Barwne propozycje do Twojej kuchni

Dom to miejsce, gdzie chcemy odpocząć po męczącym dniu w biurze. Tam poszukujemy wytchnienia , wypoczynku i odzyskujemy witalność. Dobrze jest zatem postarać się, by było to ładne miejsce, kameralne i zorganizowane ze smakiem. Nawet w zwykłym sklepie mamy możliwość nabyć artykuły dekoracyjne do domu. Są niedrogie , a upiększają bardzo ładnie. Sprawiają, że pokoje stają się przytulne i chętnie spędzamy w nich czas. Wybór jest ogromny. Może do aranżacji wnętrza pasują nam świeczniki, a może bardziej sprawdzą się ozdobne butelki, dekoracyjne pudełka, albo dekoracyjne doniczki do kwiatów. Jeżeli chcemy, aby dom ładniepachniał – poszukajmy kominka do olejków zapachowych. Wybrać możemy też ramki do zdjęć, rysunki, plakaty, tkaniny i mnóstwo innych.

Kuchnia to pomieszczenie, w którym sprzęty są niezwykle potrzebne. Jaki domownik może się obyć bez kuchenki gazowo-elektrycznej lub lodówki? Zwłaszcza ktoś kto kocha gotować i pieczenie nie może wyobrazić sobie urządzenia kuchni bez tych sprzętów. A korzystanie piekarnika (tutaj zobaczysz więcej: Piekarniki Bosch) to spełnienie marzeń. Ale co zrobić, aby zakupione urządzenia pasowały do wystroju. Nabyć odpowiednie akcesoria. Poniżej zamieszczamy listę sklepów, w których możesz zakupić wspaniałe akcesoria.

AGD - garneczki.pl

Autor: US Department of Education
Źródło: http://www.flickr.com

Pierwszą firmą, o której należy pamiętać urządzając kuchnię, jest Lekue. Jest to hiszpańska marka, znana już w ponad 40 państwach w różnych częściach świata. Jej wyroby odznaczają się niezwykłą oryginalnością, funkcjonalnością, jakością oraz nowatorskim stylem. Warty uwagi jest surowiec wykorzystywany do produkcji akcesoriów – Lekue jest światowym liderem w zakresie tworzenia wyrobów do celów kulinarnych z silikonu. W swojej ofercie ma mnogość rozwiązań – od form do wypieku ciast, ciasteczek po innowacyjne przybory, typu woreczek do gotowani czy też formy na kostki lodu – każdy wybierze coś dla siebie. Cały asortyment wyróżnia się żywymi kolorami oraz interesującymi formami. Z pewnością są to rzeczy, które ożywią każdą kuchnię i sprawią, iż zakochamy się w niej na nowo. Niestety są one całkiem kosztowne – ceny utrzymują się w przedziale od kilkudziesięciu do ponad 100 PLN..

Warto do dekorowania wnętrz wykorzystywać to, co oferuje nam wywozie (polecamy polecane) – kwiaty, gałązki, liście, owoce czy warzywa- w zależności od pory roku. Ładne, dorodne marchewki, czy kalafiory mogą być idealną ozdobą kuchni – ostatecznie kalafior przecież jest kwiatem. Owoce najlepiej prezentują się w wiklinowych koszykach, czy misach z drewna. Naturalne materiały najlepiej eksponują urodę owoców czy liści.

Nie poddawaj się! Prosimy Cię, kontynuuj (http://www.olejnik.pl/) fajnych postów. Może Ci w tym udzielimy pomocy? Zapraszamy więc do naszej kolejnej witryny.

Jeśli mieszkanie zaaranżowane jest w nowoczesnym stylu nie oznacza to, że należy rezygnować z upiększania go owocami czy warzywami. To nieprawda, że pasują tylko do rustykalnych domów. Wystarczy, że wspomniane owoce ułożyć w szklanej czy metalowej misie – i już dekoracja nabiera interesującego, nowoczesnego rysu. .

Farby Tikkurila

Autor: Tikkurila Polska
Źródło: Tikkurila Polska

Na wyjątkową uwagę zasługuje też firma Zak Design. Została ona założona w 1976 roku w Los Angeles w USA. Już od przeszło 30 lat zaskakuje ciekawymi i nowatorskimi projektami. W bieżącej ofercie znajdują się wesołe, barwne oraz użyteczne na co dzień produkty z melaminy. Pytanie czym jest ta melamina – jest to materiał syntetyczny, który wyglądem i w dotyku przywodzi na myśl ceramikę, ale zachowuje przy tym lekkość i wytrzymałość plastiku – idealne rozwiązanie, prawda? Do produkcji wyrobów firmy Zak Designs wykorzystywane są tylko materiały wyjątkowej jakości, dlatego cechują się one idealnym wykończeniem. Wesoła kolorystyka oraz jedyne w swoim rodzaju, efektowne wzornictwo powodują, że gotowanie oraz podawanie posiłków staje się prawdziwą przyjemnością. W swej ofercie posiadają większość potrzebnych przyborów kuchennych: wszelkiego rodzaju pudełka, szklanki i kieliszki. Ceny są umiarkowane – od kilkunastu PLN za szklaneczkę, do kilkudziesięciu za coś większego (na przykład miskę)

Produkty tych firm nierzadko można spotkać w sklepach w galeriach handlowych oraz w sieci. Trzeba tylko wpisać w wyszukiwarkę właściwą frazę, na przykład: „produkty zak design”, „produkty lekue”, albo po prostu „akcesoria dekoracyjne do domu” i już wyświetla nam się kilkanaście odnośników do pożądanych sklepów internetowych.