Syndicate content

curriculum vitae

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak efektywnie poszukiwać pracy?

oferty pracy
Autor: Daniel Lobo
Źródło: http://www.flickr.com
Poszukiwania nowego pracodawcy mogą trwać miesiącami. Jakim sposobem usprawnić cały proces? Najlepsze rezultaty osiągniemy zaczynając współpracę z profesjonalną jednostką rekrutacyjną. Wysłanie aplikacji w kontrakcji na ogłoszenie jednostki rekrutacyjnej może być o wiele bardziej efektywne niż przesłanie CV wprost do pracodawcy. Sieć internetowa może być idealnym źródłem informacji o propozycjach, jednakże trzeba wiedzieć, gdzie ich poszukiwać. Dla przykładu, zdobywające coraz to większą popularność serwisy społecznościowe nie cieszą się poklaskiem w oczach rekruterów.

Jak szybko i bez problemów odnaleźć dobrą pracę?

rozmowa rekrutacyjna
Autor: iStock
Źródło: iStock
Szukanie zatrudnienia nie należy do zadań łatwych. Na pewno może wiązać się ze znacznymi stresami. Jednakże w rzeczywistości nie będzie to tak skomplikowane, gdy zastosujemy się do rozlicznych istotnych rad. Nade wszystko trzeba się do tego procesu we właściwy sposób przygotować. Z początku wypada sobie zadać kwestię: jak napisać CV?