Syndicate content

agencja pracy

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czemu opłaca się korzystać z agencji pośrednictwa, kiedy szukamy zatrudnienia? Jakie są z tym związane korzyści?

CV
Autor: See-ming Lee
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze kilka lat wstecz proces rekrutacji wyglądał następująco, to znaczy kandydat idzie do placówki firmy, w jakiej chciałby pracować oraz zostawia tam swoje CV razem z listem motywacyjnym. następnie następuje kolejna próba kontaktu z ewentualnym pracodawcą, tak więc dzwoni oraz pyta, czy już coś wiadomo na temat wyboru kandydata. Dzisiaj takie praktyki nie są już zbyt popularne, proces rekrutacji przyjmuje wzorce zachodnie i to w różnych dziedzinach.

Agencje pracy z Poznania zapraszają do współpracy

praca przy spawaniu
Autor: NAVFAC
Źródło: http://www.flickr.com
Umowa o pracę jest obecnie niesamowicie pożądaną formą zatrudnienia, głównie wśród młodych ludzi. W odnalezieniu właściwej dla nas pracy mogą pomóc nam agencje pracy z określonego miasta.

Dużo propozycji można wyszukać wpisując agencja pracy tymczasowej Warszawa

zatłoczone open office
Czy znajdziemy coś dla siebie wpisując agencja pracy Warszawa?. Każdy zawsze szuka pracy, która da mu lepsze wynagrodzenie, znaczniejszą radość z tego co zrobi, lub znaczniejsze szanse doszkalania się.

W jaki sposób znaleźć najlepsze stanowiska pracy dla informatyka?

ogłoszenie rekrutacyjne
Autor: Map of the Urban Linguistic Landscape
Źródło: http://www.flickr.com
We współczesnym świecie ogólnie pojmowana komputeryzacja zatacza bardzo szerokie kręgi i dotyka coraz to innych dziedzin codzienności. Komputery wykorzystywane są nie tylko w codziennych obowiązkach bardzo wielu ludzi, ale także są pomocne w spełnianiu obowiązków zawodowych ludziom z rozmaitych branży. Wraz z ulepszaniem się technologii informacyjnej powstało spore zapotrzebowanie na specjalistów w tym zakresie. Są oni przydatni na przykład w nieprzewidzianych sytuacjach, gdy awarii ulega komputer lub system.

Agencja Pracy ze stolicy

Praca przy laptopie
Autor: Cory M. Grenier
Źródło: http://www.flickr.com
W naszej niepowtarzalnej stolicy mamy wiele opcji znalezienia posady. Jedną z nich jest pójście do agencji pracy. Oferowane tam ogłoszenia związane z naborem ludzi i pozwalają na otrzymanie tylko tych ofert, którymi możemy być zainteresowani. Udając się do agencji pracy powinniśmy mieć ze sobą własne CV by pracownik mógł stworzyć właściwy profil naszej osoby w agencji i żebyśmy otrzymywali wszystkie oferty, które tylko pojawią się na rynku.

W jaki sposób uzyskać pracę na okres wakacji?

praca dla studenta
Autor: northmemphisctc
Źródło: http://www.flickr.com
Szukasz interesującego rozwiązania, dzięki któremu wreszcie nie będziesz w czasie wakacji siedział bezczynnie? Oczywiście młodzi ludzie tak czy siak umieją zapewnić sobie fantastyczną przerwę wakacyjną, lecz w wielu przypadkach i tak poszukujemy jakiejś pracy. I wspaniale! Przecież trzeba pracować, w jakiś sposób odciążyć swoich rodziców. Choć tak czy siak nie chodzi akurat tutaj tylko o pieniądze. Istotne jest także to by nabrać nieco krzepy, życiowego doświadczenia. Pamiętaj o tym, a pewnie po wakacjach będziesz w sumie innym młodzieńcem!

Oferty pracy dla każdego

praca
Autor: KIANO
Źródło: KIANO
W czasach dzisiejszego kryzysu finansowego trudno zdecydować się jak najlepiej zadbać o własną przyszłość, a także o własne pieniądze i co najważniejsze o stałą pracę. Atrakcyjna praca tymczasowa czy zajęcia jedynie dorywcze, za które można otrzymać nieco grosza? Aby trafnie dokonać wyboru najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samą kwestią.

Rekrutacja nowych pracowników to mozolny proces. Czy warto korzystać z pomocy agencji pracy?

office
Autor: Tim Evanson
Źródło: http://www.flickr.com
Rekrutacja pracowników bywa procesem bardzo złożonym, często więc firmy posiłkują się w nim wyspecjalizowanymi agencjami. Jest to już praktyka bardzo popularna, że działy HR w firmie wspomaga agencja doradztwa personalnego. Agencje takie często są wyspecjalizowane w rekrutacji określonego rodzaju pracowników, więc firmy wybierają je ze względu na to, czy przedmiotem działań ma być praca sezonowa, praca dla studentów czy też rekrutowany jest menadżer wyższego szczebla.