Syndicate content

Lean

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

organizm rządzenia wytwórczością

pracownicy na szkoleniu wysłuchujący prezentacji
Autor: Savoir-faire Linux
Źródło: http://www.flickr.com
Lean Manufacturing jest to organizm zarządzania produkcją w przedsiębiorstwie, który posiada za zadanie redukowanie niegospodarności, również eliminację niepotrzebnych działań w procesie produkcji, zarazem dając towary o jak najlepszej postaci. Zamiarem tego systemu jest też zatrzymać niskie koszty produkcji, stosując najmniejszą wielkość materiałów.

Jak zbudować bardziej efektywną organizację? Są pewne działające metody, ale czy faktycznie są Ci znane?

szkolenie
Autor: Strelka Institute for Media, Architecture and Design
Źródło: http://www.flickr.com
W wielu obszarach egzystencji powinniśmy dążyć do perfekcji. Choć to stwierdzenie może wielu z nas jawić się banalne i nudne to tak bez wątpienia jest. rodzi sięjednak pytanie, jak to zrealizować, jak przekształcić słowa w czyn, jak dokonać przewrotu we wspomnianych obszarach, które jawią się zapomniane, niezmienne i statyczne? Odpowiedzią jest ciągłe polepszanie posiadanych zaletzwłaszcza w obszarze własnym, pracowniczym i biznesowym.

Podwładni coraz częściej zgłaszani są na lean manufacturing szkolenie

szkolenie ISo
Autor: Steve Jurvetson
Źródło: http://www.flickr.com
Lean manufacturing szkolenie to odpowiednia inwestycja w pracowników. Właściciele przedsiębiorstw chcą, by wszystko działało prężnie przy jak najmniejszym zużywaniu surowców używanych podczas produkcji.

Lean management - w zależności od sytuacji właściwe mogą być rozmaite sposoby zarządzania

in
szkolenie
Autor: QSC AG
Źródło: http://www.flickr.com
Zarządzanie to bez wątpienia spore wyzwanie, którego poziom komplikacji wzrasta wraz z tym, o jak wielkim kompleksie jest mowa. Różne będą na przykład oczekiwania w stosunku do niedużej działalności i wielkiego przedsiębiorstwa.

Lean Management czyli jak skutecznie ulepszyć wyniki w firmie

szkolenie
Autor: Intel Free Press
Źródło: http://www.flickr.com
Bezkonkurencyjność nowoczesnej firmy przede wszystkim zależy od kompetencji kadry zarządzającej. Wbrew pozorom skuteczne przywództwo czasami nie wystarcza. Wówczas trzeba wdrożyć stosowne procedury, dzięki którym zmodernizuje się działanie firmy. Jak wiadomo firmę współtworzą przede wszystkim ludzie, którzy w niej pracują, ale także takie elementy jak produkty oraz kultura organizacji. Aby znacząco zwiększyć wydajność przedsiębiorstwa należy podejść do zagadnienia kompleksowo.