Najtańsza apteka internetowa w Stolicy.

Nowa APTEKA INTERNETOWA W WARSZAWIE, daje możliwość zakupu – produktów leczniczych w dowolnym miejscu i czasie. Nasza platforma internetowa pozwala na dostęp do szerokiego asortymentu leków i kosmetyków, znanych producentów w atrakcyjnych cenach. Zakupy online pozwalają wygodnie i w szybki sposób zamawiać preparaty, bez stania w kolejkach. W aptece internetowej można kupić wyłącznie suplementy diety oraz produkty lecznicze dostępne bez recepty. W razie wątpliwości, nasi farmaceuci służą pomocą przy wyborze i wskazują właściwe stosowanie towarów dostępnych w naszej ofercie.

Apteka, symbol

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
APTEKA INTERNETOWA W WARSZAWIE zajmuje się sprzedażą wysyłkową za pośrednictwem Internetu. Proponuje szeroki wybór leków, suplementów diety, produktów kosmetycznych oraz sprzętu medycznego w konkurencyjnych oraz (więcej szczegółów)ch. Zapewniamy miłą, dyskretną atmosferę, oraz dobrze wykwalifikowany personel, zawsze gotowy do udfirm (polecamy więcej na ten temat tutaj)enia wskazówek. APTEKA INTERNETOWA czynna jest od poniedziałku do piątku od 8 do 16 – strona polecanej apteki.

Zamówienia składać można w każdy dzień – 24 godziny na dobę, z tym, że zamówienia złożone w dni wolne od pracy oraz po godzinach pracy apteki, będą realizowane w następujące po nich dni robocze. Do każdego zakupu dołączony jest paragon, zawierający ceny poszczególnych preparatów oraz koszt wysyłki. Na życzenie klienta wystawiamy także fakturę VAT. Opcję tę trzeba wybrać przy wypełnianiu formularza i podać niezbędne dane.

Okres realizacji zamówienia to około 1-5 dni roboczych, od czasu przyjęcia zamówienia (płatne przy odbiorze) tudzież zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym. W szczególnych przypadkach czas realizacji zamówienia może się wydłużyć ze względu na konieczność sprowadzenia zamówionego preparatu do naszego magazynu, o czym informujemy poprzez e-mail.

Zamówienia składane po godzinie 16, w weekendy i święta są realizowane w następny dzień roboczy. Czas doręczenia przesyłki to 1-3 dni roboczych. Uśredniony czas całkowitej realizacji zamówienia to około trzech dni.

Nasza APTEKA INTERNETOWA gwarantuje – obsługę na dobrym poziomie, największy na rynku asortyment, atrakcyjne rabaty oraz codzienne promocje. Oprócz tego zapewniamy bezpieczeństwo oraz krótki czas realizacji zamówień. W naszej aptece internetowej pacjent może być pewien, że dostanie to co zamówił. Leki posiadają aktualną datę ważności oraz posiadają wszystkie wymagane atesty oraz zapakowane są w oryginalne pudełka.