Syndicate content

trener

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Strony www oferta dla spragnionych wiedzy. Informacje, ciekawe szkolenia i inspirujące kursy

internet
Autor: Patrick Bombaert
Źródło: http://www.flickr.com
Rzeczywistość jest taka, że wielu rozmaitych umiejętności można nauczyć się nie ruszając się z domu. Mądre szkolenia i seminaria (szczególnie z zakresu umiejętności miękkich), możemy znaleźć w sieci. Sporo z nich można zakupić, a w niektórych (jak webinary) można uczestniczyć za friko. Istnieje w wirtualnym świecie sporo stron, jakie dzielą się wiedzą, musimy tylko potrafić to wynaleźć i użyć dla siebie.

Odkryj swoje najmocniejsze strony i odpowiednio wykorzystuj je w trakcie pracy

szkolenia biznesowe
Autor: www.istockphoto.com
Źródło: www.istockphoto.com
Z pewnością każdy pracodawca chce, żeby jego firma osiągała możliwie najlepsze wyniki w swojej dziedzinie. Można to osiągnąć odpowiednio motywując pracowników tudzież przez specjalne szkolenia, które pomogą im w realizacji wyznaczonych celów, jednoczenie prywatnych jak i zawodowych. Odpowiednio wytrenowani pracownicy są kluczem do sukcesu firmy.

Jeżeli potrzebujesz zmienić swoje życie skorzystaj z fachowych porad ze strony coacha

coaching
Autor: www.istockphoto.com
Źródło: www.istockphoto.com
Wiele osób stoi w którymś momencie swojego życia przed ciężkim wyborem, inni natomiast dochodzą do momentu, kiedy uświadamiają sobie, że ścieżka rozwoju, którą idą do końca im jednak pasuje, jeszcze inni z kolei stale są zagubieni i nie wiedzą jak pokierować swoim życiem. Jak takim osobom pomóc?

Business coaching szczyci się coraz znaczniejszym zainteresowaniem

coaching
Autor: Philippe Put
Źródło: http://www.flickr.com
Chcemy uruchomić swój biznes, lecz mamy poczucie, że nasza wiedza na ten temat nie okazuje się być odpowiednio wielka, a do tego jeszcze możemy sobie nie radzić z nawałem kwestii, które się wtedy zjawiają?

SPRAWDZONE SPOSOBY DZIAŁANIA

Metody szkoleń
Autor: tec_estromberg
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo modną dziedziną w psychologii, a w sumie na pograniczu psychologii i świata pełnego motywujących trenerów stało się programowanie neurolingwistyczne. Metoda nlp, czyli wspomniane wcześniej programowanie, ma na celu nauczenie nas tego by odnajdywać się w świecie z wyjątkowo ciekawymi rezultatami. Jest to zbiór różnego typu technik, które mają zmienić postrzeganie człowieka w świecie, który go otacza może zdawać się kolejnym sposobem na zbicie pieniędzy.

Life coaching - sposób na pozbycie się nawyków, które utrudniają nam życie

Psychologia i coaching
Autor: Philippe Put
Źródło: http://www.flickr.com
Zazwyczaj wcale nie trzeba daleko szukać, aby prędko wyszukać idealne wręcz rozwiązania. Dawane nam obecnie do dyspozycji możliwości takie jak właśnie niezastąpiony oraz pozytywnie oceniany life coaching Warszawa pragnie rozprzestrzeniać na szeroką skalę. Wybór spośród najlepszych ofert pomocy zauważają klienci coach’ów, którzy doceniają szczególnie stuprocentowy profesjonalizm wszystkich trenerów. Doświadczeni coach’e mogą w szczególnym stopniu pomóc przy właściwym kierowaniu kariery każdego.

Która firma Coachingu jest dobra? Interesujące wiadomości

rozwój zawodowy
Autor: Laurie Sullivan
Źródło: http://www.flickr.com
To usługi, które opierają się na tym, że firma wynajmuje zewnętrzną firmę consultingową, która deleguje kadrę fachowców w celu dokonania dogłębnej oceny ogólnej sytuacji przedsiębiorstwa. Tacy spece szukają zagrożeń firmy i podpowiadają, jak zminimalizować błędy i usprawnić funkcjonowanie.

Zarządzanie procesami w przedsiębiorstwie - nowoczesne metody prowadzenia biznesu

Mocne wejście Twojej firmy
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Kultura organizacji to kluczowe pojęcie, które definiuje ogólną atmosferę, zbiór wartości i praw w firmie. Pojawia się samoistnie, jednak może ulec wpływowi ze strony szefostwa. W dużej mierze jest zależna od takich elementów, jak wiek zatrudnionych, podział zadań i techniki zachęcania do pracy