Kraków to nie tylko oferta kulturalno-wypoczynkowa ale wyśmienite zaplecze noclegowo-żywieniowe i szkoleniowe.

Kraków, to jedno z najstarszych i najsłynniejszych miast w Polsce, może pochwalić się sporą ilością hoteli, zamkami i innymi budynkami, w których bez trudu odnajdziemy supernowoczesne sale konferencyjne. Dawna stolica Polski to także niezwykła przestrzeń wypełniona klimatem historii, legend i dawnych losów, pielęgnowanych z należną im troską.

konferencje

Autor: Edunews Polska
Źródło: http://www.flickr.com
Niepowtarzalny czar tego miejsca przyciąga każdego roku tysiące turystów, pragnących oczarować się niepowtarzalną tutejszą atmosferą, oglądać obiekty zabytkowe i skorzystać z najciekawszej propozycji kulturalnej. Kraków znany jest nie tylko ze swojej świetnej oferty artystyczno-rekreacyjnej, posiada również dobrze rozwinięte zaplecze hotelowo-gastronomiczne oraz sale dyskusyjne. Jest to pierwszorzędna lokalizacja do przeprowadzenia kluczowych rozmów biznesowych, zebrań, czy sympozjów.

To właśnie tutaj dostępna jest bogata gama nowoczesnych miejsc szkoleniowych. Konferencje (sale konferencyjne elbląg) w Krakowie przeprowadzane są codziennie.

Gdy pomyślisz, że warto poznać więcej danych wiążących się z podnoszoną tutaj problematyką, zerknij na źródło info – w tamtym miejscu przeczytasz podobne zagadnienia.

A po plenum można podziwiać uroki tego wspaniałego miasta. Pasjonaci zabytków z całą pewnością zatracą się w czasie oglądania wyjątkowego Rynku Głównego, przeglądania witryn w Sukiennicach, bądź też podziwiania licznych kościołów oraz kamieniczek. Należy wysłuchać legendy o dwóch zupełnie niepodobnych do siebie wieżach upiększających jeden z najsłynniejszych polskich kościołów, Kościół Mariacki oraz wejść do Smoczej Jamy na wzgórzu wawelskim. Jeżeli zaś lubimy łączyć przyjemne z pożytecznym, będąc pasjonatem zarówno historii, jak i dobrego kina, trzeba odwiedzić krakowską Fabrykę Schindlera. Zakładu rozsławionego dzięki filmowi, Stevena Spielberga. Na koniec, dla relaksu, można skusić się na rejs statkiem po Wiśle.

Szczegółowa oferta

Autor: ITU Pictures
Źródło: http://www.flickr.com

W świecie biznesu liczy się nie tylko dobrze załatwiony interes, ale i wspaniały odpoczynek, z tego względu szkolenia w hotelach są nadzwyczaj oblegane w ostatnich czasach. Hotele Spa to bardzo często znaczące centra szkoleniowe, które nastawione są na obsługę olbrzymich kongresów, czy kurso-konferencji. Kursy w hotelach Spa zaczynają się od wielogodzinnych wystąpień, ale przypieczętowane są samymi przyjemnościami dla duszy i ciała, a o to właśnie chodzi. Logistyka idealnej sesji to spory wyznacznik.

Wdrożenie pomyślnego spotkania zmusza wielokrotnie dużej siły i zasobów oraz skoordynowania pracy sporego grona osób. Powodzenie projektu zależy w dużym stopniu od wyszukania obszaru, w którym jest to przygotowane. Odszukanie zadowalającego położenia na warsztaty w Krakowie bywa nie byle jakim sprawdzianem.