Sekrety kamieni szlachetnych. Poznaj ich niezwykłe uzdrawiające cechy

Ametyst umiejscowiony na czole osłabia migreny. Agat przydaje sił. Poznaj inne właściwości popularnych kamieni szlachetnych, wykorzystaj ich energię z pożytkiem dla siebie.

Pierwszy kamień ochraniający przed złymi mocami powstał z góry Talizman, i w związku z tym wzięła się takowa nazwa. Z kolei w alegoriach biblijnych Abraham z pomocą kamieni noszonych na szyi leczył członków swojego szczepu. Z kolei zamierzchli kapłani nosili na napierśnikach 12 kamieni. Pewnym z nich zawsze był agat, jaki ma właściwości ochrony przed złym okiem a także zapewnia czystość myśli jak też skupienie słuchaczy, do których się przemawia.

wspaniałe oliwiny w Agat to jeden z bezpieczniejszych kamieni dla ludzi. Nie musimy się na nich znać, ażeby korzystać z jego własności. Z jednej strony zapewnia ochronę. Z drugiej - niezwykle mocno podnosi energię życiową, intensyfikuje dążenie do sukcesu a także siły, by go uzyskać. Polecany jest dzieciom w wieku szkolnym, gdyż dodaje im pewności siebie, wznieca mądrość wewnętrzną a także pomaga odszukać naturalne talenty. Rekomendowany jest również kobietom w ciąży albo tym, które ją planują. Wspaniale działa również jako odpromiennik. Położony przed komputerem czy telewizorem, niweluje ich niepożądane działanie na [TAG=zdrowie

Źródło: pixabay.com

.

Kryształ (zobacz żyrandol kryształ) górski jak np. ten jest to najbardziej wszechstronny kamień, który można używać na rozliczne sposoby: Nosząc go na sobie – dodaje nam światła. Umiemy znajdować nowe możliwości, które się przed nami pojawiają. Poza tym jest to kamień, jaki niezwykle silnie odblokowuje wszelkie dolegliwości ciała i psychiki. Można go wykorzystywać do kąpieli. Nieduże kamyczki kryształu wkłada się do wanny albo niecki prysznica. Usuwają zmęczenie, ale też. Kryształowa kula położona na środku wnętrza wprowadza do domu ład. Z kolei niewielkie kryształki w oknie gwarantują światło i oczyszczają z negatywnej energii.

Ametyst – jego fiołkowa barwa przynosi ukojenie, bardzo silnie wycisza. Włożony pod poduchę przeciwdziała bezsenności. Usytuowany na czole pomiędzy brwiami osłabia dolegliwości migrenowe. Co więcej jest to kamień polecany dla dzieci, jakie cierpią na nocne koszmary. Generalnie ametyst bardzo silnie oddziałuje na nasz rozwój duchowy. To też kamień biskupów (nosili go w pierścieniu) i przemiany. Ułatwia uchwycenie, z jakiego powodu pewne rzeczy w sobie musimy zmienić, żeby poczuć się radosnymi.https://novagroup.pl/produkt/laser-quadrostar-pro-yellow laser na naczynka

[IMG=1307/51f917deb9903___szafir.jpg|R|W=200|ALT=oliwiny dostępne w Oliwin. Ten szczęśliwy kamień uważany jest za symbol godności, jest to też „opiekun” znachorów. Zwiększa cierpliwość, zaufanie do siebie oraz asertywność. Służy zachowaniu równowagi emocjonalnej a także pomaga wyleczyć rany z przeszłości. Oliwin dopomaga zrozumieć relacje jak też ochrania przed zranieniem uczuć. Minimalizuje stres, niepokój i poczucie winy. Pozwala podnieść się po fizycznych, uczuciowych a także duchowych traumach.