Przykładowe możliwości dla właścicieli, którzy będą chcieli, żeby ich samochody wyjątkowo się prezentowały

Dla wielu kierowców dbanie o samochód ogranicza się do odwiedzenia myjni raz na kilka miesięcy i tak samo często odkurzenia foteli i dywaników. Inni posiadacze samochodów idą trochę dalej i systematycznie zapewniają swojemu samochodowi odmładzającą kurację pod postacią kompleksowego czyszczenia tapicerki i polerowania lakieru. Przez takie zabiegi, dobrze i przede wszystkim regularnie robionym, pojazd bez przerwy będzie odpowiednio się prezentował przez wiele lat intensywnej eksploatacji.

Lecz jest też pewna grupa właścicieli, którzy będą wymagali od wyglądu najwyższego standardu. I właśnie dla takich kierowców pojawiła się oferta auto spa, czyli kompleksowej odnowy pojazdu – kliknij link. Tego typu usługi będą obejmować nie tylko mycie i dokładne czyszczenie całego pojazdu, ale także poprawienie wszystkich znalezionych defektów. Z tego też powodu czasami takie zabiegi mogą trwać nawet tydzień, a jeżeli chodzi o ceny, to liczyć się trzeba z wydatkiem co najmniej kilku tysięcy. Jednak jak się obejrzy pojazd po skończeniu prac, to każdy chyba właściciel powie, że faktycznie było warto.

samochód

Autor: BMiz
Źródło: http://www.flickr.com

Niezwykle popularnym w ostatnim czasie hasłem jest auto detailing, i oznacza ono dokładnie kompleksowe czyszczenie i renowację całego samochodu, żeby nadać mu efektowniejszego wyglądu i równocześnie wykonać zabezpieczenie przed różnymi czynnikami. Do realizacji wszystkich niezbędnych zabiegów będzie się używać tylko i wyłącznie preparatów i kosmetyków najwyższej jakości, często niedostępnych w normalnych sklepach motoryzacyjnych. Prace rozpoczynają się od poprawienia warstwy lakierniczej.

Nie można pozwolić na to, byś nie uświadczył wszelkich newsów na wybrany temat. Namawiamy zatem do następnego wątku. W nim czeka na Ciebie ciekawa treść.

Przede wszystkim pozbyć się trzeba wszystkich rys, przebarwień i innych defektów, a następnie kładzie się warstwę ochronną. Tu często stosuje się Xeramic pro, który daje niesamowicie wytrzymałą i odporną powłokę, chroniącą lakier na kolejne lata intensywnego użytkowania.

Sprawdź to, co opublikowano . Dotyczy on pokrewnej kwestii co ta omawiana w tym artykule, zatem z pewnością bardzo Cię zaintryguje.

Następnym etapem będzie wnętrze pojazdu – przeczytaj. Z kolei tutaj dokładnie czyszczona jest tapicerka, a następnie zabezpiecza się wszystkie elementy specjalnymi preparatami, chroniącymi materiały przed szkodliwym promieniowaniem.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*