Syndicate content

dostęp

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Znaczenie ogromnych zbiorów informacji

przechowywanie danych
Autor: Goleudy Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Nasza cywilizacja opiera się na informacji. Popularne jest powiedzenie, że kto ma wiedzę ten ma władzę. Prawdopodobnie nigdy w przedtem nie było ono tak prawdziwe. Nagromadzamy coraz więcej informacji o rozmaitym stopniu istotności. Firmy gromadzą dane o naszych preferencjach handlowych. Naturalnie nasi pracodawcy również nagromadzają olbrzymie ilości danych o nas, pracobiorcach i to poczynając od początku do końca umowy o pracę.

Kupując systematycznie materiały biurowe dobrze jest rozpocząć współpracę z solidnym kontrahentem

segregatory
Autor: fotofeliz
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach liczba osób, jakie prowadzą swoją działalność gospodarczą w mieszkaniu jest bardzo duża. Wiąże się z tym bezpośrednio rozkwit specjalizacji papierniczej, bo porządna hurtownia bądź sklep to wyłącznie miejsce, w jakim da się nabyć wielorakiego rodzaju materiały biurowe, które wymagane są przy tego typu pracy.

Z jakiej przyczyny systemy komputerowe są dzisiaj niezbędne firmom?

konferecja na temat systemów ERP
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Znacznie współczesnych rodzajów służbowego oprogramowania jest współcześnie ogromne. Dzięki niemu jesteśmy w stanie wydatnie usprawnić większa część naszych obowiązków, która kiedyś musiała być przez nas mozolnie wykonywana. Okazuje się w podobny sposób, że to charakterystyczne oprogramowanie jest przez nas stosowane w rozlicznych wymiarach działalności naszej firmy.

Wypożyczalnia auta w Krakowie i nie tylko – na biznesowe meetingi

samochód
Autor: Mathew Bedworth
Źródło: http://www.flickr.com
Od dłuższego czasu turystyka biznesowa jest coraz popularniejsza. Nie jest to kompletna nowość. Chodź w naszym kraju moda na tego typu usługi wchodziła niezmiernie długo. Od dawna wyjazdy pracownicze tego typu miały przede wszystkim cel integracyjny, który wpływał znacząco na poprawę komunikacji oraz efektywności. Podróże odbywały się głównie na terenie kraju i miały charakter wypoczynkowy. Planowano np. grzybobrania, wycieczki malowniczymi górskimi szklakami, pływanie łódkami po jeziorze i gry i zabawy sportowe. Co się zmieniło?

5 sposobów na zidentyfikowanie swojej konkurencji

Business
Autor: Victor1558
Źródło: http://www.flickr.com
Zapewne zdarzyło się wielu osobom, jako zwykłym konsumentom zostać oszukanym przez większe lub mniejsze firmy. Jednak nie wszyscy wiedzą, że oszustwa zdarzają się nie tylko na linii konsument-sprzedawca, ale też na linii sprzedawca-sprzedawca. Firmy niestety często prowadzą grę, która jest na granicy prawa. Gra ta ma na celu złowienie jak największej liczby klientów. Konkurencja na wszystkich polach jest coraz większa.