Syndicate content

branża IT

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czym jest body leasing oraz jakie przynosi korzyści

pracownicy
Autor: Locus Research
Źródło: http://www.flickr.com
Body leasing jest to pewna forma outsourcingu, jaka polega na oddelegowaniu specjalistów do firmy Kontrahenta, oczywiście na pewien określony termin. Osoby takie wykonują przez ten okres zadania i zlecenia konkretnego Konsumenta. Często są one dobierane pod kątem oczekiwanych przez Klienta kompetencji, zdolności czy też umiejętności, nierzadko wielkie znaczenie dla wielu Konsumentów ma również doświadczenie takich pracowników.

Szkolenia i usługi konsultingowe w sektorze IT – jak je wybierać i czemu są obecnie tak popularne?

szkolenie
Autor: HonoluluDistrict
Źródło: http://www.flickr.com
Branża IT cechuje się współcześnie bardzo dużym zainteresowaniem i rozwija się rzeczywiście szybko ze względu na poważne zapotrzebowanie na podobne usługi. Nie należy się poza tym temu dziwić. W większości firm stosowane są zaawansowane technologie. Nie trzeba od razu zatrudniać specjalistów IT w swoim przedsiębiorstwie. Czemu? Na rynku działają firmy, jakie proponują specjalistyczny consulting it na faktycznie satysfakcjonującym poziomie. Z ich usług można korzystać w przypadku takiej potrzeby, bez konieczności tworzenia oddzielnego stanowiska.

Dobra praca dla informatyka

Pisanie na klawiaturze
Autor: Rainer Stropek
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiejszy świat jest praktycznie całkowicie zależny od komputerów i Internetu. Gdyby hipotetycznie z dnia na dzień padły dosłownie wszystkie komputery na świecie, pewnie utracilibyśmy zatrudnienie albo oszczędności w banku. Pewnie po pewnym okresie czasu poradzilibyśmy sobie, ale nasza gospodarka już nigdy - przynajmniej w najbliższym czasie, nie podniosłaby się. To wyraźnie pokazuje, że nawet całkowicie wykluczeni technologicznie ludzie, przede wszystkim emeryci, nie funkcjonowaliby odpowiednio w takim świecie, w którym najzwyczajniej nie byłoby komputerów.