Syndicate content

e-deklaracja

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Chcesz szybko i dobrze obliczyć deklarację podatkową za 2015 rok?

rozliczanie na pit
Autor: Maurice Velati
Źródło: http://www.flickr.com
Możliwości złożenia deklaracji podatkowej jest kilka. To od nas zależy, czy chcielibyśmy powierzyć to komuś z zewnątrz, czy rozliczyć swój PIT samodzielnie – w zwyczajnej, papierowej formie albo drogą internetową. Wszystkie sposoby są dobre, dlatego zdecydujmy się na ten, jaki będzie nam najbardziej pasował i przy którym zyskamy pewność, że nasz PIT został złożony prawidłowo.

Nie chcesz oczekiwać w długiej kolejce w czasie rozliczania deklaracji podatkowej w Urzędzie Skarbowym? Skorzystaj z e-deklaracji

Rozliczenie pit
Autor: Lucas Hayas
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy przychodzi termin złożenia deklaracji PIT do Urzędu Skarbowego tworzą się na miejscu długie kolejki, bo najczęściej odkładamy ten obowiązek na ostatnią chwilę. Można jednakże uniknąć tej nieprzyjemności, jeżeli zdecydujemy się korzystać z systemu elektronicznego e-deklaracje. Pozwala on na automatyczne sporządzenie formularza PIT i wyliczenie podatku, a również jego wysłanie bez konieczności posiadania podpisu kwalifikowanego.