Syndicate content

fizyka

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak postępować, by zbliżyć się do sukcesu?

studenci na auli
Autor: Universität Salzburg (PR)
Źródło: http://www.flickr.com
Wybór ścieżki edukacji oraz postanowienie o tym, w jaki sposób będzie wyglądała nasza przyszłość, to nigdy nic prostego. Niewiele jest osób, jakie już w szkole posiadają na siebie pomysł oraz potem z konsekwencją go realizują. Najczęściej wygląda to niestety całkowicie inaczej.

Zawód nauczyciela w stolicy. Poznaj charakterystykę

korepetytor w pracy
Autor: US Department of Education
Źródło: http://www.flickr.com
Szkoła generalnie to miejsce, gdzie wszystkich uczniów obejmuje ten sam program nauczania. Niejednokrotnie zdarza się jednak, że część młodych ludzi nie nadąża z przyswajaniem obowiązujących treści. W części przypadków wystarcza poświęcenie większej ilości czasu na rozumienie wiadomości w domu i na przykład rozwiązywanie większej liczby zadań w celu przećwiczenia. Niekiedy jednak takie metody nie są wystarczające. W takich przypadkach konieczna jest osoba, która dodatkowo wytłumaczy dany materiał i pod kontrolą której uczeń będzie mógł rozwiązywać zadania i mieć pewność, że wykonuje je poprawnie.