Syndicate content

artykuł

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Ważkie wiadomości dotyczące kwestii podatkowych

podatek
Autor: Wilson Hui
Źródło: http://www.flickr.com
Koszty, które pozostają zaniesione na ulepszanie środka trwałego nie są zliczane do kosztów osiągnięcia przychodu, ponieważ zwiększają one wartość początkową konkretnego środka trwałego. Przepisy zawarte w rozmaitych artykułach przyznają, że środki trwałe są uważane za ulepszone wówczas kiedy nie przewyższają na rok 3500 złotych. W dzisiejszych czasach ulepszenie środka trwałego to stabilne unowocześnienie środków trwałych, które posiadają wpływ na powiększenie jego wartości technicznej. Na ulepszenie środka trwałego można zaliczyć przykładowo nabywanie części składowej, jaka jest częścią doposażenia środka trwałego.

6 sposobów na komfort malucha w pampersie

Niemowlak i jego zabawki
Autor: Donnie Ray Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie wielorazowe pieluszki wykorzystywane są przez niewielu rodziców. Pieluchy jednorazowe osiągalne są jako klasyczna pieluszka albo majtki. Jednakże wielorazowe pieluchy osiągają w ostatnim czasie powtórnie coraz więcej sprzymierzeńców. Za tę skłonność odpowiedzialna jest nie tylko podwyższająca się świadomość przyjazna środowisku lokatorów naszej planety.