Syndicate content

narzędzie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Co zyskujemy przez dostęp do internetu? Jakie informacje można tam znaleźć? Jakie są niezbędne?

podatek vat
Autor: Jeff Djevdet
Źródło: http://www.flickr.com
W internecie możemy odnaleźć naprawdę całą masę informacji. Z pewnością nie będzie przesadą stwierdzenie, że znajduje się tam wszystko o czym można sobie jedynie pomarzyć. Zdecydowanie w związku z tym jeśli chcemy coś zakupić, to bierzemy komputer oraz szukamy najlepszej oferty. Zdecydowanie też gdy potrzebujemy konkretnej informacji, to wpisujemy w wyszukiwarce internetowej interesujące nas frazy. W ten sposób możemy szybko się dokształcić, szczególnie, iż sporo zagadnień jest nam potrzebnych “na teraz”, w związku z tym nie ma chwili do stracenia.

Prince2, jako metodologia pomnażania skuteczności kierowania projektami

Szkolenie z egzaminem
Autor: The Forests Dialogue
Źródło: http://www.flickr.com
Organizacje wdrażające metodykę Prince2, osiągają znaczne korzyści. Prince2, ceniona jest obecnie za naczelne narzędzie zarządzania projektami. I jednocześnie na tyle całościowa, że można ją zastosować w każdym przedsięwzięciu, niezależnie od skali i typu przedsięwzięcia, firmy oraz lokalizacji. W Polsce Prince2 często jest potrzebny przy projektach rządowych lub związanych z dopłatami unijnymi. Jest to dość młoda metodyka i niewiele firm oferuje w tym temacie szkolenia.

Szkolenie – nowy sposób na odmianę własnego życia oraz kariery

Szkolenie pracowników
Autor: Steve Jurvetson
Źródło: http://www.flickr.com
Skąd zdobywać chęci?
Jak być pełnowartościowym pracownikiem lub przełożonym? W jaki sposób ruszyć się z sofy i zacząć działać? Niekiedy trudno samemu podjąć stanowczą decyzję oraz zmienić coś w swoim życiu zawodowym. Można wtedy skorzystać z specjalistycznego warsztatu.

Poruszając tematy finansowe - pełna rachunkowość we Wrocławiu

księgowy
Autor: MVO Nederland
Źródło: http://www.flickr.com
Ustawa o księgowości narzuca na jednostkę zobowiązaną do prowadzenia rozbudowanej rachunkowości według jej zasad, wiele zadań. Należą do nich m.in. dokładne rejestr wszelkich operacji gospodarczych, należności i zobowiązań, ale także przeprowadzenie starannych rejestracji dotyczących poszczególnych obszarów aktywności firmy. Koniunktura przedsiębiorstwa musi być przedstawiona w sposób prawdziwy i prosty, a strategia rachunkowości powinna zaręczyć wyodrębnienie w rachunkowości wszystkich wydarzeń ważnych do oceny sytuacji majątkowej i gospodarczej, również rezultatu finansowego jednostki przy zachowaniu zasady rozwagi.

Na co warto zwrócić dziś szczególną uwagę – crowdfunding

Biznesmen
Autor: Cory M. Grenier
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo często można trafić w internecie na bardzo atrakcyjne formy pomocy finansowej. Nowatorskie projekty i różnego rodzaju innowacyjne koncepcje udowadniają, jak dużo można obecnie osiągnąć. Warto stawiać sobie realne cele oraz wybierać dla siebie to, co doskonałe. Dzięki świetnym formom finansowania takim jak właśnie coraz popularniejszy crowdfunding trafić możemy niezwykle prędko na odpowiednie rozwiązania.

W jaki sposób zarabiać na blogu?

Dużo osób od dzieciństwa marzy o napisaniu swojej książki. I nie chodzi tu o to, aby zarobić grube pieniądze. Czasami mamy ogromną ochotę dzielenia się z ludźmi swoimi poglądami na dowolny temat. Chcemy uwolnić swoje myśli. Pisanie do szuflady daje jedynie krótkotrwałą ulgę. Owszem, wylewamy swoje rozważania na papier, ale przecież nikt tego nie widzi. A literatem możemy być tylko wówczas, gdy posiadamy swoich odbiorców.
Ostatnie lata oraz gwałtowny rozwój sieci przyniósł nam rozwiązanie tego zagadnienia.