Syndicate content

klucz

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Co można zrobić, aby zarobić więcej pieniędzy?

szkolenie
Autor: Hatters Wrestling
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście w tym tekście ludzie zainteresowani większym zarobkiem i tak nie natrafią na nic wielce nowatorskiego. Nie ma najmniejszego sensu kłamać, wspominać o systemach zarabiania kasy, które dają naprawdę znaczący zysk. Jeśli ktoś mówi, że może zapewnić akurat nam wielką wiedzę, wartą setki tysięcy złotych, po prostu jest bajkopisarzem. Albo próbuje nas okłamać. Prawda jest taka, iż trudno przygotować gotową receptę.

W jaki sposób efektywnie rozkręcić swoją działalność oraz prosperować z powodzeniem

Biznes
Autor: KamiPhuc
Źródło: http://www.flickr.com
W dalszym ciągu na nasze nieszczęście nie jesteśmy takim krajem, w którym firmy są bardzo innowacyjne. Oczywiście wiele firm obala ten osąd, lecz statystyki nie kłamią! Prawda jest taka, że codziennie na tym świeci pojawiają się nowe patenty i dosyć nieczęsto w grę wchodzą firmy z Polski. Chociaż należy również wspomnieć o tym, że przecież są takie państwa, w których najzwyczajniej w świecie jest ogromna moda na zgłaszanie patentów, pewnie nie będzie niespodzianką, że mowa tutaj szczególnie o Stanach Zjednoczonych.