Syndicate content

prawnik

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zakładamy swoją działalność gospodarczą

Firma
Autor: Alexander Nie
Źródło: http://www.flickr.com
Rzeczywistość jest tak, że w dzisiejszych czasach każdy może mieć firmę. Nie jest to jakieś trudne zadanie, ale sporo osób nadal posiada wiele obaw. Czemu? Bo często brak im kogoś, kto krok po kroku przeprowadziłby ich przez każdą zawiłość zakładania swojej działalności. Ale to tylko nasze obawy, bo istnieje mnóstwo instrukcji w stylu jak założyć firmę krok po kroku. Najistotniejsze to mieć ochotę i zacząć, później jakoś się potoczy.

Różnorodne usługi w banku – o czym najlepiej pamiętać

karta kredytowa
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
W dwudziestym pierwszym wieku rodzajów usług oferowanych przez placówki bankowe jest o wiele więcej, niż kiedykolwiek przedtem, z powodu nowych możliwości obecnych na całym świecie. Dotyczy to zwłaszcza działalności gospodarczej – obecnie można się nawet pogubić wśród różnych dostępnych możliwości.

Odszkodowania w Warszawie i okolicach - wszystko co wiedzieć powinniśmy

windykacja
Autor: Tori Rector
Źródło: http://www.flickr.com
Życie zaskakuje. Często stajemy w obliczu niecodziennych sytuacji, z rozwiązaniem których możemy mieć niemałe trudności. Nie ma to początku w naszej ułomności, lecz z zawiłości systemu i regulacji prawa, z którymi zwykły przedstawiciel społeczeństwa na co dzień nie ma żadnej styczności.
Wyraźnym przykładem niemiłych sytuacji jest próba wyegzekwowania pieniędzy od dłużnika.

Kancelarie prawne godne polecenia w Trzebnicy

budynek prawny
Autor: James Palinsad
Źródło: http://www.flickr.com
Ten człowiek, który sądzi, że rozwód jest wyłączną opcją pewnie ma świętą rację - no cóż, może jest inaczej, a więc związek jest do odratowania, ale w zasadzie w akurat tym tekście nie ma większego sensu debatować na temat słuszności rozwodu. Pomyślmy co zrobić, aby przynajmniej sprawa rozwodowa trwała jak najkrócej, a do tego nie sprawiała żadnej ze stron dużo nerwów, wstydu, etc.

Obsługa prawnicza spółek

prawo
Źródło: www.morguefile.com
Polskie reguły prawa okazują się dla ogromnej ilości zwyczajnych osób zbyt zagmatwane, by samemu się w nich połapać. Czasami w niezwykle kłopotliwej sprawie potrzebna jest rada adwokata, lub też fachowego doradcy prawnego. W dzisiejszych czasach wybranie dobrych prawników nie jest zazwyczaj rzeczą banalną, w szczególności jeśli chodzi o doradztwo dla firm. Obsługa prawna Wrocław czy mała, mało znana kancelaria prawna? Wybór powinien być w tej sytuacji nadzwyczaj oczywisty.