Syndicate content

deklaracje

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czy interesuje nas program pit 2015 online?

wypełnianie pit
Autor: Lucas Hayas
Źródło: http://www.flickr.com
Do tej chwili oddawaliśmy swój pit do wypełnienia oraz trudniła się tym obca osoba? A być może czas jest odpowiedni, by samemu zajmować się tym tematem?

Zasady rozliczania zeznania podatkowego, w jaki sposób wypełnić coroczny pit żeby wszystko było dobrze policzone

rozliczenia podatkowe
Autor: Wilson Hui
Źródło: http://www.flickr.com
Końcówka kwietnia to dla każdego pracującego czas, kiedy musi się rozliczyć z urzędem skarbowym. Obowiązek ten dotyczy każdego, kto uzyskał w minionym roku nawet minimalny dochód. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby rozliczenie zrobić nieco wcześniej, wręcz będzie to dużo lepsze wyjście jeśli będzie się miało odliczenie.

Jakiej wysokości wypłata nam się należą na chorobowym

w pracy
Autor: mliu92
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście nikt z nas nie jest robotem i bywa, że nie dajemy rady. Bywa, że zaczyna się choroba i niedomagamy przez jakiś czas, a bywa i tak, że jesteśmy zmuszeni wybrać urlop zdrowotny, choć słowo urlop jest nie do końca na miejscu. Człowiek chory raczej nie odpoczywa a walczy z chorobą, czy też z powrotem do pełnej sprawności.

W jaki sposób są najczęściej wypełniane przez podatników deklaracje roczne

podatki
Autor: Indi Samarajiva
Źródło: http://www.flickr.com
Rozpoczęcie roku to okres, kiedy należy pomyśleć o złożeniu zeznań podatkowych. Nikt owego nie uniknie, dlatego wskazane jest to uczynić jak najszybciej, żeby nie pominąć terminu składania PITów. Na szczęście posiadamy do dyspozycji solidne narzędzia, żeby zrobić to prędko, bez wychodzenia z domu. Pit 37 to na ogół wypełniane przez płacących podatki zeznanie roczne.

Kursy i szkolenia dla pracowników działu kadrowego

obliczenia
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Praca w księgowości to konieczność ciągłego uczenia się i bycia na bieżąco z szybko zmieniającymi się przepisami. Jeśli do obsługi księgowej jeszcze dojdzie obsługa kadrowa, to wiadomości do przyswojenia będzie jeszcze większa ilość. A nie może tu być mowy o pomyłkach, bo każda z nich może grozić konsekwencjami - czy to niezadowolonym pracownikiem z powodu niewłaściwie wyliczonego urlopu, czy kary finansowej nałożonej przez urząd podatkowy za niewłaściwie złożoną deklarację.