Wzrost popularności starych metod i sposobów golenia, typu żyletki i brzytwy

Przed laty, kiedy specjaliści od marketingu jeszcze nie wmawiali mężczyznom konieczności używania maszynek z wieloma ostrzami, w użyciu były klasyczne brzytwy. Przy ich pomocy można było bardzo skutecznie wyeliminować zarost, jednak wymagały pewnej uwagi przy goleniu. Wymyślenie maszynek sprawiło, że panowie odwrócili się całkowicie od brzytew, zauroczeni wygodnymi, nowoczesnymi narzędziami. Jednak jakaś ich część w pewnym momencie zaczęła tęsknić za uczuciem ogromnie ostrego ostrza na swojej szyi i zdecydowała się porzucić różnego rodzaju maszynki.

golenie się

Autor: Christina zur Nedden
Źródło: http://www.flickr.com
Szczęśliwie w dalszym ciągu bez problemów można zakupić cały potrzebny do klasycznego golenia sprzęt.

Ten aktualny artykuł (https://kamrec.pl/pl/p/Mini-kamera-sieciowa-WiFi-360-stopni-z-czujnikiem-ruchu-w-zarowce/218) zainteresował Cię aż tak, że masz ochotę na kolejne? Szalenie nas to ucieszyło. Więc kliknij w poniższy link.

Co prawda na półkach w marketach i drogeriach ciężko go będzie znaleźć, ale sporą ofertę będą mieć specjalistyczne sklepy. Coraz częściej można też tego typu przedmioty spotkać w serwisach aukcyjnych, jeśli ktoś potrzebował będzie to bez problemów zamówi dla siebie pędzel do golenia allegro , zrobi za niego wpłatę i po kilku dniach otrzyma przesyłkę wprost do swojego domu.

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się także golarki tradycyjne, wykorzystujące żyletki. Takie golarki przed laty także były ogromnie popularne, ale wymyślenie maszynek z wieloma ostrzami prawie zupełnie wyparło je z rynku. Jednak takie golarki mają spore zalety. Wykonane są niemal całe z metalu, dzięki czemu bez żadnego problemu mogą wytrzymać długie lata użytkowania. Poza tym ich użytkowanie jest dużo tańsze, niż jednorazówek. Więcej na stronie .

Gdy uznasz, że zaprezentowany w tym miejscu artykuł jest warty zainteresowania, kliknij tutaj, a znajdziesz więcej kształtki styropianowe tego typu materiałów!

Zestaw dziesięciu żyletek będzie kosztował parę złotych, dobre ostrza do maszynek parę razy więcej, a starczą na podobny czas. Lecz póki co nie ma co liczyć, że z powrotem staną się one popularne, raczej zostaną przy nich miłośnicy dawnego golenia. Analogicznie sytuacja wygląda z kosmetykami. Wszechobecne pianki i żele sprawiły, że klasyczne kosmetyki do brody i pędzle również powoli odchodzą w niepamięć. Niestety większość osób nie chce się aktualnie męczyć przy goleniu, a gotowe pianki i maszynki na pewno wymagają znacznie mniej niż dawne sposoby golenia.