Pojazd na własność, czy wypożyczony? Dlaczego opłaca się korzystać z usług wypożyczalni samochodów?

Dumasz o wyjeździe na urlop, a nie jesteś właścicielem samochodu? Nie lubisz stać w pociągu podróżując na drugi koniec Polski? Nie chcesz| stracić masy pieniędzy na kupno własnych czterech kółek? Może powinieneś przemyśleć oferty wypożyczalni samochodów?

prorent
Na rynku nie brakuje specjalistycznych firm, które trudnią się wypożyczaniem pojazdów.

Czy ten wpis zdaje się być interesujący? Masz ochotę poznać dużo treści na ten temat? Więc naciśnij tutaj (http://www.purevent.pl/blog/czym-sie-rozni-klimatyzacja-od-wentylacji/) i przeczytaj nowy opis.

W ich ofercie są zarówno małe, miejskie auta kompaktowe, nieco większe hatchbacki, rodzinne kombi, a nawet auta sportowe czy dobrze wyposażone limuzyny. Wybór jest duży i każdy wyszuka pojazd, który najlepiej dopasuje się do jego wymagań (zobacz tu).

Żeby zasiąść za kółkiem jednego z oferowanych przez wypożyczalnię auta, powinniśmy spełnić kilka warunków. W przypadku większości firm należy mieć od 20 do 70 lat, ważne co najmniej od roku prawo jazdy oraz kartę kredytową lub płatniczą. Wypożyczenie auta wiąże się również z wpłatą kaucji. Czasami wypożyczalnie dorzucają do rachunku dodatkowe koszty, jak opłata przygotowawcza, dopłaty do nawigacji gps, fotelików, obsługi poza godzinami otwarcia biura, czy dopisaniem drugiego kierowcy.
wnętrze samochodu

Autor: Gib Goodrich
Źródło: http://www.flickr.com
Należy wnikliwie zorientować się z warunkami umowy wypożyczenia auta. Czy mamy zapewnione w cenie ubezpieczenie, czy możemy poruszać się samochodem poza granicami kraju, czy nie mamy zdefiniowanego limitu kilometrów na dobę, ewentualnie czy po skończeniu użytkowania samochodu nie mamy obowiązku udać się na myjnię i posprzątać w środku. Powinno się też zwrócić uwagę na to, że z reguły auto, które wypożyczamy jest zatankowane do pełna. Przy zdawaniu go do wypożyczalni my także jesteśmy zobligowani, aby oddać go z pełnym bakiem. Gdy o tym nie pomyślimy, możemy w ten sposób narazić się na dodatkowe koszty.
czarny samochód

Autor: VipdOut
Źródło: http://www.flickr.com
Poza samymi praktycznymi zastosowaniami, wypożyczalnia daje nam możność, by usiąść za kierownicą efektownych samochodów za ułamek ich rynkowej wartości. Na parkingach firm bowiem znajdziemy również sportowe modele uznanych marek, z mocnymi motorami i bogatym wyposażeniem.odwiedź źródło kluber lubrication kluber lubricationZa kilkaset zł można choć przez jeden dzień poczuć się, jak kierowca wyścigowy, czy zamożny przedsiębiorca w ekskluzywnej limuzynie. A przecież to właśnie realizowanie marzeń jest tym, co nas napędza do przodu.