Syndicate content

tablet

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czy komputery stacjonarne odeszły do lamusa? Czy nie ma potrzeby, żeby je wykorzystywać? Prawdą jest, iż wręcz przeciwnie

komputer Asus
Autor: Asus
Źródło: Asus
Żyjemy w coraz bardziej szybkich czasach, wszystko ma być jak najbardziej błyskawiczne, na już, na teraz. W taki sposób jednocześnie dążymy do miniaturyzacji, a dostrzegamy to chociażby na przykładzie coraz nowszych odmian telefonów czy komputerów. Obecnie każdy posiada smartfona, zresztą bez tego sprzętu trudno sobie wyobrazić obecne życie.

Szukasz klucza do sukcesu swojej firmy? Już teraz zadbaj o fachową obsługę klienta, która będzie pomocna nie tylko w trakcie wykładów o zarządzaniu

Szkolenie pracowników
Autor: Fabrice Florin
Źródło: http://www.flickr.com
Bez wątpienia już każda osoba zdążyła się przekonać jak znacząca i konieczna jest pomoc sprzedawcy lub doradcy klienta w czasie zakupów. Bez względu na to czy planujemy kupić artykuły spożywcze na śniadanie, ciuchy do pracy, porządny sprzęt elektroniczny albo samochód - fachowy konsultant zawsze podpowie nam w co warto zainwestować, żebyśmy byli pod każdym względem zadowoleni z towaru.

W jaki sposób odpowiednio przygotować się do konferencji?

Prezentacja biznesowa
Autor: MuseumsComputerGroup
Źródło: http://www.flickr.com
Udział w różnego rodzaju konferencjach niewątpliwie jest jednym ze stałych punktów życia zawodowego bardzo wielu ludzi, przede wszystkim biznesmenów. Trudno jednak byłoby się temu dziwić, bo w wielu przypadkach spotkania te są doskonałą okazją do nawiązania wielu różnych, pożytecznych kontaktów handlowych lub też po prostu dokładnego omówienia strategii działania całej firmy, co jest z kolei konieczne do osiągnięcia przez nią rzeczywiście satysfakcjonujących wyników.