Syndicate content

poślizg

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Opony na lato i zimę – informacje dla zainteresowanych

wymiana opon
Autor: Bill Abbott
Źródło: http://www.flickr.com
„Zima znowu zaskoczyła drogowców” mawiają co roku mieszkańcy Polski, jednak coraz częściej mróz dziwi nie speców od utrzymania nawierzchni a samych kierowców. Potężne zimy odeszły już w niepamięć, jednak temperatura na minusie i śliska nawierzchnia wciąż są przyczyną dużej ilości stłuczek. Podczas zmiennych warunków atmosferycznych jedną z najważniejszych spraw jest prawidłowy dobór opon.

Opony vredestein przy każdej aurze utrzymują przyczepność

opona
Źródło: http://www.flickr.com
Opony nokian będą odpowiednie na każdą aurę

Jest dużo firm zajmujących się wytwarzaniem opon, chociaż nie wszystkie będą tak samo właściwie rozpoznawane.

Nauka jazdy proponuje czasami kolejne okazje

Autor: wilzworkz
Nauka jazdy nie ma szansy okazać się przeprowadzana na szybkoKiedy doszliśmy do takiego poziomu we własnym życiu, że chcemy otrzymać prawo jazdy, żeby móc sterować wozem, to bez wątpienia w pierwszej kolejności wyszukujemy dla siebie dobrej placówki uczącej przyszłych kierowców.

Jakim sposobem dobrać odpowiednie opony?

opona
Autor: Pete Gregoire
Źródło: http://www.flickr.com
Opony stanowią bardzo ważną część każdego samochodu. Zapewnia mu odpowiednią amortyzację podczas użytkowania, jak również chroni koła i inne części pojazdu przed uszkodzeniem. Od właściwego doboru opon oraz od ich kondycji uzależnione jest bezpieczeństwo ludzi użytkujących pojazd. Wiadome jest, że inny typ ogumienia wykorzystywany jest w typowych samochodach osobowych, a odmienny przykładowo w samochodów ciężarowych czy urządzeniach rolniczych.