odmiana wyglądu samochodu.

Czterokołowiec stał się współcześnie dobrem powszechnie dostępnym dla większej części mieszkańców. Samochody są koniecznym elementem w pracy, wiele ludzi pokonuje w celach zawodowych mnóstwo kilometrów każdego dnia. W aucie spędza się coraz to więcej czasu, nic też dziwacznego, że kierowcy starają się jak najbardziej uatrakcyjnić wizerunek swojego samochodu.

kierowca

Autor: Oleksii Leonov
Źródło: http://www.flickr.com
Właściciel, zwykle pasjonat chce odróżnić swój pojazd od pozostałych samochodów tego samego gatunku. Nie wszystkich stać na regularną zmianę auta na nowszy model. Pozostaje więc ewentualność unowocześniania go w inny sposób. Coraz to popularniejszy staje się tuning wizualny. Poprzez zastosowanie nakładki na zderzak można znacznie przekształcić design auta.

Kierowca ma możliwość zdecydować się na założenie alufelg, interesujących buforów, bądź spojlerów. Ma możliwość również poeksperymentować ze światłami. Stosownie dobrane podejścia i akcesoria mogą nadać automobilowi rzeczywiście interesujący i nietypowy wygląd. Eksperymentować można również z środkiem. Można pokusić się o wymianę foteli czy przyozdobienie deski rozdzielczej, czy stare chodniczki zamienić na nowiutkie dywaniki (szczegóły w podanym źródle) welurowe vw – sprawdź dywaniki welurowe Vw. Tuning wizualny jest w stanie mu przyznać ciekawy i spersonalizowany wygląd. Umiejętnie wykonany tuning jest dużą umiejętnością. Zajmują się nim specjalne jednostki, przeprowadzają go również na własną rękę pasjonaci motoryzacji i samochodów. Poddany mu samochód pozytywnie odróżnia się na drogach, wygląda przy tym interesująco i oryginalnie.

Samochód

Autor: Alexander Nie
Źródło: http://www.flickr.com
Listwa na klapę bagażnika to obowiązkowy element wyposażenia kosztownych i ekskluzywnych samochodów – porównaj listwy na klapy od bagażnika. Częstokroć montowane są w topowych gatunkach wyposażenia nowych pojazdów. Skonstruowane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu na długo zostają lśniące. Listwa powinna być starannie dobrana do profilu klapy, żeby wyglądała estetycznie i szykownie. Przyznają nowiutki wizerunek nawet przeciętnemu autu, także chronią kant klapy przed defektem. Możliwości zmiany wizualnej samochodu są duże. Trzeba jest jednakże uważać, ażeby nie przedobrzyć z indywidualizacją i udziwnianiem. Kiedy zastosuje się nazbyt wiele tuningowych rozstrzygnięć samochód zamiast atrakcyjnie, wygląda kiczowato i śmiesznie.