Syndicate content

prawnik

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zakładamy swoją działalność gospodarczą

Firma
Autor: Alexander Nie
Źródło: http://www.flickr.com
Rzeczywistość jest tak, że obecnie wszyscy możemy mieć firmę. Nie jest to jakieś skomplikowane zadanie, ale sporo osób nadal ma sporo obaw. Dlaczego? Bo często brak im kogoś, kto po kolei przeprowadziłby ich przez każdą zawiłość zakładania swojej działalności. Jednak to jedynie nasze obawy, bo jest mnóstwo instrukcji typu jak założyć firmę krok po kroku. Najważniejsze to chcieć i zacząć, później będzie efekt kuli śniegowej.

Różnorodne usługi w banku – o czym najlepiej pamiętać

karta kredytowa
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
W dwudziestym pierwszym wieku rodzajów usług oferowanych przez placówki bankowe jest o wiele więcej, niż kiedykolwiek przedtem, z powodu nowych możliwości obecnych na całym świecie. Dotyczy to zwłaszcza działalności gospodarczej – obecnie można się nawet pogubić wśród różnych dostępnych możliwości.

Odszkodowania w Warszawie i okolicach - wszystko co wiedzieć powinniśmy

windykacja
Autor: Tori Rector
Źródło: http://www.flickr.com
Los lubi płatać różne figle. Często musimy stanąć przed niecodziennymi sytuacjami, z rozwiązaniem których miewamy wyraźne komplikacje. Nie wynika to z naszej niezaradności, ale z zawiłości systemu oraz przepisów prawa, z którymi normalny przedstawiciel społeczeństwa na co dzień nie ma żadnego kontaktu.
Odpowiednim przykładem niemiłych sytuacji będzie próba wyegzekwowania naszej własności od dłużnika.

Kancelarie prawne godne polecenia w Trzebnicy

budynek prawny
Autor: James Palinsad
Źródło: http://www.flickr.com
Taki człowiek, który myśli, że rozwód jest wyłączną opcją zapewne ma świętą rację - cóż, być może jest zgoła odmiennie, czyli związek jest do uratowania, ale w zasadzie w akurat owym artykule nie ma większego sensu debatować na temat słuszności rozwodu. Zastanówmy się co zrobić, aby przynajmniej sprawa rozwodowa trwała możliwie jak najkrócej, a do tego nie sprawiała nikomu wielu nerwów, żalu, etc.

Obsługa prawnicza spółek

prawo
Źródło: www.morguefile.com
Polskie reguły prawa bywają dla ogromnej ilości zwyczajnych osób za bardzo skomplikowane, by samemu się w nich zorientować. Czasami w bardzo kłopotliwej sprawie potrzebna jest wsparcie adwokata, lub też doświadczonego doradcy prawnego. W nowym tysiącleciu wybór odpowiednich prawników nie bywa zwyczajowo rzeczą łatwą, w szczególności gdy chodzi o doradztwo dla firm. Obsługa prawna Wrocław czy mała, nieduża kancelaria prawna? Wybór powinien być w tej sytuacji bardzo oczywisty.