmów o muszkieterach. Niebanalny krój uzupełniają jasne ćwieki. Następne botki są modyfikacją wcześniej prezentowanych, odznaczają się tym, że są sporo wyższe – przypominają bardziej zwykłe kozaki (). Obok błyszczących ćwieków gadżetem dekoracyjnym jest klamra. Trzecie godne uwagi botki są utrzymane w tonacji ciemnej, wyłączny nieciemny akcent to ozdobna klamra. Te buty zaś nawiązują wyglądem do kozaków do jazdy na koniu. Analogiczny projekt posiadają inne botki, również czarne, ale zawierające większą ilość pozłacanych łańcuszków.

Dlakobiet, które cenią niecodzienne designy, ma fikuśne botki na dużym koturnie, wykonane z zamszu.

Jeśli fascynuje Cię przedstawiany tekst i masz chęć zgłębić więcej na ten temat, to niewątpliwie news będzie tutaj niezwykle pomocny.

Kolejnym ekstrawaganckim designem są botki zrobione w solidnym, militarnym stylu, wykonane z czarnej i świecącej się skóry. Na oficjalne wydarzenia fantastycznie będą nadawać się kremowe botki z ostrym zakończeniem. Dla kobiet, które cenią sobie najbardziej minimalizm i niewyszukane formy, idealne okażą się czarne botki na płaskiej podeszwie, które nie dostały żadnych dodatkowych ozdobników (). O ile zaś lubisz świecidełka, zauroczysz się w złotych botkach na przeciętnym obcasie. Na zakończenie mała dygresja na temat pieniędzy – na wycieczkę do sklepu odłóż przynajmniej dwieście złotych.

Gdy będziesz zwiedzać butik tej hiszpańskiej marki, sprawdź też ubrania . Wiosna to pora, gdy pojawia się najnowsza kolekcja, bez wątpienia odszukasz coś akurat dla siebie.