Syndicate content

tablet

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czy komputery stacjonarne odeszły do lamusa? Czy nie ma potrzeby, żeby je wykorzystywać? Prawdą jest, iż wręcz przeciwnie

komputer Asus
Autor: Asus
Źródło: Asus
Żyjemy w coraz bardziej szybkich czasach, wszystko ma być jak najbardziej błyskawiczne, na już, na teraz. W taki sposób jednocześnie dążymy do miniaturyzacji, a widać to chociażby na przykładzie coraz bardziej nowych odmian telefonów czy komputerów. Dzisiaj każdy jest w posiadaniu smartfona, zresztą bez tego sprzętu trudno sobie wyobrazić dzisiejsze życie.

Szukasz klucza do sukcesu swojej firmy? Już teraz zadbaj o fachową obsługę klienta, która będzie pomocna nie tylko w trakcie wykładów o zarządzaniu

Szkolenie pracowników
Autor: Fabrice Florin
Źródło: http://www.flickr.com
Na pewno już każda osoba zdążyła się przekonać jak istotna i konieczna jest pomoc ekspedienta lub doradcy konsumenta podczas zakupów. Niezależnie od tego czy chcemy nabyć artykuły żywnościowe na podwieczorek, ubrania do pracy, porządny sprzęt elektroniczny czy też pojazd - zawodowy konsultant za każdym razem podpowie nam w co dobrze jest zainwestować, żebyśmy byli w pełni zadowoleni z towaru.

W jaki sposób odpowiednio przygotować się do konferencji?

Prezentacja biznesowa
Autor: MuseumsComputerGroup
Źródło: http://www.flickr.com
Udział w różnego rodzaju konferencjach niewątpliwie jest jednym ze stałych punktów życia zawodowego bardzo wielu ludzi, przede wszystkim biznesmenów. Trudno jednak byłoby się temu dziwić, bo w wielu przypadkach spotkania te są doskonałą okazją do nawiązania wielu różnych, pożytecznych kontaktów handlowych lub też po prostu dokładnego omówienia strategii działania całej firmy, co jest z kolei konieczne do osiągnięcia przez nią rzeczywiście satysfakcjonujących wyników.