Akcesoria do czyszczenia pojazdu – jakie najlepsze?

Oferujemy Państwu wysokiej jakości KOSMETYKI SAMOCHODOWE, charakteryzujące się niezwykle efektywnym działaniem.Pośród naszych produktów znajdują się akcesoria do pielęgnacji wszystkich części samochodu – tych wewnętrznych, jak i zewnętrznych, pochodzących od wiodących światowych potentatów.Proponujemy preparaty do konserwacji lakieru, kół, szyb czy tapicerki, które uczynią, że czyszczenie i polerowanie zakończy się doskonałymi efektami, a pojazd będzie wyglądał lepiej niż podczas wyjazdu z salonu.

parking samochodowy

Autor: Greg Gjerdingen
Źródło: http://www.flickr.com
W tym miesiącu nasz sklep z KOSMETYKAMI SAMOCHODOWYMI, oferuje promocyjne ceny ŚCIEREK Z MIKROFIBRY. Szmatki z mikrofibry stworzone zostały przy użyciu nowoczesnych technologii – to typ mikrowłókna, który składa się z wyjątkowej mieszanki bardzo cieniutkich włókien poliestrowych oraz poliamidowych.Oferujemy niezwykle chłonne ściereczki z mikrofibry, którymi bez wyciskania osuszysz cały samochód. W wyborze towarów mamy:

samochód marki Hyundai

Autor: Greg Gjerdingen
Źródło: http://www.flickr.com

– delikatny, miękki, spory ręcznik z mikrofibry do osuszania auta – niebieski z czerwonym obszyciem; idealnie usuwa wszystkie zanieczyszczenia i wchłania kurz, można używać go suchego albo trochę wilgotnego;
– miękka ŚCIERKA Z MIKROFIBRY o strukturze zamszu do profesjonalnego użycia;
– ścierkę z mikrofibry o budowie waflowej do suszenia karoserii;
– mikrofibrę do mycia i czyszczenia szyb – wyjątkowo zaprojektowany splot włókien upraszcza usuwanie trwałego brudu;
– ścierkę z mikrofibry o budowie zamszu, do czyszczenia powierzchni szklanych, elementów chromowych, czyści i pielęgnuje szyby bez pozostawiania zacieków oraz nadaje perfekcyjny połysk czyszczonej powierzchni – więcej .

Dodatkowo nasz sklep z KOSMETYKAMI SAMOCHODOWYMI poleca też wyjątkowy komplet ścierek z mikrofibry niezbędny przy konserwacji samochodu. Zawiera 3 ŚCIERKI Z MIKROFIBRY: do powierzchni lakierowych, elementów szklanych i kokpitu. Każda ze szmatek posiada wyjątkową budowę, by jak najlepiej pielęgnować powierzchnie, do których są przeznaczone.

Jeśli ciekawi Cię prezentowany temat, odszukaj więcej tutaj (https://shoplet.pl/26-drukarki-i-skanery) informacji na taki wątek, które będą bardzo fascynujące i z pewnością wciągną Cię całkowicie.

Każda ze ściereczek została wyraźnie oznaczona, po to, aby używając ich, osiągnąć jak najlepszy efekt. Używanie szmatek ułatwiają naszyte kieszenie, w które wprowadza się dłoń i wygodnie czyści wybraną powierzchnię.

Więcej na ten temat: