Syndicate content

nieruchomość

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jakim sposobem skutecznie przekazać lokal użytkowy w Warszawie?

lokal
Autor: The Centre
Źródło: http://www.flickr.com
Lokale użytkowe nie są lokalami mieszkalnymi, to pierwsza oraz fundamentalna rzecz, o której musimy pamiętać. Sprzedając lokal użytkowy, czyli usługowy, należy wykorzystywać nieco inne metody sprzedaży, aniżeli w przypadku nieruchomości mieszkalnej. Celem zakupu lokalu użytkowego zawsze jest biznes, więc lokal winien nadawać się na prowadzenie aktywności.

Jak wybrać idealną pożyczkę?

pieniądze
Autor: Jacob Edward
Źródło: http://www.flickr.com
Jak znaleźć dobrą pożyczkę? Na rynku finansowym możemy na chwilę obecną spotkać się z ogromnym wyborem usług kredytowych. Jest to oczywiście fantastyczna wiadomość dla każdego z nas, ponieważ dzięki temu za każdym razem będziemy mogli odszukać właśnie taki kredyt, jaki całkowicie spełni wszelkie nasze potrzeby.

Współczesne, luksusowe mieszkania we Wrocławiu

Salon
Autor: Milestone Management
Źródło: http://www.flickr.com
Szukając mieszkania we Wrocławiu pewno natkniesz się na niezmiernie bogatą i niezwykle obszerną ofertę nieruchomości, bowiem rynek nieruchomości niezwykle dynamicznie się współcześnie rozwija. W związku z tym szukając mieszkania masz istotnie liczny wybór.

Planujesz wziąć kredyt na budowę domu? W tym miejscu dowiesz się, jak się o niego ubiegać

Dom
Autor: Biuro Projektów ARCHON+
Źródło: Biuro Projektów ARCHON+
Marzenia o swoim domu towarzyszą wielu osobom, jakie nie mogą sobie wyobrazić życia bez przepięknego ogrodu, dużej kuchni, w której będą mogły zjeść posiłek z całą rodziną i werandy, na jakiej w słoneczne popołudnie będzie można poczytać ulubioną książkę. Niestety większość z nas nie może zbudować domu bez zaciągania kredytu, toteż dobrze jest dowiedzieć się, w jaki sposób mamy się o niego starać, jeśli w najbliższym czasie mamy plan zacząć działania powiązane z podpisaniem umowy.

Wady i zalety pożyczek pod zastaw lokali mieszkalnych, jakie są formalności przy takich produktach bankowych.

Pieniądze
Autor: kstudenta
Źródło: http://www.sxc.hu
W wielu przypadkach osoby potrzebujące pożyczyć jakąś jakieś pieniądze idą po bankowy kredyt. Przy niskich kwotach najbardziej popularne są zwykłe gotówkowe pożyczki. Najczęściej ich czas wynosi od paru miesięcy do pięciu lat, choć zdarzają się banki, w jakich można taki kredyt dostać nawet na siedem lat. Są one dość proste do otrzymania, bo poza dokumentami tożsamości i zaświadczeniami o zarobkach nic więcej nie potrzeba.

Masz dziecko? Dowiedz się, na co zwrócić uwagę, szukając dla was nowego lokum

mieszkania - budynek
Źródło: http://www.flickr.com
Każda młoda para powinna zamieszkać w swoim mieszkaniu. Wspólne egzystowanie z rodzicami jednej strony może rodzić wiele konfliktów oraz znacznie oziębić wzajemne kontakty, zatem gdy tylko będziemy mieć taką możliwość, wyprowadźmy się na swoje.

Pojęcia, jakie każdy powinien poznać. Dotyczą one najbardziej istotnych kwestii, a jest nią rozwój każdego z nas

spotkanie biznesowe w siedzibie firmy
Autor: dhub limited
Źródło: http://www.flickr.com
Zagadnienia finansowe czy to analizowane na płaszczyźnie prywatnej, życiowej czy zawodowej, są bardzo ważne. Często ich znajomość decyduje o powodzeniu określonego projektu. Aby się z powodzeniem w tym orientować nie wystarczy przecież znać zupełne podstawy, gdyż wszystko każdego dnia się zmienia, a przepisy, które jeszcze wczoraj były obowiązujące aktualnie już nie mają racji bytu.

Tradycyjne prawo nieruchomości szczegółowo określa jak ma wyglądać aneks do umowy dzierżawy

nieruchomości
Autor: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Z nabyciem mieszkania łączy się sporo spraw urzędowych, od uzyskania kredytu począwszy, natomiast na umowach dzierżawy kończąc. By nie poczynić wpadek w formalnościach najdoskonalej będzie udać się do specjalisty, który jest w stanie wesprzeć i poradzić jak najdoskonalej w wszelkiej sprawie dotyczącej nieruchomości i nimi zarządzania. Wskutek tego o wiele łatwiej będzie przebrnąć przez rozliczne prawne zakresy, jakie potrafią nadzwyczaj wydłużyć pełny przebieg kupowania mieszkania albo sprzedaży posiadłości.

Nawierzchnie magazynowe do wypożyczenia We Wrocławiu

magazyn
Autor: arileu
Źródło: http://www.flickr.com
Ciekawią Cię powierzchnie magazynowe do wynajęcia - Wrocław? Bez wątpliwości ogromnie łatwo odkryjesz niemało ciekawych ofert, w szczególności, że Wrocław jest nadzwyczaj wielkim miastem z wielką ofertą nieruchomości pod wynajem. Na pewno więc ekspresowo i bez trudu uda Ci się odkryć odpowiednie powierzchnie magazynowe do wynajęcia, zarówno te, które charakteryzują się większym metrażem, jak również te mniejsze.

Nadzór nad budowlami według obecnych norm prawa - co warto wiedzieć?

apartamenowiec
Autor: MelisaTG
Źródło: http://www.flickr.com
Budowa mieszkania lub wieżowca wiąże się z wieloma procedurami. Jednym z nich są nadzory budowlane Wrocław. Wydaje się, że sporo osób wie, co to jest nadzór budowlany, ale czy faktycznie? Mianowicie nadzorem budowlanym nazywamy inspekcję i opiekę nad sprawami budowlanymi wedle przepisów prawa budowlanego. W przypadku budowy obiektu nadzory budowlane Wrocław sprawdzają czy obiekt został wybudowany zgodnie z planem zagospodarowania terenu oraz budowlano - architektonicznym. Do ich kwalifikacji doliczyć powinno się kontrolę wodno-kanalizacyjną oraz elektryczną. Wymieniona kontrola jest w zupełności bezpłatna i tworzona jest na wniosek zainteresowanego.