Syndicate content

prawnik

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zakładamy swoją działalność gospodarczą

Firma
Autor: Alexander Nie
Źródło: http://www.flickr.com
Prawda jest tak, że dziś wszyscy możemy mieć firmę. Nie jest to jakieś skomplikowane zadanie, ale wiele osób nadal ma sporo obaw. Dlaczego? Bo często brak im kogoś, kto po kolei przeprowadziłby ich przez każdą zawiłość zakładania własnej działalności. Jednak to jedynie nasze obawy, bo jest wiele instrukcji w stylu jak założyć firmę krok po kroku. Najważniejsze to mieć ochotę i zacząć, reszta jakoś się potoczy.

Różnorodne usługi w banku – o czym najlepiej pamiętać

karta kredytowa
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
W dwudziestym pierwszym wieku rodzajów usług oferowanych przez placówki bankowe jest o wiele więcej, niż kiedykolwiek przedtem, z powodu nowych możliwości obecnych na całym świecie. Dotyczy to zwłaszcza działalności gospodarczej – obecnie można się nawet pogubić wśród różnych dostępnych możliwości.

Odszkodowania w Warszawie i okolicach - wszystko co wiedzieć powinniśmy

windykacja
Autor: Tori Rector
Źródło: http://www.flickr.com
Los lubi zaskakiwać. Zdarza się, że stajemy w obliczu niecodziennych sytuacji, z rozstrzygnięciem których możemy mieć niemałe trudności. Nie ma to początku w naszej niezaradności, lecz z zawiłości systemu czy zasad prawa, z którymi przeciętny przedstawiciel społeczeństwa zwykle nie ma żadnego kontaktu.
Dobrym przykładem dziwnych sytuacji może być próba zwrotu naszej własności od dłużnika.

Kancelarie prawne godne polecenia w Trzebnicy

budynek prawny
Autor: James Palinsad
Źródło: http://www.flickr.com
Ten człowiek, który sądzi, że rozwód jest wyłączną opcją pewnie ma świętą rację - no cóż, może jest inaczej, a więc związek jest do odratowania, ale w zasadzie w akurat tym tekście nie ma większego sensu debatować na temat słuszności rozwodu. Pomyślmy co zrobić, aby przynajmniej sprawa rozwodowa trwała jak najkrócej, a do tego nie sprawiała żadnej ze stron dużo nerwów, wstydu, etc.

Obsługa prawnicza spółek

prawo
Źródło: www.morguefile.com
Polskie zasady postępowania prawnego okazują się dla ogromnej ilości zwykłych ludzi za bardzo skomplikowane, aby samemu się w nich zorientować. Czasami w niesamowicie drażliwej sprawie potrzebna jest pomoc adwokata, czy fachowego doradcy prawnego. W nowym tysiącleciu wybranie dobrych prawników nie bywa zazwyczaj kwestią banalną, szczególnie gdy chodzi o doradztwo dla firm. Obsługa prawna Wrocław czy mała, skromna kancelaria prawna? Wybór powinien być w tej sytuacji niezwykle oczywisty.