Syndicate content

autobusy

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wypożyczalnia samochodów działająca w Krakowie – z jakiego względu wskazane jest dziś korzystać z jej usług?

samochód do wypożyczenia
Autor: Gib Goodrich
Źródło: http://www.flickr.com
Większość osób nie jest w stanie współcześnie wyobrazić sobie normalnego życia bez samochodu.

Reklamowanie na autobusach, czyli co warto wiedzieć o ruchomym sposobie promowania

Autobus
Autor: Jonathan Riley
Źródło: http://www.flickr.com
Reklama w autobusie oraz na jego powierzchni to świetny sposób na promowanie się każdej firmy. Nieustanna potrzeba rozpoznawalności i brak środków na wielkie banery to nie problem - za mniejszą gotówkę zainwestujemy w powierzchnię komunikacji miejskiej, jak i przewoźników międzymiastowych.
Dlaczego zatem warto inwestować w tego rodzaju reklamy?

Twoja działalność będzie bardziej widoczna, dzięki reklamie w autobusie

wnętrze autobusu
Autor: shrinkin'violet
Źródło: http://www.flickr.com
Reklama w autobusie stała się niezwykle znanym sposobem promowania przedmiotów czy usług wśród potencjalnych usługobiorców. Z pewnością ułatwia ona nie tylko dostęp do dużej liczby ludzi, ale jednocześnie pozwala na elastyczne sterowanie kampanią promocyjną. Przedsiębiorstwa transportu miejskiego poza udostępnianiem przestrzeni na zewnątrz pojazdów komunikacji, bo jak wiadomo są to nie jedynie autobusy, ale także tramwaje czy metro.

Czy opłaca się wynająć busa prowadząc własną firmę?

stary Polski autobus
Autor: Felix O
Źródło: http://www.flickr.com
Firmy, które mają do zaproponowania wynajem autobusów albo pozostałych pojazdów nade wszystko mają powinność być zaznajomione ze wszystkim, co odnosi się do takiej działalności handlowej. Mają obowiązek mieć świadomość, jakie szczegółowe postulaty są ważne, gdy rozmawiać o wynajęciu autokarów oraz mają obowiązek też wobec nich bezwzględnie się stosować.