Bez oświetlenia ani rusz- czyli jak efektownie ozdobić mieszkanie.

Kiedy po renowacji, lub budowie zaczynamy finalną, najprzyjemniejszą część dekorowania naszego domu – dodatki, wiemy, że spokojnie możemy ochłonąć. Jest to czas na planowanie i rozmyślanie o szczegółach, które urozmaicą i udekorują nasze dom.
Oświetlenie jest istotnym wyborem, który nada lub odbierze wnętrzu światła i atmosfery. Ta kwestia nie zalicza się do łatwych, iż w asortymencie jest wiele lamp.

Propozycja szanującego się sklepu ma zwłaszcza oświetlenie do każdego pomieszczenia. Fantastyczną propozycją są tanie plafony, które cudownie sprawdzą się w niskich pomieszczeniach. Będą uznane przez osoby lubiące minimalizm – w tej kwestii też zda egzamin prosta, nowoczesna, ale jakże szykowana lampa Dallas (więcej ). Tanie plafony, to lampy sufitowe, płaskie lub wypukłe w kształcie kuli, kwadratu lub prostokąta. Stworzone są z różnych odmian szkła- w szczególności w odcieniu mlecznym. Kolejnymi plusami są ornamenty – obwódki, lub wzory. Nie wątpliwie tanie plafony odpowiedzą potrzebom, których wymaga się od tego typu lamp.

lampa wisząca

Autor: designmilk
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy nasze wnętrze posiada wyższy sufit, albo gdy cenimy sobie oświetlenie pokaźniejszych gabarytów, lub (patrz www.programylojalnosciowe.pl) po prostu chcemy mieć okazałą lampę, to świetnie zdadzą egzamin żyrandole stylowe. Te klasyczne, z niezmienną popularnością oświetlenia wykorzystują ludzie od wielu lat. Pośród asortymentu znajdziemy wzory proste, na wzorzec kuli, prostokąta, czy w zupełności nowatorskie o nieokreślonym kształcie. Żyrandole stylowe to wspaniały wybór o unikatowym wyglądzie i stylu.

Nasze pokoje już nigdy nie będą zwyczajne i jednakowe. Przede wszystkim rekomendowane żyrandole (polecamy tanie plafony) stylowe są ludziom wymagającym, posiadającym luksusowe i eleganckie wnętrza mieszkań. Żyrandole stylowe dają również pewność, że nasz dom zawsze będzie lśnił i pięknie wyglądał.
Gdy z kolei pragniemy prostoty i scalenia elegancji z pięknem lecz nie chcemy instalować plafonów, to lampa Dallas będzie idealna dla nas. Lampa Dallas to splot inspiracji projektantów funkcjonalnej konstrukcji, przejrzystej linii i oryginalności. Więcej na