Syndicate content

Finanse w biznesie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Prostsze rozliczenie PIT za 2016 rok - z bezpłatnym programem internetowym

online
Źródło: pixabay.com
Chcesz bezbłędnie i bez trudu rozliczyć PIT za rok 2016? Marzy Ci się, aby prędko otrzymać zwrot podatku? Ściągnij darmowy program do przygotowania deklaracji podatkowej.

Który program do rozliczania pit 2016 posiadaliśmy?

online
Źródło: pixabay.com
Czasem musimy przedkładać pit tylko raz w roku, taki który pokazuje całe nasze dochody z danego czasu. Jednakże czasami należy takie rozliczenie składać częściej i wtenczas naprawdę przydaje się program, który dopomoże nam w jego uzupełnieniu.

Czy wiemy jak funkcjonują pożyczki pozabankowe?

pozyczka
Autor: Public Stock
Źródło: http://www.flickr.com
Czy wiemy gdzie zgłosić się po pożyczkę? Czasem będzie tak, że nie pragniemy zwlekać z kupnem jakiegoś przedmiotu, dlatego szukamy kogoś, kto nam pożyczy te pieniądze.

Znaczące wiadomości na temat kapitału obrotowego oraz WNT

książka przychodów i rozchodów
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Kapitał obrotowy, oznaczany też kapitałem pracującym, jest to nadwyżka aktywów obrotowych nad zobowiązaniami bieżącymi, to znaczy krótkoterminowymi. Kapitał obrotowy netto jest też częścią kapitałów konkretnego przedsiębiorstwa lub marki, która zajmuje się finansowaniem aktyw obrotowych. By marki miały porządne relacje pomiędzy sprzedażą, tempem wzrostu przedsiębiorstwa oraz także jej majątkiem obrotowym, powinny mieć właściwy poziom kapitału obrotowego netto.

Jakiego typu składki do ZUS zobowiązani są płacić właściciele firm?

dokumenty
Autor: Historyworks
Źródło: http://www.flickr.com
Rozpoczynając działalność gospodarczą, każdy decydujący się na taki krok bierze na siebie pewne obowiązki. Do obowiązków tych zalicza się chociażby obowiązek opłacania składek w ZUS.

Rozpoczynasz własną pierwszą pracę na etat? Zapoznaj się z istotnymi pojęciami.

praca w biurze
Autor: Microlinks
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie coraz więcej osób, w szczególności młodych, nastawionych jest na robienie kariery i raczej nie przywiązuje się do punktu pracy, w jakim akurat jest. Rozpatruje to jako czas przejściowy, w ciągu którego pozyskuje konieczne umiejętności, wiedzę, a nieraz znajomości, jakie zdołają pomóc w przyszłości. Niemniej jednak dla każdej osoby zaczynającej pracę na etacie relewantne jest poznanie się z kilkoma pojęciami, regułami bądź prawami, jakie mają duże znaczenie dla ich komfortu mentalnego.

Ważkie wiadomości dotyczące kwestii podatkowych

podatek
Autor: Wilson Hui
Źródło: http://www.flickr.com
Koszty, jakie zostają poniesione na ulepszanie środka trwałego nie są wliczane do kosztów zdobycia profitu, bo zwiększają one wartość początkową danego środka trwałego. Nakazy zawarte w różnych artykułach potwierdzają, iż środki trwałe są uważane za ulepszone wtenczas kiedy nie przewyższają na rok 3500 złotych. Teraz ulepszenie środka trwałego to trwałe unowocześnienie środków trwałych, jakie posiadają wpływ na podniesienie jego wartości technicznej. Na ulepszenie środka trwałego można zaliczyć przykładowo nabycie części składowej, która jest cząstką doposażenia środka trwałego.

Zgrani pracownicy - działalność będzie lepiej prosperowała

pracownicy w firmie
Autor: rikkiprince
Źródło: http://www.flickr.com
Żyjemy w czasach, gdy inteligencja emocjonalna okazuje się bardzo częstym tematem w rożnego rodzaju mediach. Relacje interpersonalne w dzisiejsze rzeczywistości, kiedy świat stał się globalną wioską i obywatele mogą się ze sobą porozumiewać bez żadnych niemal przeszkód, stały się kluczem do tego, aby współpracować i odnosić sukcesy grupowe.

Profesjonalizm przede wszystkim

pracownik przed komputerem
Autor: pang yu liu
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy człowiek ma różne zadania do zrealizowania. Z reguły musimy chodzić do pracy, a to wszystko po to, aby móc zapewnić byt sobie i swojej rodzinie, jeśli ją mamy. Niestety czasami nasz zawód podobny jest do walki z wiatrakami.

Satysfakcja klientów sekretem sukcesu naszej firmy- niezwykle przydatne opinie klientów na temat naszej działalności oraz oferowanych usług

klienci w sklepie
Autor: daryl_mitchell
Źródło: http://www.flickr.com
Drogą do sukcesu każdej firmy jest jej otwartość na sugestie klientów. Dzięki opiniom klientów można tworzyć lepsze produkty, które zaspokoją ich potrzeby, ponieważ to dla nich właśnie tworzymy nowe produkty jak również technologie.