Syndicate content

trener

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Strony www oferta dla spragnionych wiedzy. Informacje, ciekawe szkolenia i inspirujące kursy

internet
Autor: Patrick Bombaert
Źródło: http://www.flickr.com
Nastały takie czasy wielu różnych rzeczy możemy nauczyć się bez wychodzenia z domu. Ciekawe szkolenia i seminaria (zwłaszcza z kategorii umiejętności miękkich), możemy wyszukać w sieci. Część z nich możemy zakupić, a w niektórych (jak konferencje internetowe) można uczestniczyć zupełnie za darmo. Jest w sieci wiele miejsc, które dzielą się wiedzą, musimy jedynie umieć to wynaleźć i zastosować w praktyce.

Odkryj swoje najmocniejsze strony i odpowiednio wykorzystuj je w trakcie pracy

szkolenia biznesowe
Autor: www.istockphoto.com
Źródło: www.istockphoto.com
Z pewnością każdy pracodawca chce, żeby jego firma osiągała możliwie najlepsze wyniki w swojej dziedzinie. Można to osiągnąć odpowiednio motywując pracowników tudzież przez specjalne szkolenia, które pomogą im w realizacji wyznaczonych celów, jednoczenie prywatnych jak i zawodowych. Odpowiednio wytrenowani pracownicy są kluczem do sukcesu firmy.

Jeżeli potrzebujesz zmienić swoje życie skorzystaj z fachowych porad ze strony coacha

coaching
Autor: www.istockphoto.com
Źródło: www.istockphoto.com
Wielu z nas stoi w którymś momencie swojego życia przed ciężkim wyborem, inni natomiast dochodzą do momentu, kiedy dostrzegają, że ścieżka rozwoju, którą idą do końca im jednak odpowiada, jeszcze inni z kolei stale są zagubieni i nie wiedzą jak pokierować swoim życiem. Jak takim osobom pomóc?

Business coaching szczyci się coraz znaczniejszym zainteresowaniem

coaching
Autor: Philippe Put
Źródło: http://www.flickr.com
Chcemy otworzyć własny biznes, lecz posiadamy wrażenie, że nasza wiedza na ten temat nie będzie dostatecznie wielka, a do tego jeszcze mamy szansę sobie nie poradzić z natłokiem kwestii, jakie się wtenczas pojawiają?

SPRAWDZONE SPOSOBY DZIAŁANIA

Metody szkoleń
Autor: tec_estromberg
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo modną dziedziną w psychologii, a w sumie na pograniczu psychologii i świata pełnego motywujących trenerów stało się programowanie neurolingwistyczne. Metoda nlp, czyli wspomniane wcześniej programowanie, ma na celu nauczenie nas tego by odnajdywać się w świecie z wyjątkowo ciekawymi rezultatami. Jest to zbiór różnego typu technik, które mają zmienić postrzeganie człowieka w świecie, który go otacza może zdawać się kolejnym sposobem na zbicie pieniędzy.

Life coaching - sposób na pozbycie się nawyków, które utrudniają nam życie

Psychologia i coaching
Autor: Philippe Put
Źródło: http://www.flickr.com
Przeważnie wcale nie trzeba daleko szukać, aby prędko znaleźć perfekcyjne wręcz rozwiązania. Proponowane nam dzisiaj możliwości takie jak właśnie niezastąpiony oraz wysoko oceniany life coaching Warszawa stara się rozprzestrzeniać na szeroką skalę. Wybór spośród znakomitych ofert pomocy zauważalny jest przez klientów coach’ów, którzy cenią sobie w szczególności stuprocentowy profesjonalizm wszystkich trenerów. Doświadczeni coach’e mogą w znacznym stopniu pomóc przy właściwym kierowaniu kariery każdego.

Która firma Coachingu jest dobra? Interesujące wiadomości

rozwój zawodowy
Autor: Laurie Sullivan
Źródło: http://www.flickr.com
To pomoce dla biznesu, które polegają na tym, że działalność zatrudnia zewnętrzną agencję consultingową, która wysyła kadrę fachowców w celu dokonania drobiazgowej analizy ogólnej kondycji przedsiębiorstwa. Tacy spece poszukują mankamentów firmy i orzekają, jak zlikwidować błędy i zoptymalizować pracę.

Zarządzanie procesami w przedsiębiorstwie - nowoczesne metody prowadzenia biznesu

Mocne wejście Twojej firmy
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Kultura organizacji to kluczowe pojęcie, które ocenia specyfikę, system wartości i praw w miejscu pracy. Wykształca się samoistnie, ale podlega zmianom ze strony managerów. Generalnie jest zależna od takich zmiennych, jak płeć zatrudnionych, podział zadań i sposoby zachęcania do pracy