Syndicate content

prawnik

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zakładamy swoją działalność gospodarczą

Firma
Autor: Alexander Nie
Źródło: http://www.flickr.com
Prawda jest tak, że obecnie wszyscy możemy założyć firmę. Nie jest to bardzo trudne zadanie, ale sporo osób nadal posiada sporo obaw. Dlaczego? Bo często brakuje im kogoś, kto krok po kroku przeprowadziłby ich przez każdą zawiłość związaną z zakładaniem swojej działalności. Ale to tylko nasze obawy, bo istnieje wiele instrukcji typu jak założyć firmę krok po kroku. Najistotniejsze to chcieć i zacząć, później jakoś się potoczy.

Różnorodne usługi w banku – o czym najlepiej pamiętać

karta kredytowa
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
W dwudziestym pierwszym wieku rodzajów usług oferowanych przez placówki bankowe jest o wiele więcej, niż kiedykolwiek przedtem, z powodu nowych możliwości obecnych na całym świecie. Dotyczy to zwłaszcza działalności gospodarczej – obecnie można się nawet pogubić wśród różnych dostępnych możliwości.

Odszkodowania w Warszawie i okolicach - wszystko co wiedzieć powinniśmy

windykacja
Autor: Tori Rector
Źródło: http://www.flickr.com
Życie lubi zaskakiwać. Niestety czasami musimy stanąć przed nieprzyjemnymi sytuacjami, z rozstrzygnięciem których możemy mieć wyraźne komplikacje. Nie ma to początku w naszej niezaradności, lecz z zawiłości systemu oraz przepisów prawa, z którymi normalny obywatel na co dzień nie ma żadnej styczności.
Dobrym przykładem dziwnych sytuacji będzie próba odebrania pieniędzy od dłużnika.

Kancelarie prawne godne polecenia w Trzebnicy

budynek prawny
Autor: James Palinsad
Źródło: http://www.flickr.com
Taki człowiek, który myśli, że rozwód jest wyłączną opcją zapewne ma świętą rację - cóż, być może jest zgoła odmiennie, czyli związek jest do uratowania, ale w zasadzie w akurat owym artykule nie ma większego sensu debatować na temat słuszności rozwodu. Zastanówmy się co zrobić, aby przynajmniej sprawa rozwodowa trwała możliwie jak najkrócej, a do tego nie sprawiała nikomu wielu nerwów, żalu, etc.

Obsługa prawnicza spółek

prawo
Źródło: www.morguefile.com
Polskie reguły prawa bywają dla ogromnej ilości zwyczajnych ludzi zanadto skomplikowane, aby samemu się w nich połapać. Nieraz w niesamowicie drażliwej kwestii potrzebna jest rada adwokata, lub też fachowego doradcy prawnego. W nowym tysiącleciu wybranie dobrych prawników nie jest zazwyczaj rzeczą łatwą, w szczególności gdy chodzi o doradztwo dla firm. Obsługa prawna Wrocław czy mała, skromna kancelaria prawna? Wybór powinien być w tej sytuacji nadzwyczaj oczywisty.