Syndicate content

dostęp

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wktp.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Znaczenie ogromnych zbiorów informacji

przechowywanie danych
Autor: Goleudy Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Nasza cywilizacja opiera się na informacji. Popularne jest powiedzenie, że kto ma wiedzę ten ma władzę. Prawdopodobnie nigdy w przedtem nie było ono tak prawdziwe. Nagromadzamy coraz więcej informacji o rozmaitym stopniu istotności. Firmy gromadzą dane o naszych preferencjach handlowych. Naturalnie nasi pracodawcy również nagromadzają olbrzymie ilości danych o nas, pracobiorcach i to poczynając od początku do końca umowy o pracę.

Kupując systematycznie materiały biurowe dobrze jest rozpocząć współpracę z solidnym kontrahentem

segregatory
Autor: fotofeliz
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach liczba osób, jakie prowadzą swoją działalność gospodarczą w mieszkaniu jest bardzo duża. Wiąże się z tym bezpośrednio rozkwit specjalizacji papierniczej, bo porządna hurtownia bądź sklep to wyłącznie miejsce, w jakim da się nabyć wielorakiego rodzaju materiały biurowe, które wymagane są przy tego typu pracy.

Z jakiej przyczyny systemy komputerowe są dzisiaj niezbędne firmom?

konferecja na temat systemów ERP
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Znacznie współczesnych rodzajów służbowego oprogramowania jest współcześnie ogromne. Dzięki niemu jesteśmy w stanie wydatnie usprawnić większa część naszych obowiązków, która kiedyś musiała być przez nas mozolnie wykonywana. Okazuje się w podobny sposób, że to charakterystyczne oprogramowanie jest przez nas stosowane w rozlicznych wymiarach działalności naszej firmy.

Wypożyczalnia auta w Krakowie i nie tylko – na biznesowe meetingi

samochód
Autor: Mathew Bedworth
Źródło: http://www.flickr.com
Ostatnimi czasy turystyka biznesowa staje się coraz popularniejsza. Nie jest to w prawdzie nowość. Chodź w naszym kraju trend na tego typu urozmaicenie pracy wkraczała na rynek niezmiernie wolno. Od dawna wyjazdy pracowników i pracodawców tego rodzaju miały głównie cel integracyjny, który wpływał znacząco na poprawę komunikacji w firmie oraz na efektywność. Wyjazdy odbywały się głównie na terenie kraju i miały charakter rekreacyjny. Organizowano grzybobrania, wycieczki malowniczymi górskimi szklakami, aktywny wypoczynek nad jeziorem oraz gry i zabawy sportowe. Co się zmieniło?

5 sposobów na zidentyfikowanie swojej konkurencji

Business
Autor: Victor1558
Źródło: http://www.flickr.com
Zapewne zdarzyło się wielu osobom, jako zwykłym konsumentom zostać oszukanym przez większe lub mniejsze firmy. Jednak nie wszyscy wiedzą, że oszustwa zdarzają się nie tylko na linii konsument-sprzedawca, ale też na linii sprzedawca-sprzedawca. Firmy niestety często prowadzą grę, która jest na granicy prawa. Gra ta ma na celu złowienie jak największej liczby klientów. Konkurencja na wszystkich polach jest coraz większa.