Syndicate content

deklaracje

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czy interesuje nas program pit 2015 online?

wypełnianie pit
Autor: Lucas Hayas
Źródło: http://www.flickr.com
Do tej chwili dawaliśmy swój pit do uzupełnienia oraz trudniła się tym obca osoba? A być może czas najwyższy, żeby samodzielnie zajmować się tym zagadnieniem?

Zasady rozliczania zeznania podatkowego, w jaki sposób wypełnić coroczny pit żeby wszystko było dobrze policzone

rozliczenia podatkowe
Autor: Wilson Hui
Źródło: http://www.flickr.com
Koniec kwietnia to dla każdego pracującego okres, kiedy będzie się musiał z fiskusem. Obowiązek ten będzie dotyczył każdego, kto uzyskał w poprzednim roku nawet minimalny dochód. Rzecz jasna nic nie będzie stało na przeszkodzie, żeby rozliczenie zrobić wcześniej, wręcz jest to znacznie korzystniejsze rozwiązanie jeżeli będzie się miało odliczenie.

Jakiej wysokości wypłata nam się należą na chorobowym

w pracy
Autor: mliu92
Źródło: http://www.flickr.com
Wiadomo, że nikt z nas nie jest robotem i bywa, że nie dajemy rady. Bywa, że zaczyna się choroba i niedomagamy przez pewien czas, a bywa i tak, że jesteśmy zmuszeni wziąć urlop zdrowotny, chociaż słowo urlop jest nie do końca na miejscu. osoba chora nie leży plackiem a walczy z chorobą, czy również z powrotem do całkowitej sprawności.

W jaki sposób są najczęściej wypełniane przez podatników deklaracje roczne

podatki
Autor: Indi Samarajiva
Źródło: http://www.flickr.com
Początek roku to okres, kiedy trzeba pomyśleć o złożeniu zeznań skarbowych. Nikt tego nie uniknie, toteż należałoby to zrobić jak najprędzej, by nie pominąć czasu składania PITów. Na szczęście posiadamy do dyspozycji właściwe narzędzia, ażeby uczynić to prędko, bez wychodzenia z mieszkania. Pit 37 to zazwyczaj wypełniane przez podatników deklaracje roczne.

Kursy i szkolenia dla pracowników działu kadrowego

obliczenia
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Praca w dziale księgowym to konieczność ciągłego uczenia się i bycia na bieżąco z przepisami, które się bardzo szybko zmieniają. Jeśli do obsługi księgowej dojdzie jeszcze obsługa kadrowa, to wiadomości do zdobycia będzie jeszcze więcej. A nie może tu być mowy o pomyłkach, bo każda z nich może grozić jakimiś konsekwencjami - czy to niezadowoleniem pracownika z powodu niepoprawnie policzonego urlopu, czy kary finansowej wystawionej przez urząd podatkowy za źle wypełnioną deklarację.