Akcesoria do czyszczenia pojazdu – jakie najlepsze?

Oferujemy Państwu wysokiej jakości KOSMETYKI SAMOCHODOWE, charakteryzujące się niezwykle efektywnym działaniem.Pośród naszych produktów znajdują się akcesoria do pielęgnacji wszystkich części samochodu – tych wewnętrznych, jak i zewnętrznych, pochodzących od wiodących światowych potentatów.Proponujemy preparaty do konserwacji lakieru, kół, szyb czy tapicerki, które uczynią, że czyszczenie i polerowanie zakończy się doskonałymi efektami, a pojazd będzie wyglądał lepiej niż podczas wyjazdu z salonu.

parking samochodowy

Autor: Greg Gjerdingen
Źródło: http://www.flickr.com
W tym miesiącu nasz sklep z KOSMETYKAMI SAMOCHODOWYMI, oferuje promocyjne ceny ŚCIEREK Z MIKROFIBRY. Szmatki z mikrofibry stworzone zostały przy użyciu nowoczesnych technologii – to typ mikrowłókna, który składa się z wyjątkowej mieszanki bardzo cieniutkich włókien poliestrowych oraz poliamidowych.Oferujemy niezwykle chłonne ściereczki z mikrofibry, którymi bez wyciskania osuszysz cały samochód. W wyborze towarów mamy:

samochód marki Hyundai

Autor: Greg Gjerdingen
Źródło: http://www.flickr.com

– delikatny, miękki, spory ręcznik z mikrofibry do osuszania auta – niebieski z czerwonym obszyciem; idealnie usuwa wszystkie zanieczyszczenia i wchłania kurz, można używać go suchego albo trochę wilgotnego;
– miękka ŚCIERKA Z MIKROFIBRY o strukturze zamszu do profesjonalnego użycia;
– ścierkę z mikrofibry o budowie waflowej do suszenia karoserii;
– mikrofibrę do mycia i czyszczenia szyb – wyjątkowo zaprojektowany splot włókien upraszcza usuwanie trwałego brudu;
– ścierkę z mikrofibry o budowie zamszu, do czyszczenia powierzchni szklanych, elementów chromowych, czyści i pielęgnuje szyby bez pozostawiania zacieków oraz nadaje perfekcyjny połysk czyszczonej powierzchni – więcej .

Dodatkowo nasz sklep z KOSMETYKAMI SAMOCHODOWYMI poleca też wyjątkowy komplet ścierek z mikrofibry niezbędny przy konserwacji samochodu. Zawiera 3 ŚCIERKI Z MIKROFIBRY: do powierzchni lakierowych, elementów szklanych i kokpitu.

Skoro objaśniana problematyka Cię intryguje i chcesz ją poznać głębiej, więcej przeczytasz tu (https://interauto.com.pl/) – to nieco odmienny punkt widzenia na tę sprawę.

Każda ze szmatek posiada wyjątkową budowę, by jak najlepiej pielęgnować powierzchnie, do których są przeznaczone. Każda ze ściereczek została wyraźnie oznaczona, po to, aby używając ich, osiągnąć jak najlepszy efekt. Używanie szmatek ułatwiają naszyte kieszenie, w które wprowadza się dłoń i wygodnie czyści wybraną powierzchnię.

Więcej na ten temat: