Jak kilkoma trikami poprawić wygląd salonu z elegancką konfekcją dla eleganckich pań?

Jeżeli mamy salon z luksusową konfekcją, koniecznie musi wyglądać on perfekcyjnie. Jasne wnętrze zachęci klientki i spowoduje, że poczują się u nas dobrze. Jak kilkoma sprawdzonymi sposobami można uczynić sklep z damską odzieżą jeszcze piękniejszym?

sklep odzieżowy

Autor: eyecmore
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwsza kwestia – bezwzględny ład. Przeszklone witryny gromadzą kurz, a jasne podłogi szybko się brudzą, ale – niezależnie od dekoracji wnętrza – w ekskluzywnym sklepie odzieżowym musi być utrzymany ład. Druga sprawa – dekoracje szklane. Wazony z dekoracją, półki i drzwi ze szkła w zestawieniu ze światłem nadadzą wnętrzu ciepła i roziskrzonego światła, a dodatek kontrastowych elementów (pufa, czarne dekoracje, zastawa, ekspres do kawy) podkreślą efekt luksusu.polecany serwis leclerc Kielce leclerc Kielce

Ogólnie wnętrza o kontrastowych barwach, bez feerii kolorów tylko spokojniejsze, będą sprawiały lepsze wrażenie. Jeśli wybieramy taflę szkła w miejscu drzwi, okucia do drzwi szklanych także powinny być eleganckie. Dobrze jest zdecydować się na chromowane lub niklowane. Jeżeli zdecydujemy się na coś w kolorze srebra, szybciej będzie dobrać inne detale. Na przykład wielkie lustra przemysłowe. Lustra (sprawdź to koniecznie) są oczywiście niezbędnym elementem całego salonu, ale mają także kilka dodatkowych funkcji – optycznie powiększają pomieszczenia i mnożą przedmioty, na jakich nam zależy.

Duży kwiatek w naszym sklepie postawiony tak, aby odbijał się w lustrze sprawi, iż będzie trochę bardziej zielono, a powszechnie wiadomo, że barwa ta dobrze się kojarzy i powoduje, że wzrok nam odpoczywa. Lustra przemysłowe oczywiście także mogą optycznie wysmuklać i dodawać wzrostu, więc warto o tym pamiętać. Ustawienie lustra pod określonym kątem nawet we wnętrzu o obniżonym suficie pozwoli klientkom podziwiać całą posturę. Zwróćmy uwagę, żeby nasze lustra tworzyły jednolitą taflę. Zarówno usuwanie rys ze szkła jak i luster to praca, jaką możemy zrobić na miejscu w salonie, lecz zniszczenie tafli niewłaściwym doborem preparatów czy narzędzi także może się zdarzyć. Usuwanie rys ze szkła dobre jest zlecić profesjonalistom – .

moda damska

Autor: Axami
Źródło: Axami
Miejmy na uwadze to, że pomimo że z ust żadnej klientki raczej nie padnie komplement, że mamy ładne okucia do drzwi szklanych, jakie mamy w sklepie, wszystkie dekoracje – okucia, drzwi, lustra i ramy, będą składały się na całokształt i tworzyć spójny wizerunek salonu.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*