Syndicate content

strony

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Kapitał początkowy jako podstawa obliczenia emerytury - sprawdź co należy wiedzieć

kalkulator
Autor: Dave Dugdale
Źródło: http://www.flickr.com
Kapitał początkowy obliczany jest każdej jednostce na dzień 1 stycznia 1999 r., bez względu na to, w jakim czasie zostanie przesłany do ZUS prośba razem z dokumentami o jego ustalenie i kiedy zostanie przekazana decyzja stwierdzająca jego wielkość. Podstawę określenia emerytury, stwierdzanej według najnowszych, ustalonych zasad, stanowi ogół sum przeliczonego kapitału wstępnego i zwaloryzowanych składek na ubezpieczenie emerytalne.

Kwestie dotyczące internetu, jakie dobrze jest poznać. Czy są znane powszechnie?

Symbol internetu
Autor: EyeonEarth
Źródło: http://www.flickr.com
Jak słyszymy słowo: “internet”, o czym myślimy? Może być to cała masa skojarzeń, które są bardziej albo mniej istotne pod wieloma względami. Mogą to być portale społecznościowe, z jakich korzysta bardzo dużo osób, będą to interesujące strony w internecie, a może głównie znajomości, gdyż obecnie, jak nigdy wcześniej, utrzymujemy tak relacje. Istnieją jednak pojęcia, o których nie słyszy się na co dzień, lecz które także dotyczą tego zagadnienia.

Pomocne strony internetowe z wzorami i przykładami dokumentów, dla przyszłych i obecnych pracowników

stare dokumenty
Autor: Dvortygirl
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteśmy osobami pracującymi na pewno czasem potrzebujemy wypełnić różnego typu dokumenty podatkowe lub inne. Przeglądając strony internetowe możemy odnaleźć wiele pomocnych wskazówek tudzież przykładowych dokumentów, które pozwolą nam je dobrze wypełnić.

Elementy oświetleniowe są istotne w wystroju mieszkania - gdzie szukać atrakcyjnych inspiracji?

kinkiet na ceglanej ścianie
Autor: APD Market
Źródło: http://www.apdmarket.pl
Dla wielu ludzi wielkie znaczenie ma fascynujący wystrój wnętrz i całego mieszkania, w którym żyją. Przykładają oni wiele wysiłków, by wszelki element miał własne miejsce i odpowiednio komponował się z całością. Nie można zaprzeczyć, iż nadzwyczaj ważnym elementem w każdym wystroju jest właściwe oświetlenie, które zależnie od przeznaczenia pomieszczenia jest rozmaite.

Tanie domeny zachęcą do założenia portali internetowych

strona www
Autor: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com
Internet okazuje się być istotnym przekaźnikiem danych. Teraz powiada się, że kiedy kogoś nie ma w sieci, to tak jakby nie było go w ogóle, a określenie to dotyczy przede wszystkim firm, które nie zamieszczają tam swoich propozycji oraz nie starają się w ten sposób wyróżnić wśród konkurencji.

Założyłeś firmę, lecz do dnia dzisiejszego nie założyłeś strony internetowej – dowiedz się, jak to zrobić błyskawicznie i prosto

strona www
Autor: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś, bezsprzecznie, każda firma musi mieć swoją stronę internetową. Egzystujemy w świecie internetowego społeczeństwa, nowoczesnych technologii i nie branie pod uwagę powyższego faktu jest największym błędem. Mocniej świadome przedsiębiorstwa zatrudniają specjalnych pracowników od e-marketingu. Ty jeszcze tego nie uczyniłeś? Powinieneś.

Każda firma musi mieć swoją stronę www. A jak strona to takze domena. Jak więc wybrać najlepszą?

strona internetowa
Autor: Chris Dlugosz
Źródło: http://www.flickr.com
Dobry adres strony www, zostaje w pamięci klien­tów już na zawsze. Właś­ciwie wyko­nane zada­nie powo­duje, iż przys­zli klienci będą mogli zna­leźć Cię z łat­woś­cią. Niedobry adres komplikuje sytu­ację – na Twoją stronę będzie zaglądać na pewno mniej osób, a to może mieć niezbyt dobry wpływ na wyniki chociażby finan­sowe, lecz również wizerunkowe.

W jaki sposób efektywnie szukać zatrudnienia

Praca przy komputerze
Autor: Tim Regan
Źródło: http://www.flickr.com
Przed rozpoczęciem wyszukiwania pracy warto zastanowić się nad tym, w jaki sposób poszukiwać zatrudnienia najskuteczniej? Poszukując zatrudnienia korzystaj z każdych osiągalnych możliwości. Nawet jeżeli przez pewien czas nie będziesz odnosił zwycięstw, nie załamuj się. Aktywnie przeszukując zatrudnienia pozyskujesz przecież wartościową wiedzę o wymaganiach chlebodawców, o przebiegu rozmów rekrutacyjnych, czy na przykład uczysz się efektywnej autoprezentacji.

Informacje na temat praw autorskich niejednokrotnie są niezbędne tak w życiu zawodowym, jak i w życiu prywatnym

hollywood
Autor: Karen Borter
Źródło: http://www.flickr.com
Zaczynając rozważania na temat praw autorskich, po pierwsze powinno się postawić sobie pytanie, co to są prawa autorskie? Z pojęciem takim stykamy się wielokrotnie, nie zawsze natomiast dokładnie wiemy, co ono oznacza. Po pierwsze, powinno się mieć na względzie że jest to pojęcie prawnicze, jak zwykle więc w powyższym przypadku należy go rozumieć nieco szczególnie, czyli zgodnie z literą prawa. Oznaczają one więc ogół praw, jakie należą się autorowi danego utworu.

Najważniejsze części korzystnego wizerunku współczesnego przedsiębiorstwa

Web Design Planning
Autor: David Michalczuk
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wiadomo, kierowanie własną firmą nie zalicza się do prostych zadań. Jest to w pierwszej kolejności zadanie wiążące się z dużą odpowiedzialnością, a także ze znaczną ilością obowiązków na co dzień. Poza tym samo utworzenie spółki nie gwarantuje, że odniesie ona sukces po latach. Należy bowiem usilnie starać się, by własna firma odniosła sukces.