Syndicate content

branża IT

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czym jest body leasing oraz jakie przynosi korzyści

pracownicy
Autor: Locus Research
Źródło: http://www.flickr.com
Body leasing jest to pewna forma outsourcingu, która polega na oddelegowaniu specjalistów do firmy Konsumenta, oczywiście na pewien wyznaczony termin. Osoby takie realizują przez ten czas zadania i zlecenia danego Konsumenta. Nieraz są one dobierane pod kątem wyczekiwanych przez Kontrahenta kompetencji, zdolności bądź też umiejętności, nierzadko szerokie znaczenie dla wielu Klientów ma także doświadczenie takich pracowników.

Szkolenia i usługi konsultingowe w sektorze IT – jak je wybierać i czemu są obecnie tak popularne?

szkolenie
Autor: HonoluluDistrict
Źródło: http://www.flickr.com
Branża IT cechuje się dzisiaj ogromnym zainteresowaniem i rozwija się faktycznie szybko ze względu na duże zapotrzebowanie na podobne usługi. Nie można się poza tym temu dziwić. W większości firm wykorzystywane są nowoczesne technologie. Nie trzeba bezzwłocznie przyjmować specjalistów IT we własnym przedsiębiorstwie. Z jakiego względu? Na rynku pracują firmy, które oferują profesjonalny consulting it na naprawdę wysokim poziomie. Z ich usług można korzystać w przypadku takiej potrzeby, bez konieczności kreowania oddzielnego stanowiska.

Dobra praca dla informatyka

Pisanie na klawiaturze
Autor: Rainer Stropek
Źródło: http://www.flickr.com
Obecny świat jest praktycznie w pełni zależny od komputerów i Internetu. Gdyby czysto teoretycznie z dnia na dzień padły wszystkie komputery na świecie, zapewne stracilibyśmy pracę bądź oszczędności bankowe. Pewnie po pewnym okresie czasu poradzilibyśmy sobie, lecz nasza gospodarka już raczej nigdy - przynajmniej w najbliższym czasie, nie podniosłaby się. To wyraźnie pokazuje, że nawet kompletnie wykluczeni technologicznie ludzie, przede wszystkim emeryci, nie funkcjonowaliby dobrze w takim świecie, w którym to najzwyczajniej nie byłoby komputerów.