Syndicate content

personel

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zakładasz swoją firmę? Zobacz co bez wątpienia trzeba wiedzieć

firma
Autor: Gobierno Cholula
Źródło: http://www.flickr.com
Od kilkunastu już lat w naszym kraju występuje naprawdę wysoki poziom bezrobocia. Oznacza to, że wiele osób ma ogromne problemy ze znalezieniem pracy. To właśnie takieosoby decydują się bardzo często na uruchomienie swojej firmy. Każdy, kto stawia na swoją firmę musi jednak być świadomy tego, że jest to ogromne wyzwanie. Zobaczmy o czym warto pamiętać.

Jeżeli chcesz posiadać zadbany i sprawny pojazd, pamiętaj o regularnej pielęgnacji i wizytach w auto spa.

myjnia samochodowa
Autor: Chris F
Źródło: http://www.flickr.com
Okres zimowy to ciężki czas dla kierowców, a już szczególnie dla ich samochodów. Błoto, zawilgocenie a przy niższych temperaturach dołącza do tego lód na autostradzie jak również śnieg, który na drogach przekształca się w błoto pośniegowe - to wyłącznie kilka czynników, które szkodliwie działają na nasze pojazdy.

Najlepsze propozycje zakupów w sklepach sieciowych

zakupy
Autor: iStock
Źródło: iStock
Zakupy to dla dużych ilości ludzi kwestia nieprzyjemna, kojarząca się mocniej z przykrym obowiązkiem. Wiele ludzi decyduje się wykonać zakupy w popularnych hipermarketach praktycznie ignorując mniejsze sklepiki sieciowe. Niesłusznie.

W jaki sposób podnieść skuteczność swojej pracy?

praca
Autor: Abd allah Foteih
Źródło: http://www.flickr.com
W dniu dzisiejszym użytek informatyki w różnych dziedzinach naszego życia jest niezmiernie szerokie. Dzięki niej w szeregu przypadków jesteśmy w stanie przyspieszyć bardzo wiele procesów technologicznych, zwłaszcza w dużych firmach. Można również śmiało zaryzykować stwierdzeniem, że wykorzystanie narzędzi informatycznych dotyka już w pewnej mierze każdego aspektu naszego życia. Niemniej pomimo tego wciąż ogromnie firm stosuje w swojej działalności nowoczesne rozwiązania informatyczne.

Programy lojalnościowe

wycena opcji w czasie pracy
Autor: COD Newsroom
Źródło: http://www.flickr.com
Spółki notowane na giełdzie papierów wartościowych prowadzą programy lojalnościowe stanowiące wynagrodzenie dla najlepszych menadżerów. Programy te opierają się na dawaniu ludziom, zatrudnionym na wysokich stanowiskach w takiej spółce, zestawów akcji tejże firmy, lub równowartości pieniężnej takiego pakietu. Popularnie, na tego rodzaju premie mówi się „opcje menadżerskie”. Akcje są przydzielane raz w roku, tym pracownikom, którzy przepracowali w przedsiębiorstwie ustalony czas. Ponadto do przydzielenia zestawu akcji muszą zostać spełnione inne czynniki.

Co robić, aby posiadać sprawniejszych podwładnych?

Kiedy posiadamy niewielką firmę, najzupełniej nie zatrudniamy pracowników, zapewne zbytnio nie zajmujemy się zagadnieniami mającymi związek z zatrudnianiem ludzi. Jednak gdy firma niejako się rozwija, najczęściej czymś niezmiernie istotnym jest to, aby zadbać o pracowników. Czyli trzeba skompletować bardzo dobrą ekipę, lecz także trzeba zadbać o to, aby nieustannie udoskonali własne umiejętności zawodowe.

Jakość i dobra cena gwarancją powodzenia salonu fryzjerskiego

wizyta u fryzjera
Autor: Austin Kirk
Źródło: http://www.flickr.com
Ciągle powiększa się ilość wizyt polskich kobiet, chociaż mężczyzn także - w którym miejscu? Oczywiście w salonach fryzjerskich, które są niemalże rozchwytywane przez wszystkich. Być może to pewna przesada, lecz duża ilość zakładów fryzjerskich działających w Polsce dobitnie pokazuje, że zasadniczo dbamy o stan własnych włosów. Choć tak czy siak daleko nam do Francji - bo to w tym kraju znajduje się największa liczba salonów fryzjerskich na mieszkańca. Zatem można w sumie zaryzykować twierdzenie, że wciąż jest miejsce dla następnego salonu fryzjerskiego...

Jakim sposobem kompleksowo ocenić postawę pracownika?

Autor: materiały prasowe
Współczesne, dynamiczne tempo życia nie omija organizacji, które muszą być przygotowane na ciągły rozwój. W dobie zmian cywilizacyjnych oraz niezwykle szybkiego rozwoju technologicznego bardzo ważne jest, aby organizacja była podatna na zmiany. Według tego samego kryterium powinna dobierać pracowników.