Syndicate content

tablet

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czy komputery stacjonarne odeszły do lamusa? Czy nie ma potrzeby, żeby je wykorzystywać? Prawdą jest, iż wręcz przeciwnie

komputer Asus
Autor: Asus
Źródło: Asus
Żyjemy w coraz szybszych czasach, wszystko ma być jak najbardziej błyskawiczne, na już, na teraz. W ten sposób jednocześnie dążymy do miniaturyzacji, a widzimy to choćby na przykładzie coraz bardziej nowych odmian telefonów czy komputerów. Aktualnie każdy ma smartfona, zresztą bez niego trudno sobie wyobrazić obecne życie.

Szukasz klucza do sukcesu swojej firmy? Już teraz zadbaj o fachową obsługę klienta, która będzie pomocna nie tylko w trakcie wykładów o zarządzaniu

Szkolenie pracowników
Autor: Fabrice Florin
Źródło: http://www.flickr.com
Na pewno już każda osoba zdążyła się przekonać jak istotna i konieczna jest pomoc ekspedienta lub doradcy konsumenta podczas zakupów. Niezależnie od tego czy chcemy nabyć artykuły żywnościowe na podwieczorek, ubrania do pracy, porządny sprzęt elektroniczny czy też pojazd - zawodowy konsultant za każdym razem podpowie nam w co dobrze jest zainwestować, żebyśmy byli w pełni zadowoleni z towaru.

W jaki sposób odpowiednio przygotować się do konferencji?

Prezentacja biznesowa
Autor: MuseumsComputerGroup
Źródło: http://www.flickr.com
Udział w różnego rodzaju konferencjach niewątpliwie jest jednym ze stałych punktów życia zawodowego bardzo wielu ludzi, przede wszystkim biznesmenów. Trudno jednak byłoby się temu dziwić, bo w wielu przypadkach spotkania te są doskonałą okazją do nawiązania wielu różnych, pożytecznych kontaktów handlowych lub też po prostu dokładnego omówienia strategii działania całej firmy, co jest z kolei konieczne do osiągnięcia przez nią rzeczywiście satysfakcjonujących wyników.