Syndicate content

księgowe

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czym jest kampania społeczna i co oznacza bankowy tytuł egzekucyjny?

Kampania społeczna w telewizorze
Autor: Philipis
Źródło: Philipis
Kampania społeczna oznacza zestaw różnorodnego rodzaju działań, które są zaplanowane w konkretnym terminie i są kierowane do wyznaczonej grupy postaci - grupy docelowej. Celem kampanii społecznej jest przywiedzenie do zmiany myślenia, wzrostu wiedzy albo zmiany zachowania w stosunku do określonych problemów publicznych.

Z jakiego względu warto dzisiaj korzystać z usług specjalistycznego biura księgowego?

pora na rozliczenie PIT
Autor: Lucas Hayas
Źródło: http://www.flickr.com
Polskie prawo podatkowe oraz finansowe jest niestety dosyć pogmatwane. Problemy pojawiają się już w czasie najłatwiejszych czynności, przede wszystkim dlatego że przepisy prawne zmieniają się faktycznie dosyć często, co jest dodatkowym utrudnieniem.

Jakie umiejętności powinien obligatoryjnie przyswoić sobie początkujący biznesmen?

Kalkulator
Autor: Lucas Hayas
Źródło: http://www.flickr.com
Nie od dzisiaj wiadomo, że prowadzenie osobistej działalności ekonomicznej jest pragnieniem sporej części naszego społeczeństwa. Dzięki niemu możemy z powodzeniem zbudować wydajną firmę, która będzie stanowiła nasze kluczowe źródło przychodu. W tym miejscu powinno się jednak potwierdzić, że nie jest to zagadnienie łatwe w realizacji.

Księgowość poprzez Net - użyteczny <br />oraz bezproblemowy w obsłudze program

Księgowość, finanse
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Prowadząc firmę czy osobistą działalność bezspornie musisz zadbać o księgowość. Na szczęście wcale nie musisz osobiście się na tym znać! Teraz zdołasz bez trudności i błyskawicznie zająć się fakturami bez koniecznej wiedzy na temat księgowości. Jakim sposobem? Odpowiedzią jest oczywiście księgowość przez Internet.