Syndicate content

nlp

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jeśli dążysz do doskonałości, polecamy rozwój dzięki NLP

akademia
Źródło: polskaakademianlp.pl
Obecnie jedną z najbardziej popularnych dziedzin psychologii jest NLP. Ten skrót kategorycznie chyba widział w życiu każdy człowiek – nawet jeśli nie wiesz, czym dokładnie jest nlp, wtedy i tak bez wątpliwości wiesz świetnie, że dużo osób interesuje się tą tematyką. Co zatem znaczy skrót NLP?

Na co zwracać uwagę podczas wyboru warsztatów NLP?

szkolenia integracyjne
Autor: aditus foundation
Źródło: http://www.flickr.com
Wybierając się na warsztaty NLP zwykle mamy kłopot, do kogo się udać i którą firmę wynająć w celu przeprowadzenia takiego typu warsztatów. Znajdziemy wiele różnorodnych sposobów postrzegania całej filozofii NLP oraz sposobów podejścia do organizowania tego typu warsztatów oraz wyboru tematyki a także rodzajów ćwiczeń przeprowadzanych podczas spotkań. Omówić dlatego należy najważniejsze kwestie związane z tego typu warsztatami, żeby zachować gwarancję, że włożone w to oszczędności dadzą nam wymierny efekt. Niezwykle istotną kwestią może się okazać ustanowienie rezultatów, które pragniemy osiągnąć po zakończonym szkoleniu.

Wszystko co trzeba wiedzieć o metodzie NLP

ludzie na spotkaniu biznesowym
Programowanie neurolingwistyczne jest techniką, której początki datuje się na lata siedemdziesiąte ubiegłego stulecia. Wywodzi się ona z znanym wówczas teorii lingwistycznych, a za cel uważa się doskonalenie swoich umiejętności i poszerzanie swoich możliwości za pomocą różnorodnych technik.

SPRAWDZONE SPOSOBY DZIAŁANIA

Metody szkoleń
Autor: tec_estromberg
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo modną dziedziną w psychologii, a w sumie na pograniczu psychologii i świata pełnego motywujących trenerów stało się programowanie neurolingwistyczne. Metoda nlp, czyli wspomniane wcześniej programowanie, ma na celu nauczenie nas tego by odnajdywać się w świecie z wyjątkowo ciekawymi rezultatami. Jest to zbiór różnego typu technik, które mają zmienić postrzeganie człowieka w świecie, który go otacza może zdawać się kolejnym sposobem na zbicie pieniędzy.