Syndicate content

delegacja

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Monitorowany parking bywa najlepszym pomysłem, kiedy szuka się miejsca, gdzie można pewnie zostawić samochód

Libra Business Centre
Przestępstwa w Polsce mają miejsce coraz częściej. Sporo z nich tyczy aut, które są dewastowane, jak również ulegają kradzieży. W wielu wypadkach kłopotów z pojazdem da się uniknąć, ale kierowcy pragnąc tańszych rozwiązań, pozostawiają je w niepilnowanych miejscach. To może stać się powodem kłopotów.

W jaki sposób dać sobie radę bez samochodu?

samochód
Autor: www.forelite.pl
Źródło: www.forelite.pl
Na co dzień jeździmy czterokołowcami: do miejsca pracy, po pociechy do szkoły, na niedzielne wypady. Wystajemy w korkach, wdychamy spaliny, trąbimy na siebie. Marnujemy czas i kapitał. A wszystko po to, aby uprościć sobie życie. To prawda, w niedużych miejscowościach gdzie komunikacji zbiorowej można sporo zarzucić czterokołowiec staje się niezbędnością a nie zbytkiem. Nie możemy bowiem działać normalnie gdy do najbliższej szkoły lub do miejsca zatrudnienia jest blisko godzina drogi pieszo. Ale jak dużo jest podobnych wsi w których lokalna komunikacja oferuje kursy dwa bądź trzy razy dziennie?