Syndicate content

branża IT

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czym jest body leasing oraz jakie przynosi korzyści

pracownicy
Autor: Locus Research
Źródło: http://www.flickr.com
Body leasing jest to pewna forma outsourcingu, która polega na oddelegowaniu specjalistów do firmy Konsumenta, oczywiście na pewien wyznaczony termin. Osoby takie realizują przez ten czas zadania i zlecenia danego Konsumenta. Nieraz są one dobierane pod kątem wyczekiwanych przez Kontrahenta kompetencji, zdolności bądź też umiejętności, nierzadko szerokie znaczenie dla wielu Klientów ma także doświadczenie takich pracowników.

Szkolenia i usługi konsultingowe w sektorze IT – jak je wybierać i czemu są obecnie tak popularne?

szkolenie
Autor: HonoluluDistrict
Źródło: http://www.flickr.com
Branża IT cieszy się obecnie bardzo dużym zainteresowaniem i rozwija się faktycznie błyskawicznie przez wzgląd na duże zapotrzebowanie na podobne usługi. Nie należy się zresztą temu dziwić. W większości firm stosowane są nowoczesne technologie. Nie trzeba bezzwłocznie przyjmować specjalistów IT we własnym przedsiębiorstwie. Z jakiego powodu? Na rynku funkcjonują firmy, jakie oferują profesjonalny consulting it na rzeczywiście wysokim poziomie. Z ich usług można korzystać w razie takiej potrzeby, bez konieczności planowania dodatkowego stanowiska.

Dobra praca dla informatyka

Pisanie na klawiaturze
Autor: Rainer Stropek
Źródło: http://www.flickr.com
Obecny świat jest niemalże całkowicie zależny od Internetu oraz komputerów. Gdyby hipotetycznie z dnia na dzień padły dosłownie wszystkie komputery na świecie, zapewne utracilibyśmy zatrudnienie albo oszczędności bankowe. Zapewne po pewnym okresie czasu żylibyśmy jak dawniej, lecz nasza gospodarka już raczej nigdy - przynajmniej za naszego życia, nie podniosłaby się. To pokazuje, że nawet kompletnie wykluczeni technologicznie ludzie, głównie emeryci, nie żyliby odpowiednio w tym świecie, w którym najzwyczajniej w świecie wysiadłyby komputery.