Czy warto korzystać z leasingu? Dlaczego tak dużo ludzi z tego korzysta? Jakie mamy tego zalety?

Leasing samochodowy to na pewno jedna z popularniejszych form finansowania auta firmy. Należy powiedzieć, że w ostatnich latach ponad siedemdziesiąt procent właścicieli firm pozyskało firmowy pojazd w taki właśnie sposób. Możemy to porównać do sytuacji, iż jedynie co dziesiąty właściciel przedsiębiorstwa kupił auto służbowe dzięki zaciągniętemu kredytowi. To też pokazuje, jak leasing jest popularny.

Continue reading

Szukasz pojazdu lub naczepy? Wyszukaj odpowiedni punkt leasingowy oraz zawrzyj opłacalną umowę

W sytuacji, jeżeli pragnie się założyć firmę i potrzebuje się sprzętu, trzeba znaleźć opłacalną propozycję. Mało kto może pozwolić sobie na sprawunek nowiutkiego wyposażenia za gotówkę, dużo osób wybiera kredyty. Świetnym rozwiązaniem bywa również leasing, jednak warto starannie zapoznać się z propozycją, żeby być pewnym, że jest ona doprawdy opłacalna.
Continue reading

Szansa wybrania atrakcyjnych samochodów dla firm, na nad wyraz dobrych warunkach

Jeśli prowadzi się firmę, w której bardzo często wyjeżdża się w delegacje lub przyjmuje klientów z daleka to głównie należałoby się koncentrować na kwestiach logistycznych. W związku z tym tak ważne jest, aby chociażby korzystać z możliwości wybrania atrakcyjnych aut dla potrzeb firmy, i to na nad wyraz dobrych warunkach.

Continue reading

Czasem konieczny jest leasing – co powinieneś wiedzieć?

Prawda jest taka, że nie za każdym razem nas na każdą rzecz stać. Oczywiście są ludzie, którzy stawiają na wizytę w banku po kredyt, ale nie za każdym razem jest to najsensowniejsze rozwiązanie. Powinniśmy czasem rozejrzeć się za różnymi innymi możliwościami.

Continue reading

leasing traktorów rolniczych wykorzystując dofinansowania

Unia Europejska uznaje biznesmenów, którzy starają się przeprowadzać renowacje swoje firmy wypatrując na ten zamysł dotacji. Im dłużej dana spółka funkcjonuje na rynku, tym większą posiada szansę na otrzymanie dofinansowania dla firmy. Człowiek biznesu może aplikować tu własny wniosek do Regionalnego Programu Operacyjnego. Biurokratyczny bieg formalności rozpoczyna się dla tego przedsiębiorcy od Urzędu Marszałkowskiego. Istotne dla przedsiębiorcy, który poszukuje dofinansowania dla firmy jest sposobność uzyskania dodatkowego kredytu preferencyjnego.

Continue reading

Jeżeli prowadzisz swoją firmę lub planujesz rozpoczęcie działalności – powinieneś pogłębić wiedzę na temat środków finansowych.

Wystartowanie działalności, jest nie-małym wyzwaniem . Pierwsze miesiące są przeważnie ciężkie i niewygodne. Niewiedza oraz brak doświadczenia przynosi sporo wątpliwości, lęku i nieświadomie popełnianych błędów.

Continue reading

Czy wynajem pojazdów to dobre wyjście?

Wypożyczanie samochodu jest obecnie coraz bardziej powszechne. Bez baczenia na to, czy chcemy pojazdu na tygodniowy wypad – czy także nawet na parę miesięcy – stale odnajdziemy interesujące propozycje. Dzięki coraz to bardziej zróżnicowanej ofercie firm z tej branży, można sobie zezwolić również na wynajem okazjonalny – obejmujący przewozy VIP czy także gości weselnych. Dlatego też warto poznać się z propozycjami profesjonalnych wypożyczalni aut.

Continue reading

Legalne sposoby ograniczania kosztów w firmie

Każda firma od czasu do czasu ma problemy finansowe. Na ogół są one chwilowe jednakże to dobry moment na zastanowienie się nad tym gdzie możemy obniżyć koszta. Możemy to zrobić na wiele sposobów. Pierwszym krokiem do poprawienia kondycji finansowej przedsiębiorstwa będzie analiza sytuacji. Trzeba sprawdzić co jest nie tak.

Continue reading

Funkcjonowanie w transporcie oraz spedycji nie jest proste!

Transport i spedycja są jakby nie patrzeć wielce ciężkimi branżami. Świeżak, który myśli, że uzyska dotację z Unii Europejskiej lub wyjedzie na pewien czas do Holandii, Niemiec, Danii czy Wielkiej Brytanii, a po pewnym okresie czasu będzie miał możliwość kilkadziesiąt tysiaków zainwestować, aby potem zarabiać znaczne pieniądze, w sumie nie może się mocniej pomylić!

Continue reading

Kiedy Twoje auto szwankuje

W dzisiejszych czasach samochód stał się koniecznością. Gwarantuje szybką oraz bezproblemową podróż. Osoby, które mają auta mają możliwość podjąć pracę w poza miejscowością w której mieszka. Auta są też potrzebne osobom, które sporo podróżują w czasie wyjazdów służbowych. Każdemu może się jednak przytrafić sytuacja w której, jego samochód będzie niesprawny.
Continue reading