Jak kilkoma trikami poprawić wygląd salonu z elegancką konfekcją dla eleganckich pań?

Jeżeli mamy salon z luksusową konfekcją, koniecznie musi wyglądać on perfekcyjnie. Jasne wnętrze zachęci klientki i spowoduje, że poczują się u nas dobrze. Jak kilkoma sprawdzonymi sposobami można uczynić sklep z damską odzieżą jeszcze piękniejszym?

sklep odzieżowy

Autor: eyecmore
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwsza kwestia – bezwzględny ład. Przeszklone witryny gromadzą kurz, a jasne podłogi szybko się brudzą, ale – niezależnie od dekoracji wnętrza – w ekskluzywnym sklepie odzieżowym musi być utrzymany ład. Druga sprawa – dekoracje szklane. Wazony z dekoracją, półki i drzwi ze szkła w zestawieniu ze światłem nadadzą wnętrzu ciepła i roziskrzonego światła, a dodatek kontrastowych elementów (pufa, czarne dekoracje, zastawa, ekspres do kawy) podkreślą efekt luksusu.

Ogólnie wnętrza o kontrastowych barwach, bez feerii kolorów tylko spokojniejsze, będą sprawiały lepsze wrażenie. Jeśli wybieramy taflę szkła w miejscu drzwi, okucia do drzwi szklanych także powinny być eleganckie. Dobrze jest zdecydować się na chromowane lub niklowane. Jeżeli zdecydujemy się na coś w kolorze srebra, szybciej będzie dobrać inne detale. Na przykład wielkie lustra przemysłowe.

Ten odnośnik do serwisu poliwęglan komorowy prowadzi do niezwykle atrakcyjnej witryny, która zawiera równie fascynujące informacje na omawiany temat.

Lustra są oczywiście niezbędnym elementem całego salonu, ale mają także kilka dodatkowych funkcji – optycznie powiększają pomieszczenia i mnożą przedmioty, na jakich nam zależy.

Duży kwiatek w naszym sklepie postawiony tak, aby odbijał się w lustrze sprawi, iż będzie trochę bardziej zielono, a powszechnie wiadomo, że barwa ta dobrze się kojarzy i powoduje, że wzrok nam odpoczywa. Lustra przemysłowe oczywiście także mogą optycznie wysmuklać i dodawać wzrostu, więc warto o tym pamiętać. Ustawienie lustra pod określonym kątem nawet we wnętrzu o obniżonym suficie pozwoli klientkom podziwiać całą posturę. Zwróćmy uwagę, żeby nasze lustra tworzyły jednolitą taflę. Zarówno usuwanie rys ze szkła jak i luster to praca, jaką możemy zrobić na miejscu w salonie, lecz zniszczenie tafli niewłaściwym doborem preparatów czy narzędzi także może się zdarzyć. Usuwanie rys ze szkła dobre jest zlecić profesjonalistom – .

moda damska

Autor: Axami
Źródło: Axami
Miejmy na uwadze to, że pomimo że z ust żadnej klientki raczej nie padnie komplement, że mamy ładne okucia do drzwi szklanych, jakie mamy w sklepie, wszystkie dekoracje – okucia, drzwi, lustra i ramy, będą składały się na całokształt i tworzyć spójny wizerunek salonu.