Syndicate content

strony

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Kapitał początkowy jako podstawa obliczenia emerytury - sprawdź co należy wiedzieć

kalkulator
Autor: Dave Dugdale
Źródło: http://www.flickr.com
Kapitał początkowy kalkulowany jest każdej osobie na dzień 1 stycznia 1999 r., bez względu na to, w jakim czasie zostanie przekazany do ZUS podanie wraz z dokumentami o jego ustalenie i kiedy zostanie wydana decyzja wyznaczająca jego wysokość. Podstawę zliczenia emerytury, stwierdzanej wedle najnowszych, ustalonych norm, stanowi całość kwot przeliczonego kapitału wstępnego i zwaloryzowanych składek na ubezpieczenie emerytalne.

Kwestie dotyczące internetu, jakie dobrze jest poznać. Czy są znane powszechnie?

Symbol internetu
Autor: EyeonEarth
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli słyszymy słowo: “internet”, o jakich rzeczach myślimy? Może być to cała masa różnych myśli, jakie są bardziej albo mniej ważne pod różnymi względami. Mogą to być portale społecznościowe, z jakich korzysta bardzo dużo ludzi, będą to interesujące strony w internecie, a często też znajomi, ponieważ dzisiaj, jak nigdy dotąd, utrzymujemy w ten sposób relacje. Są natomiast pojęcia, o których nie słyszymy na co dzień, lecz które także odnoszą się do tego zagadnienia.

Pomocne strony internetowe z wzorami i przykładami dokumentów, dla przyszłych i obecnych pracowników

stare dokumenty
Autor: Dvortygirl
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteśmy osobami pracującymi na pewno czasem musimy wypełnić różnego typu dokumenty podatkowe bądź inne. Przeglądając strony internetowe można odnaleźć wiele pomocnych wskazówek i przykładowych dokumentów, które pomagają nam je poprawnie wypełnić.

Elementy oświetleniowe są istotne w wystroju mieszkania - gdzie szukać atrakcyjnych inspiracji?

kinkiet na ceglanej ścianie
Autor: APD Market
Źródło: http://www.apdmarket.pl
Dla wielu ludzi wielkie znaczenie ma fascynujący wystrój wnętrz i całego mieszkania, w którym żyją. Przykładają oni wiele wysiłków, by wszelki element miał własne miejsce i odpowiednio komponował się z całością. Nie można zaprzeczyć, iż nadzwyczaj ważnym elementem w każdym wystroju jest właściwe oświetlenie, które zależnie od przeznaczenia pomieszczenia jest rozmaite.

Tanie domeny zachęcą do założenia portali internetowych

strona www
Autor: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com
Sieć okazuje się być ważnym nośnikiem danych. Teraz mówi się, że gdy kogoś nie ma w sieci, to tak jakby nie było go w ogóle, a określenie to dotyczy przede wszystkim firm, które nie umieszczają tam swoich ofert oraz nie próbują się w ten sposób wyróżnić spośród konkurencji.

Założyłeś firmę, lecz do dnia dzisiejszego nie założyłeś strony internetowej – dowiedz się, jak to zrobić błyskawicznie i prosto

strona www
Autor: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj, bezsprzecznie, każda firma powinna posiadać swoją stronę www. Żyjemy w świecie globalnego społeczeństwa, rozwiniętych technologii i nie branie pod uwagę tego faktu bywa ogromnym błędem. Bardziej świadome przedsiębiorstwa biorą na etat wykwalifikowanych pracowników od marketingu internetowego. Ty jeszcze tego nie zrobiłeś? Powinieneś.

Każda firma musi mieć swoją stronę www. A jak strona to takze domena. Jak więc wybrać najlepszą?

strona internetowa
Autor: Chris Dlugosz
Źródło: http://www.flickr.com
Dobry adres strony www, zostaje w pamięci klien­tów już na zawsze. Właś­ciwie wyko­nane zada­nie powo­duje, iż przys­zli klienci będą mogli zna­leźć Cię z łat­woś­cią. Niedobry adres komplikuje sytu­ację – na Twoją stronę będzie zaglądać na pewno mniej osób, a to może mieć niezbyt dobry wpływ na wyniki chociażby finan­sowe, lecz również wizerunkowe.

W jaki sposób efektywnie szukać zatrudnienia

Praca przy komputerze
Autor: Tim Regan
Źródło: http://www.flickr.com
Przed zaczęciem wyszukiwania zatrudnienia warto zastanowić się nad tym, w jaki sposób poszukiwać zatrudnienia najefektywniej? Poszukując zatrudnienia używaj wszelkich osiągalnych opcji. Nawet kiedy przez jakiś czas nie będziesz odnosił sukcesów, nie zniechęcaj się. Aktywnie szukając pracy pozyskujesz przecież cenną wiedzę o wymaganiach pracodawców, o przebiegu rozmów kwalifikacyjnych, czy przykładowo uczysz się skutecznej autoprezentacji.

Informacje na temat praw autorskich niejednokrotnie są niezbędne tak w życiu zawodowym, jak i w życiu prywatnym

hollywood
Autor: Karen Borter
Źródło: http://www.flickr.com
Zaczynając rozważania na temat praw autorskich, po pierwsze powinno się postawić sobie pytanie, co to są prawa autorskie? Z pojęciem takim stykamy się wielokrotnie, nie zawsze natomiast dokładnie wiemy, co ono oznacza. Po pierwsze, powinno się mieć na względzie że jest to pojęcie prawnicze, jak zwykle więc w powyższym przypadku należy go rozumieć nieco szczególnie, czyli zgodnie z literą prawa. Oznaczają one więc ogół praw, jakie należą się autorowi danego utworu.

Najważniejsze części korzystnego wizerunku współczesnego przedsiębiorstwa

Web Design Planning
Autor: David Michalczuk
Źródło: http://www.flickr.com
Jak jest powszechnie wiadome, kierowanie własną firmą nie należy do łatwych zadań. Jest to w pierwszej kolejności czynność wiążąca się ze znaczną odpowiedzialnością, a także z wielka ilością codziennych powinności. Poza tym samo utworzenie spółki nie gwarantuje, że odniesie ona sukces w przyszłości. Należy bowiem podejmować specjalne starania, by własna marka okazała się sukcesem.