Syndicate content

delegacja

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Monitorowany parking bywa najlepszym pomysłem, kiedy szuka się miejsca, gdzie można pewnie zostawić samochód

Libra Business Centre
Przestępstwa w Polsce zdarzają się coraz częściej. Wiele z nich tyczy aut, które są rozbijane, a także ulegają rabunkom. W licznych przypadkach kłopotów z samochodem można by uniknąć, jednak kierowcy chcąc tańszych rozwiązań, pozostawiają je w niepilnowanych miejscach. To może stać się zarzewiem tarapatów.

W jaki sposób dać sobie radę bez samochodu?

samochód
Autor: www.forelite.pl
Źródło: www.forelite.pl
Na co dzień jeździmy autem: do miejsca zatrudnienia, po pociechy do szkoły, na niedzielne eskapady. Stoimy w korkach, inhalujemy spaliny, trąbimy na siebie. Marnujemy czas oraz kapitał. To wszystko po to, by uprościć sobie życie. Fakt, w małych miejscowościach gdzie komunikacji zbiorowej możemy wiele zarzucić samochód staje się niezbędnością a nie zbytkiem. Nie można bowiem działać normalnie kiedy do najbliższej szkoły czy do miejsca pracy jest prawie godzina drogi na piechotę. Ale ile jest podobnych wiosek w których lokalna komunikacja proponuje kursy dwa bądź trzy razy dziennie?