Syndicate content

nieruchomości

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W jaki sposób rozumieć nowe zagadnienia mówiące o sferze zatrudnienia oraz nauki? Oto krótki poradnik

nowoczesne technologie
Autor: Barta IV
Źródło: http://www.flickr.com
Ostatnimi czasy pojawiły się w Polsce nowe zagadnienia, jakie na pewno odmieniły naszą rzeczywistość. Już dziś, kiedy słyszymy takie nazwy nie jesteśmy zaskoczeni, ponieważ są one tutaj powszechne oraz pojawiają się w tak wielu miejscach, że nikogo jednak nie dziwią. Być może jednak trzeba parę z nich opisać, aby nie było nieporozumień.

Co każdy musi wiedzieć o lokalach mieszkalnych i użytkowych w mieście stołecznym?

Warszawa
Autor: Radek Kołakowski
Źródło: http://www.flickr.com
Nie bez przyczyny największym zainteresowaniem cieszą się dziś nieruchomości w większych miejscowościach, a w szczególności w Warszawie, gdzie można zauważyć coraz większe uprzemysłowienie. Chociaż budynki mieszkalne, jak i przemysłowe w Warszawie osiągają aktualnie wyjątkowo wysokie ceny, bez wątpienia są one szczególnie opłacalną inwestycją.

Pożyczki pozabankowe – czym kierować się współcześnie podczas wybierania najbardziej odpowiedniej propozycji?

pożyczki
Autor: Maik Meid
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z najbardziej popularnych produktów finansowych proponowanych na nowoczesnym rynku są rzec jasna różnego rodzaju pożyczki oraz kredyty. Dlaczego? Przede wszystkim przez wzgląd na fakt, że niestety ale bardzo łatwo o trudności z pieniędzmi, w szczególności kiedy pojawiają się nieprzewidziane wydatki, jak awaria samochodu bądź nagła choroba.

Na co należy zwrócić uwagę kupując mieszkanko od dewelopera?

mieszkanie
Autor: Future PR
Źródło: Future PR
Wielu kupujących mieszkanie woli te nowe. Tejże tendencji sprzyja też program Mieszkanie dla Młodych, który pozwala uzyskać dotację wyłącznie do mieszkania z rynku pierwotnego. Przed transakcją warto jednak wykonać dogłębną analizę. Jak wykazuje praktyka pośpieszanie za promocjami nie zawsze gwarantuje udany zakup. Na co musimy kierować uwagę, ażeby nie dać się naciągnąć? Decydując się na zakup domu na rynku pierwotnym nierzadko dajemy się skusić pociągającym cenom, pięknym wizualizacjom jak też obietnicom deweloperów. Warto jednakże zachowywać zdrowy rozsądek oraz dokładnie sprawdzić inwestycję, nim złożymy podpis na przedwstępnej umowie.

Zawiadomienia o licytacjach komorniczych - gdzie wolno je znaleźć?

majątek
Obwieszczenia o licytacjach komorniczych w danych miastach można dziś znaleźć przede wszystkim w Internecie. Jeśli wpiszesz do swojej wyszukiwarki internetowej właśnie tę frazę to na pewno niezmiernie szybko odszukasz przeróżne fachowe strony internetowe, jakie podają właśnie tego rodzaju obwieszczenia.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości bez BIK-u

Kredyty i pożyczki
Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com
Banki nie zawsze ochoczo użyczają pożyczek. Aby dostać pożyczkę należy mieć czystą historię w BIK, nie wolno znajdować się w indeksie dłużników, lecz to nie wszystko, albowiem banki biorą dodatkowo pod uwagę cykliczność przyjmowanych zysków, długość pracy czy jej typ.

Nowoczesne mieszkania pod Wrocławiem proponowane poprzez rozliczne Agencje Nieruchomości

lokale na sprzedaż
Autor: Grupa Archicom
Źródło: Grupa Archicom
Sporo osób decyduje się dziś na przeprowadzkę z sporego miasta w trochę dalsze okolice. Mieszkania, jakie znajdują się na obrzeżach ogromnych miast posiadają multum zalet, między innymi są one tańsze - zarówno jeżeli chodzi o sprawę najmu mieszkania, jak też jego zakupu.

Dachówka – jaki produkt warto dzisiaj wybrać, by mieć gwarancję satysfakcji i wysokiej jakości dachu?

Dach wieńczy dzieło
Autor: Monier
Źródło: Monier
Budowa domu to obciążający wydatek, dlatego nabywając materiały budowlane, należy wykazywać się szczególną ostrożnością. Podjęcie nieodpowiedniej decyzji może bowiem skutkować stratą pieniędzy oraz problemami z przyszłym użytkowaniem budynku.

Jak dobrze zagospodarować wolną działkę?

samochody na parkingu
Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Spora część z nas dobrze wie, że rynek nieruchomości, jest jedną z dyscyplin naszego życia, jaka rozwija się niesłychanie dynamicznie. W pospolitym przekonaniu przyjęło się wręcz przeświadczenie, że inwestycje w grunty stanowią trafioną decyzję, jeśli chcemy w przyszłości podwyższyć nasz kapitał finansowy. W związku takim stanem spraw czynimy zatem wszelkie wysiłki, aby stać się właścicielami dużych gruntów, dzięki jakim możemy z powodzeniem ulokować nasze zasoby pieniężne.

Nieruchomości z rynku pierwotnego

Budynki
Autor: Jeffrey Zeldman
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy myślimy o tym by żyć w Polsce to często nasz wybór pada na stolicę. Jaka jest przyczyna? Odpowiedź zdaje się być oczywista, po prostu chcemy mieć więcej opcji.