Syndicate content

usterki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Sprężarki śrubowe działają na zasadzie ściskania

zawory spężarki powietrza
Autor: Laineema
Źródło: http://www.flickr.com
Kompresory powietrza wykorzystywane okazują się być przy różnorakich maszynach. Czasami aby jakaś maszyna miała szansę działać, niezbędna będzie odpowiednia ilość powietrza, wtłaczana w odpowiednim czasie.

Czy wiesz jakie mamy opony i jakie korzystnie kupić? Wybór odpowiedniej opony nie jest wcale taki łatwy

opony samochodowe
Źródło: www.interopony.pl
Wybór opon wydaje się dość łatwy. Mamy opony zimowe i letnie, są też opony całoroczne. Niby niezbyt wielki podział, niezbyt zawiły, a jednakowoż jak przychodzi do zakupu to pojawia się kłopot.

Serwis klimatyzacji: Ile kosztuje jak również jak wygląda przegląd klimatyzacji

element klimatyzatora
Autor: Joanne
Źródło: http://www.flickr.com
Klimatyzacja w samochodach przestała już być wyrafinowanym dodatkiem. Coraz to więcej pojazdów mieści w sobie ten dodatek seryjnie montowany, za pomocą czego możemy w upalne dni rozkoszować się ożywczym podmuchem zimnego powietrza, tłoczonego poprzez dysze nawiewowe do wnętrza samochodu. O klimatyzację potrzeba jednak troszczyć się, żeby sprawnie działała z przybyciem cieplejszych dni.

Powody dla których warto korzystać z autoryzowanych serwisów Fiat

refrektor samochodowy
Autor: Eric Kilby
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteśmy właścicielami samochodu marki Fiat, czasami zadajemy sobie pewne pytanie: czy dobrym pomysłem jest korzystać z usług autoryzowanych serwisów? Zastanówmy się zatem, czy usługi innych warsztatów dają wszystkie poniższe korzyści.

Zadbaj o cztery kółka na wiosnę

mechanik samochodowy
Coraz częściej ukazujące się zza chmur słońce, dodatnie temperatury za oknami – wiosna nadchodzi. Opony zimowe znakomicie spisują się w białej aurze, lecz w innych warunkach bardziej mogą przeszkadzać kierowcy niż dać mu pewność podczas jazdy. Poza tym opony zimowe szybciej się zużywają gdyż większe są opory tłoczenia. Pora więc zacząć myśleć o ich zmianie.

Naprawa i renowacja samochodów – na co należałoby zwrócić uwagę nim pójdziesz do mechanika?

wypadek samochodowy
Autor: State Farm
Źródło: http://www.flickr.com
Niepokoi Cię osobliwe trzaskanie pod maską samochodu? A może hamulce nie działają tak jak powinny? Zastanawiasz się, z jakiego powodu Twój wóz funkcjonuje zdecydowanie inaczej niż kilka dni temu? Jeżeli tak to z pewnością nadszedł czas na pójście do mechanika.

Na jakie aspekty zwrócić uwagę odkupując używane auto?

Chevrolet
Autor: Mototarget.pl
Źródło: © Mototarget.pl
Mnóstwo ludzi chcąc kupić samochód, wybiera raczej używane. W wielu przypadkach wybór podyktowany jest kwestią ceny. Pojazdy używane bywają najczęściej znacznie tańsze, jednakże nie zawsze ich stan jest zadowalający. Zanim zatem zdecydujemy się na kupno używanego samochodu, musimy zwrócić uwagę na parę istotnych spraw.