Syndicate content

księgowe

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czym jest kampania społeczna i co oznacza bankowy tytuł egzekucyjny?

Kampania społeczna w telewizorze
Autor: Philipis
Źródło: Philipis
Kampania społeczna znaczy zestaw różnego typu działań, jakie są zaplanowane w konkretnym czasie i są zwracane do określonej grupy jednostek - grupy docelowej. Celem kampanii publicznej jest doprowadzenie do zmiany myślenia, wzrostu wiedzy bądź zmiany zachowania względem pewnych problemów publicznych.

Z jakiego względu warto dzisiaj korzystać z usług specjalistycznego biura księgowego?

pora na rozliczenie PIT
Autor: Lucas Hayas
Źródło: http://www.flickr.com
Polskie prawo podatkowe oraz finansowe jest niestety dosyć pogmatwane. Problemy pojawiają się już w czasie najłatwiejszych czynności, przede wszystkim dlatego że przepisy prawne zmieniają się faktycznie dosyć często, co jest dodatkowym utrudnieniem.

Jakie umiejętności powinien obligatoryjnie przyswoić sobie początkujący biznesmen?

Kalkulator
Autor: Lucas Hayas
Źródło: http://www.flickr.com
Nie od dziś wiadomo, że prowadzenie własnej aktywności gospodarczej jest pragnieniem znaczącej części naszego społeczeństwa. Dzięki niemu możemy z powodzeniem uformować wydajną firmę, która będzie stanowiła nasze newralgiczne źródło przychodu. W tym miejscu powinno się jednakże potwierdzić, że nie jest to zadanie proste w realizacji.

Księgowość poprzez Net - użyteczny <br />oraz bezproblemowy w obsłudze program

Księgowość, finanse
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Prowadząc firmę czy też prywatną działalność na pewno musisz zadbać o księgowość. Na szczęście wcale nie musisz osobiście się na tym znać! Teraz zdołasz bezproblemowo i błyskawicznie zająć się fakturami bez nieodzownej wiedzy na temat księgowości. W jaki sposób? Odpowiedzią jest oczywiście księgowość przez Internet.