Syndicate content

nieruchomość

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jakim sposobem skutecznie przekazać lokal użytkowy w Warszawie?

lokal
Autor: The Centre
Źródło: http://www.flickr.com
Lokale użytkowe nie są lokalami mieszkalnymi, to pierwsza i podstawowa rzecz, o której winniśmy pamiętać. Sprzedając lokal użytkowy, inaczej usługowy, powinno się zastosować trochę inne metody sprzedaży, niż w wypadku posiadłości mieszkalnej. Celem kupienia lokalu użytkowego zawsze jest biznes, w związku z tym lokal winien nadawać się na prowadzenie działalności.

Jak wybrać idealną pożyczkę?

pieniądze
Autor: Jacob Edward
Źródło: http://www.flickr.com
Jak znaleźć dobrą pożyczkę? Na rynku finansowym możemy na chwilę obecną spotkać się z ogromnym wyborem usług kredytowych. Jest to oczywiście fantastyczna wiadomość dla każdego z nas, ponieważ dzięki temu za każdym razem będziemy mogli odszukać właśnie taki kredyt, jaki całkowicie spełni wszelkie nasze potrzeby.

Współczesne, luksusowe mieszkania we Wrocławiu

Salon
Autor: Milestone Management
Źródło: http://www.flickr.com
Szukając mieszkania we Wrocławiu pewno natkniesz się na niezmiernie bogatą i niezwykle obszerną ofertę nieruchomości, bowiem rynek nieruchomości niezwykle dynamicznie się współcześnie rozwija. W związku z tym szukając mieszkania masz istotnie liczny wybór.

Planujesz wziąć kredyt na budowę domu? W tym miejscu dowiesz się, jak się o niego ubiegać

Dom
Autor: Biuro Projektów ARCHON+
Źródło: Biuro Projektów ARCHON+
Marzenia o swoim domu towarzyszą wielu osobom, które nie mogą sobie wyobrazić życia bez pięknego ogrodu, przestronnej kuchni, w jakiej będą mogły jeść posiłek wspólnie z rodziną i werandy, na jakiej w letnie popołudnie będzie można czytać ulubioną książkę. Niestety większość ludzi nie może zbudować domu bez brania kredytu, dlatego dobrze jest zorientować się, w jaki sposób mamy się o niego ubiegać, jeśli w najbliższym czasie zamierzamy rozpocząć działania powiązane z podpisaniem umowy.

Wady i zalety pożyczek pod zastaw lokali mieszkalnych, jakie są formalności przy takich produktach bankowych.

Pieniądze
Autor: kstudenta
Źródło: http://www.sxc.hu
W wielu przypadkach osoby potrzebujące pożyczyć jakąś jakieś pieniądze idą po bankowy kredyt. Przy niskich kwotach najbardziej popularne są zwykłe gotówkowe pożyczki. Najczęściej ich czas wynosi od paru miesięcy do pięciu lat, choć zdarzają się banki, w jakich można taki kredyt dostać nawet na siedem lat. Są one dość proste do otrzymania, bo poza dokumentami tożsamości i zaświadczeniami o zarobkach nic więcej nie potrzeba.

Masz dziecko? Dowiedz się, na co zwrócić uwagę, szukając dla was nowego lokum

mieszkania - budynek
Źródło: http://www.flickr.com
Każda młoda para powinna zamieszkać w swoim mieszkaniu. Wspólne egzystowanie z rodzicami jednej strony może rodzić wiele konfliktów oraz znacznie oziębić wzajemne kontakty, zatem gdy tylko będziemy mieć taką możliwość, wyprowadźmy się na swoje.

Pojęcia, jakie każdy powinien poznać. Dotyczą one najbardziej istotnych kwestii, a jest nią rozwój każdego z nas

spotkanie biznesowe w siedzibie firmy
Autor: dhub limited
Źródło: http://www.flickr.com
Zagadnienia finansowe czy to analizowane na płaszczyźnie prywatnej, życiowej czy zawodowej, są bardzo ważne. Często ich znajomość decyduje o powodzeniu określonego projektu. Aby się z powodzeniem w tym orientować nie wystarczy przecież znać zupełne podstawy, gdyż wszystko każdego dnia się zmienia, a przepisy, które jeszcze wczoraj były obowiązujące aktualnie już nie mają racji bytu.

Tradycyjne prawo nieruchomości szczegółowo określa jak ma wyglądać aneks do umowy dzierżawy

nieruchomości
Autor: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Z kupnem lokum łączy się wiele kwestii urzędowych, od otrzymania kredytu zacząwszy, a na umowach dzierżawy kończąc. Aby nie popełnić błędów w formalnościach najdoskonalej będzie skierować się do eksperta, jaki jest w stanie pomóc i doradzić jak najdokładniej w wszelkiej sprawie dotyczącej nieruchomości i nimi zarządzania. Dzięki temu o wiele prościej będzie przebrnąć przez liczne legislacyjne zakresy, które potrafią niesłychanie przedłużyć pełny proces kupowania lokum czy też sprzedaży nieruchomości.

Nawierzchnie magazynowe do wypożyczenia We Wrocławiu

magazyn
Autor: arileu
Źródło: http://www.flickr.com
Ciekawią Cię powierzchnie magazynowe do wynajęcia - Wrocław? Bez wątpliwości ogromnie łatwo odkryjesz niemało ciekawych ofert, w szczególności, że Wrocław jest nadzwyczaj wielkim miastem z wielką ofertą nieruchomości pod wynajem. Na pewno więc ekspresowo i bez trudu uda Ci się odkryć odpowiednie powierzchnie magazynowe do wynajęcia, zarówno te, które charakteryzują się większym metrażem, jak również te mniejsze.

Nadzór nad budowlami według obecnych norm prawa - co warto wiedzieć?

apartamenowiec
Autor: MelisaTG
Źródło: http://www.flickr.com
Budowa mieszkania lub wieżowca wiąże się z wieloma procedurami. Jednym z nich są nadzory budowlane Wrocław. Wydaje się, że sporo osób wie, co to jest nadzór budowlany, ale czy faktycznie? Mianowicie nadzorem budowlanym nazywamy inspekcję i opiekę nad sprawami budowlanymi wedle przepisów prawa budowlanego. W przypadku budowy obiektu nadzory budowlane Wrocław sprawdzają czy obiekt został wybudowany zgodnie z planem zagospodarowania terenu oraz budowlano - architektonicznym. Do ich kwalifikacji doliczyć powinno się kontrolę wodno-kanalizacyjną oraz elektryczną. Wymieniona kontrola jest w zupełności bezpłatna i tworzona jest na wniosek zainteresowanego.