Chcesz mieć auto inne niż wszystkie?

Moda cały czas się zmienia. To co jeszcze wczoraj było na topie, obecnie jest passe. I nie odnosi się to tylko świata mody. Tendencje zmieniają się we wnętrzach, sztuce, a nawet w motoryzacji.

jazda samochodem

Autor: GpsGuardian
Źródło: GpsGuardian
Parkingi pełne są podobnych do siebie samochodów, które nie zwracają niczyjej uwagi. Posiadają podobne parametry, podobne kolory. Nie dziwi więc, że nie brakuje fanów motoryzacji, którzy chcą być widoczni w drogowym potoku szarości. I wtedy, pada magiczne słowo tuning, czyli modyfikacja samochodu w odniesieniu do własnych gustów i potrzeb.podobne wątki (www.sportwheels.pl/product-pol-48370-GMP-ITALIA-ASTRAL-5×112-8×18-ET45-Black-Diamond.html) Tuningować można nie tylko samochody startujące w rajdach. Panda tuning, BMW czy Audi – wszystko w zasadzie zależy od inwencji właściciela pojazdu.

Źródło artykułu –

Tuning dzielimy na optyczny i mechaniczny. Ten pierwszy ma na celu zmianę wyglądu samochodu z zewnątrz i we wnętrzu.http://www.autopietrzak.pl/cms/o-firmie – link -W środku aut możemy zmienić praktycznie wszystko, zaczynając od foteli, kierownicy, zamontowania dodatkowego podświetlenia jak również montażu ekranów LCD, itd. Przy zmianach zewnętrznych samochodu często spotykamy się z zamontowaniem efektownych acz dobranych ze smakiem akcesoriów dobranych do sylwetki auta. Takie inwestycje zdecydowanie podnoszą wartość auta i wpływają na jego wygląd. Możliwości wprowadzenia przeróbek jest wiele, a ograniczeniem jest jedynie zasobność portfela kierowcy.

Tuning mechaniczny natomiast, związany jest z modyfikacjami silnika, jednostki napędowej i układu paliwowego oraz podwozia pojazdu – tutaj. Takie działania polepszają parametry techniczne pojazdu. Zmiany są dozwolone, o ile odpowiadają warunkom technicznym i nie utrudniają życia innym kierowcom czy też osobom znajdującym się na drogach. Mając ten fakt na uwadze tuning auta dobrze jest zlecić profesjonalistom. Jak ich znaleźć? W prosty sposób. Na stronach internetowych. Trzeba tylko wpisać w wyszukiwarkę interesujący nas temat, np.: Yaris tuning.

auto

Autor: Clifton
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy więc pragniemy mieć więcej przyjemności z prowadzenia samochodu, skontaktujmy się z zespołem pracujących z pasją ludzi i zapytajmy o możliwość odpowiedniej modyfikacji naszych „czterech kółek”.