Syndicate content

kadry

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Co to są rezerwy i z jakiego powodu się je sporządza

pieniądze
Autor: Rikard Fröberg
Źródło: http://www.flickr.com
Pewnym z w największym stopniu skomplikowanych działów w przedsiębiorstwie są kadry i księgowość. Obydwa owe pokrewne działy porządkują najistotniejsze informacje w firmie. Księgowość gromadzi dane o kondycji przedsiębiorstwa z kolei kadry kategoryzują informacje jak też dokumentują sprawy mające związek z zatrudnionymi pracownikami. Oba te działy formalnie są niezależne. Dla przykładu rozporządzenie o rachunkowości oraz Kodeks Pracy nakładają na przedsiębiorstwo różnego typu obowiązki, dla przykładu tworzenie rezerw.

W jaki sposób skutecznie poszukiwać pracy?

Spotkanie rekrutacyjne
Autor: COD Newsroom
Źródło: http://www.flickr.com
Z roku na rok poszukiwanie zatrudnienia staje się coraz bardziej trudną działalnością. Nie wystarcza napisać odręcznie swój curriculum vitae i złożyć w dziale kadr. Współcześnie powinieneś umieć skutecznie zareklamować siebie jako godną uwagi aspirantkę na konkretne stanowisko, osobę wyjątkowo spełniającą wszelakie wymogi. A w związku z tym, musisz umieć w taki sposób przedstawić swoje umiejętności oraz doświadczenie, aby potencjalny chlebodawca właśnie ciebie wybrał spośród setek innych chętnych. Jak tego dokonać?

Jakie zyski płyną z zastosowania w kierownictwie metodologii Lean Six Sigma?

kursy
Autor: Rose Physical Therapy Group
Źródło: http://www.flickr.com
Metodologia Lean Six Sigma to innowacyjne nastawienie do spraw kierowania firmą jest najbardziej opłacalnym środkiem na uzyskanie bardzo dobrych wyników.

Ocena okresowa pracowników – efektywne narzędzie pozwalające na rozwijanie się firm

pracownicy marketingu
Autor: Jeffrey Zeldman
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach aż 87 % wielkich oraz średnich firm przeprowadza przeróżnego typu testy, jakie mają na celu zweryfikowanie rozmaitych cech pracowników. Niekiedy mają one na celu zweryfikowanie najczęściej firmy z perspektywy klientów (jak przykładowo badanie tajemniczy klient), a niekiedy koncentrują się właśnie na pracowniku – jego zachowaniach, silnych i słabszych stronach, kooperacji.

Programy niezbędne do własnej działalności

Księgowość
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Jeśli prowadzisz firmę, bądź właśnie postanawiasz rozpocząć aktywność gospodarczą, konieczne będą rozmaite aplikacje, by sprawnie i dokładnie stworzyć listę płac, poprowadzić małą księgowość, lub wystawiać faktury. Zaoszczędzi to czas, który możesz poświęcić na odrębne aktywności.
Dla jednostek zatrudniających personel, aplikacja kadry i płace umożliwia praktyczne i momentalne wyliczanie listy płac, także tworzy przejrzyste wydruki różnorodnych dokumentów powiązanych z kadrami i płacami.

Kursy i szkolenia dla pracowników działu kadrowego

obliczenia
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Praca w księgowości to konieczność ciągłego uczenia się i bycia na bieżąco z szybko zmieniającymi się przepisami. Jeśli do obsługi księgowej jeszcze dojdzie obsługa kadrowa, to wiadomości do przyswojenia będzie jeszcze większa ilość. A nie może tu być mowy o pomyłkach, bo każda z nich może grozić konsekwencjami - czy to niezadowolonym pracownikiem z powodu niewłaściwie wyliczonego urlopu, czy kary finansowej nałożonej przez urząd podatkowy za niewłaściwie złożoną deklarację.

Nowoczesne narzędzia upraszczające rozliczenia z klientelą jak też pracownikami

faktura
Autor: Daniel X. O'Neil
Źródło: http://www.flickr.com
Współczesna firma niezależnie od tego czym się trudni, w coraz większym stopniu staje się zintegrowana z internetem. Internet jest z jednej strony olbrzymią tablicą ogłoszeń a z drugiej strony jest również instrumentem komunikacji, i to niezwykle wygodnym. Nie dziwi więc fakt, iż przedsiębiorstwa wykorzystują go coraz nagminniej w swej działalności.

Jaki typ oprogramowania powinno się w dniu dzisiejszym zaimplementować w naszej firmie?

przerwa obiadowa w biurze
Autor: Andrew Turner
Źródło: http://www.flickr.com
Wykorzystanie rozwiązań komputerowych w rozlicznych dziedzinach naszego życia jest obecnie ogromne. W tym miejscu można śmiało zaryzykować stwierdzeniem, że większa część z nas nie wyobraża sobie już swojego pełnienia obowiązków bez wsparcia zaawansowanych rozwiązań informatycznych.

Warszawskie opcje – kadry i płace na wysokim poziomie

http://www.fss-finanse.pl/
Źródło: http://www.fss-finanse.pl/
W zakresie kadr i płac Warszawa zdecydowanie przewyższa inne miasta w Polsce. Nieustanny rozwój możliwości daje się spostrzec, natomiast dzięki ogromnemu zaangażowaniu najlepszych profesjonalistów. Ich zaangażowanie widać w każdym calu, natomiast dzięki dużej wiedzy teoretycznej i praktycznej pomogą zorganizować się każdemu przedsiębiorstwu. Wybór szczególnie cenionych specjalistów ze stolicy zapewnia pełne zadowolenie z otrzymywanych usług. Niewygórowane ceny za proponowane przez nas usługi wciąż zachęcają.

Wybieramy system informatyczny dla naszego przedsiębiorstwa

Karta, motywacja
Autor: HM Revenue & Customs
Źródło: http://www.flickr.com
Funkcja taka jak zarządzanie kadrami musi być spełniana na doskonałym poziomie. Ogromna odpowiedzialność, jaka spada na przedsiębiorcę, jest czasem trudna do wytrzymania. Trudno zorganizować kadry pracowników, z tego też powodu producenci nowych rozwiązań technologicznych próbują ciągle zaskakiwać zainteresowanych i oferować najlepsze opcje. Uproszczenie codziennego funkcjonowania w przedsiębiorstwie zaliczane jest do priorytetów wielu. Warto wybierać obecnie jedynie wśród najlepszych.