Syndicate content

narzędzie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Co zyskujemy przez dostęp do internetu? Jakie informacje można tam znaleźć? Jakie są niezbędne?

podatek vat
Autor: Jeff Djevdet
Źródło: http://www.flickr.com
W internecie można znaleźć rzeczywiście całą masę informacji. Z pewnością nie będzie przesadą określenie, iż znajduje się tam wszystko o czym możemy sobie tylko pomarzyć. Zdecydowanie w związku z tym jeśli planujemy coś kupić, to bierzemy komputer i wyszukujemy najlepszą ofertę. Do tego też jak potrzebujemy jakiejś informacji, to wpisujemy w wyszukiwarkę internetową interesujące nas frazy. W ten sposób możemy szybko się dokształcić, szczególnie, że wiele zagadnień jest nam potrzebnych “na teraz”, więc nie ma chwili do stracenia.

Prince2, jako metodologia pomnażania skuteczności kierowania projektami

Szkolenie z egzaminem
Autor: The Forests Dialogue
Źródło: http://www.flickr.com
Organizacje wdrażające metodykę Prince2, osiągają znaczne korzyści. Prince2, ceniona jest obecnie za naczelne narzędzie zarządzania projektami. I jednocześnie na tyle całościowa, że można ją zastosować w każdym przedsięwzięciu, niezależnie od skali i typu przedsięwzięcia, firmy oraz lokalizacji. W Polsce Prince2 często jest potrzebny przy projektach rządowych lub związanych z dopłatami unijnymi. Jest to dość młoda metodyka i niewiele firm oferuje w tym temacie szkolenia.

Szkolenie – nowy sposób na odmianę własnego życia oraz kariery

Szkolenie pracowników
Autor: Steve Jurvetson
Źródło: http://www.flickr.com
Skąd zdobywać chęci?
Jak być pełnowartościowym pracownikiem lub przełożonym? W jaki sposób ruszyć się z sofy i zacząć działać? Niekiedy trudno samemu podjąć stanowczą decyzję oraz zmienić coś w swoim życiu zawodowym. Można wtedy skorzystać z specjalistycznego warsztatu.

Poruszając tematy finansowe - pełna rachunkowość we Wrocławiu

księgowy
Autor: MVO Nederland
Źródło: http://www.flickr.com
Przepisy o księgowości narzuca na jednostkę zobowiązaną do prowadzenia dużej księgowości stosownie do jej zasad, dużo powinności. Należą do nich m.in. dokładne ewidencje wszelkich operacji ekonomicznych, należności i długów, a także prowadzenie dokładnych rejestracji dotyczących różnych sfer aktywności firmy. Sytuacja firmy powinna być przedstawiona w sposób prawdziwy i jasny, a polityka księgowości musi zaręczyć wyodrębnienie w rachunkowości wszelkich wydarzeń ważnych do oceny sytuacji materialnej i finansowej, również wyniku kapitałowego jednostki przy zachowaniu normy rozwagi.

Na co warto zwrócić dziś szczególną uwagę – crowdfunding

Biznesmen
Autor: Cory M. Grenier
Źródło: http://www.flickr.com
Niezwykle często możemy trafić w internecie na niezwykle atrakcyjne formy pomocy finansowej. Ciekawe projekty i różnego rodzaju nowatorskie koncepcje udowadniają, jak wiele można dziś osiągnąć. Wskazane jest stawiać sobie realne cele oraz wybierać dla siebie to, co świetne. Dzięki świetnym formom finansowania takim jak właśnie coraz popularniejszy crowdfunding trafić można niesamowicie szybko na odpowiednie rozwiązania.

W jaki sposób zarabiać na blogu?

Dużo osób od dzieciństwa marzy o napisaniu swojej książki. I nie chodzi tu o to, aby zarobić grube pieniądze. Czasami mamy ogromną ochotę dzielenia się z ludźmi swoimi poglądami na dowolny temat. Chcemy uwolnić swoje myśli. Pisanie do szuflady daje jedynie krótkotrwałą ulgę. Owszem, wylewamy swoje rozważania na papier, ale przecież nikt tego nie widzi. A literatem możemy być tylko wówczas, gdy posiadamy swoich odbiorców.
Ostatnie lata oraz gwałtowny rozwój sieci przyniósł nam rozwiązanie tego zagadnienia.