Syndicate content

poślizg

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Opony na lato i zimę – informacje dla zainteresowanych

wymiana opon
Autor: Bill Abbott
Źródło: http://www.flickr.com
„Zima znowu zaskoczyła drogowców” narzekają rok rocznie mieszkańcy Polski, jednak coraz częściej zima zaskakuje nie speców od utrzymania nawierzchni a samych jeżdżących samochodami. Potężne zimy należą już do przeszłości, jednak minusowa temperatura i śliska nawierzchnia wciąż są przyczyną wielu wypadków. Podczas zmieniających się warunków atmosferycznych jedną z najistotniejszych spraw jest prawidłowy dobór opon.

Opony vredestein przy każdej aurze utrzymują przyczepność

opona
Źródło: http://www.flickr.com
Opony nokian będą idealne na każdą aurę

Okazuje się być dużo firm trudniących się produkcją opon, choć nie wszystkie okazują się być tak samo właściwie rozpoznawane.

Nauka jazdy proponuje czasami kolejne okazje

Autor: wilzworkz
Nauka jazdy wymaga odpowiedniej ilości czasuJeśli doszliśmy do takiego etapu w swoim życiu, że chcemy posiadać prawo jazdy, żeby mieć szansę kierować samochodem, to z pewnością w pierwszej kolejności poszukujemy dla siebie odpowiedniej placówki szkolącej przyszłych kierowców.

Jakim sposobem dobrać odpowiednie opony?

opona
Autor: Pete Gregoire
Źródło: http://www.flickr.com
Opony stanowią bardzo ważną część każdego samochodu. Zapewnia mu odpowiednią amortyzację podczas użytkowania, jak również chroni koła i inne części pojazdu przed uszkodzeniem. Od właściwego doboru opon oraz od ich kondycji uzależnione jest bezpieczeństwo ludzi użytkujących pojazd. Wiadome jest, że inny typ ogumienia wykorzystywany jest w typowych samochodach osobowych, a odmienny przykładowo w samochodów ciężarowych czy urządzeniach rolniczych.