Syndicate content

nieruchomość

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jakim sposobem skutecznie przekazać lokal użytkowy w Warszawie?

lokal
Autor: The Centre
Źródło: http://www.flickr.com
Lokale użytkowe nie są lokalami mieszkalnymi, to pierwsza i istotna rzecz, o której musimy pomnieć. Sprzedając lokal użytkowy, to znaczy usługowy, wypada wykorzystać trochę inne metody sprzedaży, niż w wypadku nieruchomości mieszkalnej. Celem kupienia lokalu użytkowego zawsze jest biznes, w związku z tym lokal winien nadawać się na prowadzenie aktywności.

Jak wybrać idealną pożyczkę?

pieniądze
Autor: Jacob Edward
Źródło: http://www.flickr.com
Jak znaleźć najlepszą pożyczkę? Na rynku finansowym możemy aktualnie spotkać się z wielkim wyborem kredytów. Jest to naturalnie doskonała wiadomość dla każdego z nas, bowiem dzięki temu za każdym razem będziemy w stanie odszukać właśnie taki kredyt, jaki całkowicie spełni wszelkie nasze oczekiwania.

Współczesne, luksusowe mieszkania we Wrocławiu

Salon
Autor: Milestone Management
Źródło: http://www.flickr.com
Szukając mieszkania we Wrocławiu pewnie natkniesz się na nadzwyczaj bogatą i bardzo obszerną ofertę nieruchomości, albowiem rynek nieruchomości niezmiernie żywiołowo się współcześnie rozwija. Dlatego szukając mieszkania masz faktycznie pokaźny wybór.

Planujesz wziąć kredyt na budowę domu? W tym miejscu dowiesz się, jak się o niego ubiegać

Dom
Autor: Biuro Projektów ARCHON+
Źródło: Biuro Projektów ARCHON+
Marzenia o swoim domu towarzyszą wielu osobom, jakie nie mogą sobie wyobrazić życia bez przepięknego ogrodu, dużej kuchni, w której będą mogły zjeść posiłek z całą rodziną i werandy, na jakiej w słoneczne popołudnie będzie można poczytać ulubioną książkę. Niestety większość z nas nie może zbudować domu bez zaciągania kredytu, toteż dobrze jest dowiedzieć się, w jaki sposób mamy się o niego starać, jeśli w najbliższym czasie mamy plan zacząć działania powiązane z podpisaniem umowy.

Wady i zalety pożyczek pod zastaw lokali mieszkalnych, jakie są formalności przy takich produktach bankowych.

Pieniądze
Autor: kstudenta
Źródło: http://www.sxc.hu
W wielu przypadkach osoby potrzebujące pożyczyć jakąś jakieś pieniądze idą do banku po kredyt. Przy niewielkich sumach najbardziej popularne są zwykłe gotówkowe pożyczki. Najczęściej ich czas wynosi od paru miesięcy do pięciu lat, choć znajdzie się i banki, w których można pożyczkę otrzymać nawet na siedem lat. Są one stosunkowo łatwe do otrzymania, bo poza dokumentami tożsamości i zaświadczeniami o zarobkach nic więcej nie potrzeba.

Masz dziecko? Dowiedz się, na co zwrócić uwagę, szukając dla was nowego lokum

mieszkania - budynek
Źródło: http://www.flickr.com
Każda młoda para powinna zamieszkać w swoim mieszkaniu. Wspólne egzystowanie z rodzicami jednej strony może być przyczyną wielu zatargów oraz znacznie ochłodzić wzajemne kontakty, więc gdy tylko będziemy mieć taką możliwość, wyprowadźmy się na swoje.

Pojęcia, jakie każdy powinien poznać. Dotyczą one najbardziej istotnych kwestii, a jest nią rozwój każdego z nas

spotkanie biznesowe w siedzibie firmy
Autor: dhub limited
Źródło: http://www.flickr.com
Zagadnienia finansowe czy to analizowane na płaszczyźnie prywatnej, życiowej czy zawodowej, są bardzo ważne. Często ich znajomość decyduje o powodzeniu określonego projektu. Aby się z powodzeniem w tym orientować nie wystarczy przecież znać zupełne podstawy, gdyż wszystko każdego dnia się zmienia, a przepisy, które jeszcze wczoraj były obowiązujące aktualnie już nie mają racji bytu.

Tradycyjne prawo nieruchomości szczegółowo określa jak ma wyglądać aneks do umowy dzierżawy

nieruchomości
Autor: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Z nabyciem lokum łączy się sporo kwestii urzędowych, od pozyskania kredytu począwszy, zaś na umowach dzierżawy kończąc. By nie poczynić błędów w formalnościach najlepiej jest skierować się do specjalisty, jaki zdoła wspomóc oraz poradzić jak najdokładniej w wszelkiej sprawie dotyczącej posiadłości i nimi nadzorowania. Wskutek tego zdecydowanie prościej będzie przebrnąć przez rozliczne legislacyjne wymiary, które umieją niesamowicie wydłużyć kompletny przebieg nabywania lokum albo sprzedaży nieruchomości.

Nawierzchnie magazynowe do wypożyczenia We Wrocławiu

magazyn
Autor: arileu
Źródło: http://www.flickr.com
Ciekawią Cię powierzchnie magazynowe do wynajęcia - Wrocław? Bez wątpliwości ogromnie łatwo odkryjesz niemało ciekawych ofert, w szczególności, że Wrocław jest nadzwyczaj wielkim miastem z wielką ofertą nieruchomości pod wynajem. Na pewno więc ekspresowo i bez trudu uda Ci się odkryć odpowiednie powierzchnie magazynowe do wynajęcia, zarówno te, które charakteryzują się większym metrażem, jak również te mniejsze.

Nadzór nad budowlami według obecnych norm prawa - co warto wiedzieć?

apartamenowiec
Autor: MelisaTG
Źródło: http://www.flickr.com
Budowa domu lub biurowca łączy się z rozlicznymi czynnościami. Jednym z nich są nadzory budowlane Wrocław. Wydaje się, iż wiele osób wie, co to jest nadzór budowlany, ale czy na pewno? Otóż nadzorem budowlanym nazywamy kontrolę i nadzór nad zagadnieniami budowlanymi wedle zasad prawa budowlanego. W sytuacji budowy obiektu nadzory budowlane Wrocław sprawdzają czy budynek został wybudowany zgodnie z planem zagospodarowania terenu oraz budowlano - architektonicznym. Do tych kwalifikacji doliczyć powinniśmy kontrolę wodno-kanalizacyjną oraz energetyczną. Omawiana kontrola jest w zupełności bezpłatna i tworzona jest na prośbę zainteresowanego.