Syndicate content

zabezpieczenie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak aktualnie ochronić własny znak towarowy i w jaki sposób legalnie używać tego typu znaków?

własność towarowa
Autor: Epicantus
Źródło: http://www.flickr.com
Aby ochronić własny znak towarowy koniecznie trzeba zarejestrować się w patentowym urzędzie. Wówczas się nabywa prawo do wyłącznego jego używania w sposób zarobkowy lub zawodowy. To prawo wyłączne jest przyznawane na 10 lat i istnieje możliwość wydłużenia zabezpieczenia na kolejne wspomniane okresy. Rejestracja znaków towarowych zapewnia właścicielowi prawo do wysuwania wielu roszczeń w przypadku zauważenia naruszenia prawnych regulacji.

Profesjonalna renowacja skóry i karoserii

samochód
Źródło: pixabay
Przedsiębiorstwa, jakie zajmują się kosmetyką samochodową mają rozległą ofertę fachowych usług. Wskazane jest dbać nie jedynie o stan techniczny swego samochodu, ale także o jego design - zewnętrzny oraz wewnętrzny.Modną usługą jest renowacja skór Wrocław. Na tapicerce nierzadko pojawiają się plamy, przetarcia czy też inne uszkodzenia. Aczkolwiek lekkie odbarwienia, pęknięcia czy też plamy wolno bezproblemowo oraz błyskawicznie usunąć, dzięki czemu tapicerka skórzana odzyska swój przeszły design.

Mocne bramy oraz ogrodzenia panelowe od najlepszych producentów na rynku

brama garażowa
Autor: Normstahl
Źródło: Normstahl
Bramy i ogrodzenia panelowe pełnią dzisiaj znaczącą funkcję ochronną w wielu rozlicznych obiektach. Cechuje je odporne wykonanie i duża solidność, wobec tego doskonale nadają się do ochrony boisk, parków, magazynów, różnorodnych obiektów sportowych, posesji osobistych i wielu innych. Są uniwersalne i kompleksowe.

Jak zabezpieczyć nasz dom?

kamera cctv
Nie da się ukryć faktu, że aktualnie żyjemy w czasach, w jakich bezpieczeństwo jest jedną z ważnych wartości. Za wszelaką cenę staramy się możliwie jak najlepiej zabezpieczyć nasze posiadłości, aby mogły się one charakteryzować się sporą funkcjonalnością przez wiele lat.

Hale przemysłowe

styropian
Autor: Baumit
W procedurze wyrabiania rzeczy istnieje parę stopni. Mimo faktu, że działów gospodarki jest mnóstwo, da się wyznaczyć te rzeczy, które pojawiają się w większości przypadków. Ale samo wyprodukowanie dóbr to nie zakończenie długiego łańcucha. Produkty mają zostać opłacalne, a więc należy je oferować klientom. Przed tym wytwory muszą gdzieś być trzymane.