Lecisz na wycieczkę i nie masz gdzie zaparkować auta? Lotnisko we Wrocławiu ma dla Ciebie sugestię!

Wybierając się na wyprawę aeroplanem nie zawsze można zezwolić sobie na pozostawienie auta pod blokiem choćby z kwestii bezpieczeństwa. W szeregu przypadków jest także kłopot z podwózką pod lotnisko przez kogoś bliskiego. Możemy wtedy skorzystać z parkingu tuż przy nim.

Parking

Autor: Nicolas Senaud
Źródło: http://www.flickr.com
Kontrola i nadzorowanie zapewniają nam bezpieczeństwo samochodu, a więc nie będziemy musieli się kłopotać w czasie wypoczynku o ewentualne szkody. Miejsce do parkowania przy lotnisku we Wrocławiu jest umiejscowiony dosadnie przy terminalu, wskutek tego nie ma nieodzowności dojazdu do miejsca odlotu busem. Dopuszczalna jest wcześniejsza rezerwacja miejsca.

Sprawdź też –

Przed terminalem znajduje się tzw. region przykrótkiego postoju (Kiss & Fly).

Czy niniejszy wpis jest według Ciebie godny uwagi? Jeżeli tak, to bez wątpienia zaabsorbuje Cię także to wiarygodne opracowanie (https://magazynauto.pl/testy) – mówi o pokrewnej tematyce.

Zbiorowy czas bezpłatnego przejazdu i postoju w strefie wynosi 10 minut. Jeżeli chodzi o parking długoterminowy, jest możliwość dokonania rezerwacji przez Internet, faktura słana jest w owym czasie drogą mailową. Mamy w takim przypadku gwarancję miejsca, które wyłowiliśmy sobie z mapy. Władze lotniska instruują do skorzystania z parkinkgu VIP umiejscowionego najbliżej wejścia do terminalu. Jest to usługa dla pasażerów, jacy szanują sobie czas i swoją intymność oraz wyczekują indywidualnej obsługi w wygodnych warunkach.

Zagwarantowany jest dedykowany personel przeszkolony w aspekcie protokołu dyplomatycznego, komfortowe okoliczności do relaksu albo pracy zarówno przed, jak i po wyprawie, osłona bezpieczeństwa, odprawa paszportowa oraz celna. Korzystając z tego typu posługi oszczędzamy czas przez maksymalne skrócenie procedur lotniskowych, za pomocą czego jest dozwolone ukazać się na porcie lotniczym nieraz 20 minut przed odlotem.

Lotnisko Wrocław posiada także strefę dla niepełnosprawnych. Parking dla takich osób umiejscowiony jest w przystępnym miejscu, w pobliżu wejścia do terminalu. Miejsca parkingowe są naznaczone odcieniem niebieskim oraz specjalnymi symbolami – tu.

Dzisiejsze lotnisko w miejscowości Wrocław jest urządzone w perfekcyjny i niedrogi parking dla podróżujących. Jest on dopasowany tak samo dla niepełnosprawnych jakdodatkowo sprawnych ludzi. Gdy zamierzamy natomiast szybko dostać się do samolotu unikając formalności, powinniśmy skorzystać ze strefy VIP.