Masz innowacyjny plan na własny biznes, dzięki determinacji i odrobinie wiedzy w temacie, masz szansę na powodzenie

Mnóstwo osób, zwłaszcza młodych, pragnie stać się samodzielnym i działać na własną rękę. Niekiedy na początek wystarcza tylko biurko i komputer. Dzisiaj dla osób, które nie mogą znaleźć zatrudnienia, własna firma jest dobrą alternatywą. Działalność na własną rękę to nie tylko droga do zabezpieczenia sytuacji materialnej, to również sposób na samorealizację zawodową, gwarancja samowystarczalności i wpływu na własne życie.

kredyt

Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Kredyt obrotowy dla firmZ pomysłem na własny interes, można odpalić w każdej chwili. Rejestracja firmy jest stosunkowo prosta, szybka i nie trzeba ponosić wielkich wydatków. Od niedawna, można się zarejestrować przy pomocy Internetu, korzystając z CEiDG. A kiedy charakter podejmowanej działalności nie wymaga dużych nakładów początkowych, właściwie w ciągu kilku dni od zakiełkowania projektu na działalność firmy, można stać się przedsiębiorcą.

Właściciel firmy prowadzący działalność gospodarczą na własną rękę, działa elastycznie, co jest wysoko oceniane przez wiele osób, przede wszystkim kreatywnych. Każdy raczkujący właściciel firmy, ma szansę na odniesienie sukcesu. Potrzebne jest samozaparcie, żmudna praca, trochę szczęścia i obeznanie. Jeszcze do niedawna w instytucji finansowej początkujący przedsiębiorca nie mógł starać się o kredyty Wrocław, dlatego, że placówki finansowe nie posiadały w portfelu usług, produktów kredytowych, dla nowo powstałych przedsiębiorstw.

kredyt

Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Wrocław i Twoje kredyty?
Z wolna jest inaczej, pokazują się projekty, które mogą zainteresować osoby rozpoczynające swoją biznesową karierę. Można już liczyć na pożyczenie kwot w wysokości kilkudziesięciu tysięcy złotych. Dobrze jest przeglądać gazety i portale finansowe, które publikują zestawienia najciekawszych propozycji.

Ciekawą propozycję kredytów, przyznawanych na dogodnych warunkach, dla powstających działalności gospodarczych, wprowadziły organy samorządowe, wspólnie z bankami, funduszami pożyczkowymi i poręczeniowymi oraz innymi pośrednikami finansowymi m.in. w Województwie Dolnośląskim. Aby zachować możliwość do wywiązywania się ze zobowiązań, można pomóc sobie dostępnymi powszechnie instrumentami oferowanymi przez rynek finansowy, może to być np. kredyt obrotowy dla firm, limit w karcie kredytowej czy faktoring.

Dzisiaj dzięki Rządowemu Programowi gwarancji de minimis – pomagania mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, firmy mają możliwość otrzymania kredytu obrotowego. Jest to forma ochrony kredytów obrotowych, na wypadek gdyby firma nie była w stanie regulować kredytu w terminie. Gwarancja de mimimis, daje instytucji finansowej przydzielającej kredyt obrotowy, zapewnienie jego spłaty.
Dodatkowe informacje zdobędziesz na tej stronie