Syndicate content

curriculum vitae

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak efektywnie poszukiwać pracy?

oferty pracy
Autor: Daniel Lobo
Źródło: http://www.flickr.com
Poszukiwania nowego chlebodawcy potrafią trwać miesiącami. W jaki sposób usprawnić cały proces? Najlepsze efekty uzyskamy rozpoczynając kooperację z profesjonalną jednostką rekrutacyjną. Wysłanie aplikacji w kontrakcji na anons firmy rekrutacyjnej jest bardziej efektywne niż przesłanie CV bezpośrednio do pracodawcy. Sieć internetowa może być doskonałym źródłem danych o propozycjach, jednakże trzeba wiedzieć, gdzie ich poszukiwać. Dla przykładu, pozyskujące coraz większą wziętość serwisy społecznościowe nie cieszą się aplauzem w oczach rekruterów.

Jak szybko i bez problemów odnaleźć dobrą pracę?

rozmowa rekrutacyjna
Autor: iStock
Źródło: iStock
Poszukiwanie pracy nie należy do postępowań łatwych. Z pewnością wiąże się ze znacznymi stresami. Jednak w rzeczywistości nie będzie to tak trudne, gdy zastosuje się do rozlicznych ważnych wskazówek. Przede wszystkim trzeba się do tej kwestii w odpowiedni sposób przygotować. Z początku wypada sobie zadać kwestię: jak napisać CV?