Syndicate content

e-deklaracja

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Chcesz szybko i dobrze obliczyć deklarację podatkową za 2015 rok?

rozliczanie na pit
Autor: Maurice Velati
Źródło: http://www.flickr.com
Możliwości złożenia deklaracji podatkowej jest kilka. Tylko nasz wybór, czy chcemy zlecić tę pracę komuś z zewnątrz, czy policzyć swój PIT samodzielnie – w klasycznej, papierowej formie albo drogą internetową. Każdy sposób jest dobry, dlatego zdecydujmy się na ten, który będzie nam najbardziej odpowiadał i który da nam pewność, że nasza deklaracja została rozliczona bezbłędnie.

Nie chcesz oczekiwać w długiej kolejce w czasie rozliczania deklaracji podatkowej w Urzędzie Skarbowym? Skorzystaj z e-deklaracji

Rozliczenie pit
Autor: Lucas Hayas
Źródło: http://www.flickr.com
Jak przychodzi termin złożenia deklaracji podatkowej do Urzędu Skarbowego tworzą się na miejscu wielkie kolejki, gdyż najczęściej odkładamy tę powinność na ostatnią chwilę. Jesteśmy w stanie jednakowoż uniknąć tej nieprzyjemności, jak zdecydujemy się korzystać z systemu elektronicznego e-deklaracje. Umożliwia on automatyczne sporządzenie formularza PIT i wyliczenie podatku, a również jego wysłanie bez konieczności posiadania podpisu kwalifikowanego.