Dlaczego w ostatnich latach francuskie marki czterech kółek, takie jak Citroen i Peugeot tracą popularność?

Coraz głośniejsze stają się głosy i rady mówiące, że niech się pali, niech się wali, ale auta produkowane we Francji, trzeba omijać szerokim łukiem. Prawdą jest, że Francja ma mnóstwo wspaniałych i niepowtarzalnych rzeczy, takich jak aromatyczne sery, wina o fenomenalnym zapachu i bogatym bukiecie smakowym. Jednakże, czy faktycznie samochody nie są dobrą stroną rodaków Napoleona Bonaparte i Joanny D’arc?

mechanik

Autor: Dylanlspangler
Źródło: http://www.flickr.com
Co takiego dzieje się więc z pojazdami marki Citroen, czy Peugeot, budujących koncern motoryzacyjny PSA, że w rankingach lecą na łeb,na szyję? Przede wszystkim są one w obecnej chwili uważane jako jedne z najbardziej awaryjnych pojazdów. W tym aspekcie pokonują je chyba tylko włoski znajomy Alfa Romeo i przybyła z dalekiej Rumunii, Dacia. Nieustanne awarie to jednak nie koniec, a kolejnym oskarżeniem jest to, iż, owych problemów nie sposób naprawić na własną rękę ani u znajomego mechanika i czasami zdarza się, że niezbędna jest przymusowa wyprawa do wyspecjalizowanego w takich pracach zakładu, który zdecyduje się na wykonanie tak skomplikowanej i złożonej naprawy.

Z którymi problemami właściciele Citroenów i Peugeotów muszą tułać się, często nawet przez całe państwo, aby naprawić swoje auto? Największym koszmarem tych, którzy podjęli decyzję o zakupie czegoś z oferty francuskich marek jest bezapelacyjnie tylna belka – tutaj. Jest to element zawieszenia samochodu (warto zobaczyć okazję na: zabudowy busów) charakterystyczny właśnie dla

mechanik

wyrobów francuskich, który w założeniu miał umilić komfort kierowania i zmodernizować jego naprawę. Niestety jak to często bywa wyszło kompletnie inaczej.

Masz chęć uzyskać większą ilość informacji na ten wątek? Jeżeli tak, to odwiedź stronę www (https://sklep.acana.com.pl/86-dla-psow-malych-ras), która omawia nie mniej istotne dane – są one bardzo wciągające.

Z tej przyczyny regeneracja tylnej belki Citroen Berlingo i innych modeli spędza sen z powiek wielu właścicielom, którzy swoim autem nie mieli kiedy się nacieszyć, gdyż już trzeba oddać go do naprawy. A jak wygląda sytuacja cenowa?

Źródło artykułu:

Również słabo i w cennikach przy hasła regeneracja belki Peugeot, czy wyżej wymienionego Citroena widnieje liczba czterocyfrowa. W takim wypadku może lepiej stanąć na wysokości zadania i kłopotem jakim jest regeneracja tylnej belki Citroena Berlingo zająć się samemu? Lepiej nie ryzykować, gdyż możemy powiększyć szkodę, zamiast naprawić nasz pojazd. Przy wybieraniu samochodu, warto więc zastanowić się nad tym aspektem i pomyśleć, czy zapłata pary tysięcy za świadczenie: regeneracja belki Peugeot albo Citroen nie będzie znaczącym kłopotem.